Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

7 minut temu, majami napisał:

Dzwonił lekarz, potwierdził, że doszło do implantacji...następna weryfikacja we środę...musimy odwrócić ten zły trend...ale pewnie u mnie z dwóch przetrwał tylko jeden

Gratuluję kochana i cieszę się ze przerwałaś te nasze ostatnie niepowodzenia teraz tylko musimy dawać pozytywne wieści 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
15 minut temu, majami napisał:

Dzwonił lekarz, potwierdził, że doszło do implantacji...następna weryfikacja we środę...musimy odwrócić ten zły trend...ale pewnie u mnie z dwóch przetrwał tylko jeden

Tak bardzo sie cieszę ❤❤❤😘😘😘 tego dowiesz sie na pewno dopiero jak bedzie usg, ale bądź dobrej myśli, jestesmy z Tobą i kibicujemy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko muszę znaleźć sposób, żeby się nie zamartwiać czy zechce zostać ze mną na dłużej...bardzo Wam za wszystko, za każde słowo wsparcia i wiary dziękuję, jestem tu cały czas i we środę sądny dzień 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partycja

Majami ale cudowne wieści, strasznie się cieszę i trzymam kciuki niech sobie teraz beta ładnie rośnie 😊🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
43 minuty temu, majami napisał:

Dzwonił lekarz, potwierdził, że doszło do implantacji...następna weryfikacja we środę...musimy odwrócić ten zły trend...ale pewnie u mnie z dwóch przetrwał tylko jeden

Majami super wiesci 🙂 A skad wiesz, moze oba przetrwaly, tylko sa troche niesmiale jeszcze i nie daja tak bardzo znac o sobie. Teraz to odpoczywaj i wysylaj maluszkom pozytywna energie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partycja

Wracam z ostatniego podglądu, w poniedziałek punkcja na 9.20. Trzymajcie kciuki 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Aga napisał:

Majami super wiesci 🙂 A skad wiesz, moze oba przetrwaly, tylko sa troche niesmiale jeszcze i nie daja tak bardzo znac o sobie. Teraz to odpoczywaj i wysylaj maluszkom pozytywna energie!

Nieśmiało marzę o tym, ale tak po cichutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Partycja napisał:

Wracam z ostatniego podglądu, w poniedziałek punkcja na 9.20. Trzymajcie kciuki 🙏

I jak po usg? Ile pęcherzyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
11 minut temu, Gość Partycja napisał:

Wracam z ostatniego podglądu, w poniedziałek punkcja na 9.20. Trzymajcie kciuki 🙏

Super! Punkcja nie jest taka zla, takze nic a nic sie martw🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
3 minuty temu, majami napisał:

Nieśmiało marzę o tym, ale tak po cichutku...

Trzymam kciuki, ze oba sie zadomowily🙂 Oby do srody - trzeba nam sukcesow, bo listopad nie byl do tej pory szczesliwym miesiacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Partycja napisał:

Wracam z ostatniego podglądu, w poniedziałek punkcja na 9.20. Trzymajcie kciuki 🙏

Kochana trzymam kciuki i będę się modlić od samego rana. Jak będziesz na punkcji my będziemy w drodze na wizytę. Jestem z Tobą musi się wszystko udać jak najlepiej  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, majami napisał:

Dziewczyny, mam wyniki...beta (7dpt) 18,7...estradiol 3463, progesteron 25,4...hmmm co myślicie?

Wow! Świetna wiadomość!! Nie ma co myśleć czy doszło do i plantacji jednego, czy dwóch. Jest beta! Beta rośnie! Cudowny dzień 🙂 Trzymam kciuki!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
28 minut temu, Gość Partycja napisał:

Wracam z ostatniego podglądu, w poniedziałek punkcja na 9.20. Trzymajcie kciuki 🙏

Będzie dobrze, pośpisz sobie, a jak sie obudzisz będzie już po wszystkim 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Majami dokładnie nie wiem ile ich jest ale dużo, dr mówił że mogłoby być trochę mniej ale rosną i będziemy zapladniac 9 komórek więc z mojej strony nie powinno być problemu, dziś jeszcze będę miała wyniki estradiolu I progesteronu I oby były ok żeby transfer odbył się w tym cyklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Majami kochana, powiedz proszę które to Twoje podejście? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Majami kochana, powiedz proszę które to Twoje podejście? 😊

Lexy, nasze pierwsze...po jednej naturalnie straconej ciąży i półtora roku starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, majami napisał:

Dziewczyny, mam wyniki...beta (7dpt) 18,7...estradiol 3463, progesteron 25,4...hmmm co myślicie?

Cudne  wiadomości  😃😃 takich tu teraz  potrzebujemy !! ;* jesteśmy  z tobą kochana ;* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Majami dokładnie nie wiem ile ich jest ale dużo, dr mówił że mogłoby być trochę mniej ale rosną i będziemy zapladniac 9 komórek więc z mojej strony nie powinno być problemu, dziś jeszcze będę miała wyniki estradiolu I progesteronu I oby były ok żeby transfer odbył się w tym cyklu. 

