Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza
21 godzin temu, Gość Ola napisał:

Iryza, jesteś z nami? Moja pestka 🥑 wykiełkowała 🌱  Wypuściła taki maleńki ogonek! Jakaś nowa nadzieja we mnie wstąpiła 😊 Co u Ciebie? Jak się czujesz? Myślę o Tobie ciepło przez cały czas 😘

Ola jak mogłabym Was opuścić, oczywiście, że jestem z Wami💗jeśli pesteczka wypuściła ogonek to cudnie, znaczy się jest pieknie🤣🤣🤣U mnie pesteczki bardzo różnie, jedne pękają i wypuszczają ogonki, więc daję je do doniczki z ziemią, inne potrzebują więcej czasu. Najpiękniej w górę idzie pestka wspolna🌱🌱🌱ma już 5 liści🥑 i taki,, piuropusz,, na czubku, więc nadzieja nie odeszła, jest z nami. 

U mnie wszystko dobrze, miałam kolejną wizytę w szpitalu, było trochę lepiej, ale stres ogromny. Maluchy rosną, test PAPPA podobno bardzo dobrze, ale już wiedziałam wcześniej, od naszych dziewczyn z forum😘kolejna wizyta 12 grudnia. Drugi lekarz też widzi dziewczynki, ale nikt nie chce powiedzieć na pewno. Teraz mniej się udzielam, bo złapała przeziębienie, leków nie wolno brać i mnie ścieło z nóg. Czytam wszystko co u Was, wysyłam pozytywną energię, nieustająco jestem pełna wiary, że uda się każdej z nas😘😘Trzymam bardzo mocno kciuki, otaczam Was ciepłem z serca i modlitwą💗

Gość Lexy
21 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Moje kochane! Wpadłam w wir pracy w oczekiwaniu na całą procedurę. Pogdlądam Was codziennie, nie piszę ale trzymam kciuki, kibicuję i życzę jak najlepiej. Majami Lexy, Anana i wszystkie które czekacie na wyniki musi być w końcu dobrze. Dziewczyny czy któraś z Was była stymulowana lekiem pergoveris i ovaleap? Mam już recepty. Czekam na okres. Zastanawiam się czy czas stymulacji jest na tyle uciązliwy że powinnam być na wolnym czy można normalnie chodzić do pracy? Pewnie co dziewczyna to inne doświadczenia. Jak było o Was? 

Hej Agnieszka, ja bralam ovaleap. Sama stymulacja ok, pierwsza wizyta po jakis 6 dniach a potem mialam co 2 dzien, zależy jak Ci się uda pogodzić wizyty z pracą 😊  

46 minut temu, Gość Iryza napisał:

Ola jak mogłabym Was opuścić, oczywiście, że jestem z Wami💗jeśli pesteczka wypuściła ogonek to cudnie, znaczy się jest pieknie🤣🤣🤣U mnie pesteczki bardzo różnie, jedne pękają i wypuszczają ogonki, więc daję je do doniczki z ziemią, inne potrzebują więcej czasu. Najpiękniej w górę idzie pestka wspolna🌱🌱🌱ma już 5 liści🥑 i taki,, piuropusz,, na czubku, więc nadzieja nie odeszła, jest z nami. 

U mnie wszystko dobrze, miałam kolejną wizytę w szpitalu, było trochę lepiej, ale stres ogromny. Maluchy rosną, test PAPPA podobno bardzo dobrze, ale już wiedziałam wcześniej, od naszych dziewczyn z forum😘kolejna wizyta 12 grudnia. Drugi lekarz też widzi dziewczynki, ale nikt nie chce powiedzieć na pewno. Teraz mniej się udzielam, bo złapała przeziębienie, leków nie wolno brać i mnie ścieło z nóg. Czytam wszystko co u Was, wysyłam pozytywną energię, nieustająco jestem pełna wiary, że uda się każdej z nas😘😘Trzymam bardzo mocno kciuki, otaczam Was ciepłem z serca i modlitwą💗

😘

54 minuty temu, Gość Akszeinga napisał:

Moje kochane! Wpadłam w wir pracy w oczekiwaniu na całą procedurę. Pogdlądam Was codziennie, nie piszę ale trzymam kciuki, kibicuję i życzę jak najlepiej. Majami Lexy, Anana i wszystkie które czekacie na wyniki musi być w końcu dobrze. Dziewczyny czy któraś z Was była stymulowana lekiem pergoveris i ovaleap? Mam już recepty. Czekam na okres. Zastanawiam się czy czas stymulacji jest na tyle uciązliwy że powinnam być na wolnym czy można normalnie chodzić do pracy? Pewnie co dziewczyna to inne doświadczenia. Jak było o Was? 

Ja mialam inne leki do stymulacji i czułam się bardzo dobrze. A znajoma miała te same co ja i oba bardzo źle się czuła. Więc kazda inaczej. Mam nadzieję że Ty będziesz dobrze się czuć 🙂

Gość Ola

Akszeinga ja miałam ovaleap. Same zastrzyki nie bolały. Nieźle to zanioslam. Ale pod koniec bolały mnie jajniki nawet podczas kaszlu czy kichnięcia, czułam się napęczniała i ogólnie rozbita. Nie było jednak tak źle jak się tego spodziewałam czytając różne historie w internecie. 

Gość Ola

Iryza, kochana! Przesyłam Ci tony pozytywnej energii! Dbaj o siebie, pamiętaj o zielonych koktajlach z natką pietruszki! Bomba witaminowa. Kuruj się i odpoczywaj 🙂

Gość Sylwia

Patrycja, Zuzanna😉 jestem z wami, trzymam kciuki, modlitwa za chwilę będzie. Dajcie znać jak poszło👍

Gość Patrycja

Sylwia dziękuję kochana że pamiętasz o nas 🙏 ja już w drodze na punkcje, dam znać jak tylko się czegoś dowiem 😘

53 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Patrycja, Zuzanna😉 jestem z wami, trzymam kciuki, modlitwa za chwilę będzie. Dajcie znać jak poszło👍

Dzialaj módl się i trzymj kciuki  🙂 a my nie dziekujemy by nie zapeszyc 😉

45 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Sylwia dziękuję kochana że pamiętasz o nas 🙏 ja już w drodze na punkcje, dam znać jak tylko się czegoś dowiem 😘

Trzymam kciuki i modlę się o nas my też jedziemy  😘

Gość Patrycja
1 minutę temu, Zuzana napisał:

Dzialaj módl się i trzymj kciuki  🙂 a my nie dziekujemy by nie zapeszyc 😉

Trzymam mocno za Was ✊✊✊

Warszawa tak zakorkowana że nie wiem czy ja w ogóle zdążę 😐

Patrycja masz jeszcze pol godziny. Musisz zdążyć. Nie ma innej opcji. Jakby co zrozumieją nie martw się. Pynkcja odbędzie się. A Wy macie syna czy córkę z poprzedniej procedury ile juz ma?

Powodzenia dziewczyny, dziś Wasz dzień...

Ja krew oddałam, zobaczymy po 16, obym nie zepsuła Wam dziś tej ważnej chwili. Ściskam

Gość Karolina

Patrycja ,Zuzanna czekamy na wasze jajeczka!! Powodzenia

Gość Karolina
2 minuty temu, majami napisał:

Powodzenia dziewczyny, dziś Wasz dzień...

Ja krew oddałam, zobaczymy po 16, obym nie zepsuła Wam dziś tej ważnej chwili. Ściskam

Majami będzie dobrze !!! O której wyniki ??

13 godzin temu, Gość Anana napisał:

Majami nie brałam, masz rację!🙋 No na szczęście nie plamię więc mam nadzieję że jednak wszystko ok u kropka..

Anana, jak się dziś czujesz?