U mnie na usg najpierw było widać po ok.10 małych w każdym jajniku, potem jak rosły to dorosło 5 i 6 a ostatecznie pobrali płyn z 9 pęcherzyków w których było 6 dojrzałych komórek, zapłodniło się 5...a o wyniki hormonów się nie martw, na pewno będą w normie kochana...tylko potem przygotuj się na duuuże dawki progesteronu 🙂jejku, tak bardzo chcę Waszych sukcesów, razem tak raźniej, jednak tylko kobieta zrozumie kobietę....bo chyba jednak nasi partnerzy nie mają własnego wątku... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Lexy napisał:

Werka, Karolina to musi być dobry znak ❤❤❤ TRZYMAM kciuki za Was ✊✊✊✊

A my  za ciebie  kochana  ;* ja mam problem tego rodzaju  ze ciągle  się zapominam ze jestem po transferze i tu chce dźwigać  chrześniaka, abo zakupy a najgorzej  jak przychodzi do kompieli hehe  :P uwielbiam  gorącą wodę  i cały  czas  musze pilnować  żeby się nie nagrzewac; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Zuzana kochana pewnie zaraz po mojej punkcji będzie Twoja wizyta, ja będę sobie leżeć i odpoczywać gdzies za ścianą w tym czasie i mocno trzymać kciuki 😊 dziś też czekałam chwilę bo dr robił punkcje..

Pisz od razu po wizycie,będę czekać 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
7 minut temu, majami napisał:

Lexy, nasze pierwsze...po jednej naturalnie straconej ciąży i półtora roku starań...

Nasze też pierwsze podejście. Pierwsza naturalną  ciążę też poronilam... mamy cos wspolnego 😘 oby teraz razem sie wspólnie udało 😊🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Werka 1993 napisał:

Cudne  wiadomości  😃😃 takich tu teraz  potrzebujemy !! ;* jesteśmy  z tobą kochana ;* 

Wercia, dziękuję wy moje kochane, dziś dziwny dzień, kiedy radość miesza się ze strachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, Werka 1993 napisał:

A my  za ciebie  kochana  ;* ja mam problem tego rodzaju  ze ciągle  się zapominam ze jestem po transferze i tu chce dźwigać  chrześniaka, abo zakupy a najgorzej  jak przychodzi do kompieli hehe  :P uwielbiam  gorącą wodę  i cały  czas  musze pilnować  żeby się nie nagrzewac; P

Jejku ja też tak mam...też uwielbiam gorące kąpiele 😁😁 musimy teraz uważać i dbać o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, majami napisał:

Dzwonił lekarz, potwierdził, że doszło do implantacji...następna weryfikacja we środę...musimy odwrócić ten zły trend...ale pewnie u mnie z dwóch przetrwał tylko jeden

Strasznie się cieszę;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Jejku ja też tak mam...też uwielbiam gorące kąpiele 😁😁 musimy teraz uważać i dbać o siebie :-)

A ty kochana pracujesz  czy jesteś na L4 ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, Gość Partycja napisał:

Wracam z ostatniego podglądu, w poniedziałek punkcja na 9.20. Trzymajcie kciuki 🙏

Nic się nie martw , szybko idzie cała punkcja trwa 15 min. Jak w fabryce ;))

Lexy, werka  a kiedy wy macie weryfikacje. 

Ja dziś oddałam krew ,popoludniu wyniki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Majami trzymam mocno kciuki 🙂 widzę że u Ciebie podobnie jak u mnie, tyle że 2 lata starań, poroniona naturalna ciąża, pierwszy transfer, dwa zarodki 🙂 u mnie zadomowil się jeden... Byle został na 9 mcy 🤗🤗🤗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingko
2 godziny temu, majami napisał:

Teraz tylko muszę znaleźć sposób, żeby się nie zamartwiać czy zechce zostać ze mną na dłużej...bardzo Wam za wszystko, za każde słowo wsparcia i wiary dziękuję, jestem tu cały czas i we środę sądny dzień 🙂

 

Wszystko bedzie dobrze! 🙂 ja po moim transferze, wszedzie szukalam problemu i obwinialam moja lekarke. Nie moglam spac w nocy, mialam mega wahania nastroju, bo porownywalam sie z kazdym ma forum, jaki leki dostal. Dzien przed testem tak sie nakrecilam, ze szukalam nowej kliniki. Nawet widzialam juz plamienie i oczywiscie wine mojej lekarki, ze nie zrobila mi pomiaru hormonow przed transferem itp. Moj test jest pozytywny! Beda 200,6! Najwazniejsze to nie dac sie zwariowac 🙂 Twoja beta jest super i w srode zobaczysz 3 cyfrowy wynik 🙂🙂🙂 Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Zuzana kochana pewnie zaraz po mojej punkcji będzie Twoja wizyta, ja będę sobie leżeć i odpoczywać gdzies za ścianą w tym czasie i mocno trzymać kciuki 😊 dziś też czekałam chwilę bo dr robił punkcje..

Pisz od razu po wizycie,będę czekać 👍

Ok od razu jak wyjdę  🙂 . A mozesz mi nausac czy codziennir te tsbletki brałaś przez 6 miesiecy jak to wyglądało i czy to mogl inny ginekolog nie z kliniki przepisac. Bo powiem ze bralam by nie kazał mi teraz czekac z pół roku by to zastosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Karolina napisał:

Nic się nie martw , szybko idzie cała punkcja trwa 15 min. Jak w fabryce ;))

Lexy, werka  a kiedy wy macie weryfikacje. 

Ja dziś oddałam krew ,popoludniu wyniki. 

 

Ja w piątek  dopiero ;) 

A powiedzcie  mi,  czy wy dzień transferu  liczycie juz jako pierwszy  dzień ? czy dopiero na następny  dzień (1dpt) ??

Edytowano przez Werka 1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×