Gość Karolina

Ja czekam do środy, chyba oszaleje!! Rano się przebudziłam przeciagnełam i zakuło po lewej stronie oczywiście panika ;(

2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Majami będzie dobrze !!! O której wyniki ??

Na cito, czyli ok.16 :-(, głupia zrobiłam sikańca o czułości 20...i cień jedynie...więc deprecha

Dnia 16.11.2019 o 10:03, majami napisał:

Teraz tylko muszę znaleźć sposób, żeby się nie zamartwiać czy zechce zostać ze mną na dłużej...bardzo Wam za wszystko, za każde słowo wsparcia i wiary dziękuję, jestem tu cały czas i we środę sądny dzień 🙂

Wspaniale!!!! 😍😍😍

Gość Karolina

20 są słabę  najmocniejsze ,są 10. A pozatym jest cień a ty masz 8 dpt ?? Więc ja bym się cieszyła. Test jest sens robić dopiero po 14 dniach najszybciej a i tak czasem oszukuje. Poczekaj na bete. Wybierz się do sklepu po świeże bułeczki obejrzyj serial i zaraz będzie 16 ;)). Napewno będzie dobrze. Wiem co czujesz , ja muszę czekać do środy. Jeszcze dziś mnie zakuło  przy przecisganiu i spanikowana jestem  najgorsze myśli ;(

Iryza jak moja pestka ?? Glaszczesz za mnie brzuszek. Ja swój 15 razy dziennie

1 minutę temu, Gość Karolina napisał:

20 są słabę  najmocniejsze ,są 10. A pozatym jest cień a ty masz 8 dpt ?? Więc ja bym się cieszyła. Test jest sens robić dopiero po 14 dniach najszybciej a i tak czasem oszukuje. Poczekaj na bete. Wybierz się do sklepu po świeże bułeczki obejrzyj serial i zaraz będzie 16 ;)). Napewno będzie dobrze. Wiem co czujesz , ja muszę czekać do środy. Jeszcze dziś mnie zakuło  przy przecisganiu i spanikowana jestem  najgorsze myśli ;(

Iryza jak moja pestka ?? Glaszczesz za mnie brzuszek. Ja swój 15 razy dziennie

Dzięki Karolina...tak, 8,5 dpt, środa też ważna i u mnie bo III weryfikacja, ale wolę się przygotować chociaż czekam razem z Tobą...buziaki

Gość Lexy

Majami daj spokój, na pewno będzie wszystko dobrze!!! Ja mocno w to wierzę i Ty tez musisz!! 😊 ❤❤❤

Dziewczyny ktore.maja dzisiaj punkcje, trzymam kciuki mocno!!! 😊😊😊

1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Majami daj spokój, na pewno będzie wszystko dobrze!!! Ja mocno w to wierzę i Ty tez musisz!! 😊 ❤❤❤

Dziewczyny ktore.maja dzisiaj punkcje, trzymam kciuki mocno!!! 😊😊😊

😘

Gość Izulka87
13 minut temu, majami napisał:

Na cito, czyli ok.16 :-(, głupia zrobiłam sikańca o czułości 20...i cień jedynie...więc deprecha

Przypominam że ja robiłam test o czułości 20 w 14 dniu od transferu i miałam cień kreski pomimo iż beta robiona dzień wcześniej wynosiła 180. No a za 2 tyg. Na świecie pojawi się moja córcia ;*. Majami będzie dobrze zobaczysz! 

Gość Karolina

Laski a jakieś objawy u was się pojawiły??

Gość Karolina
4 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

Przypominam że ja robiłam test o czułości 20 w 14 dniu od transferu i miałam cień kreski pomimo iż beta robiona dzień wcześniej wynosiła 180. No a za 2 tyg. Na świecie pojawi się moja córcia ;*. Majami będzie dobrze zobaczysz! 

Izulka pewnie już nie możesz się doczekać.  Wyprawka jest ??

3 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

Kochana dziękuję Ci...a córeczki gratuluję i czekamy z niecierpliwością aż pojawi się na świecie 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.