Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Iryza obawa będzie Ci towarzyszyła już zawsze podczas pierwszego szczepienia przy pasowaniu na pierwszaka, matury, prawko ale Ty zasłużyłaś najbardziej aby sie zamartwiać o Twixy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Dziewczyny, a ja mam pytanie, trochę z innej beczki... Mam mega zaparcia w ciąży i kupiłam mała paczuszkę suszonych śliwek i moreli.. Zjadłam oczywiście, wszystko spoko.. Tylko dzisiaj wyczytałam, że to się cholera myje.. No a ja tego nie zrobiłam.. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie jadłam..a Wy myjecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
14 minut temu, Zuzana napisał:

Ciekawe kiedy będzie wiadomo czy mała bedzie miała siostrzyczkę czy braciszka 😉

Na początku zapisywalam sie na monitoringi rano ale pozniej stwierdzilam ze wole tak 10-11 bo przejechac przez Warszawe przed 8 to byla masakra i musieliśmy przez to duzo wcześniej wyjezdzac z domu. 

Tez jestem ciekawa co bedzie, jestem w szoku bo moje dziecko sie bardzo zmienilo, ciagle mnie caluje w brzuch 😁 przychodze po nia do przedszkola ostatnio a ona mi rozpina w szatni kurtke i mowi ze musi dzidziusia pocalowac 🥰 a jeszcze kilka miesięcy temu reagowala placzem i złością na zarty o tym ze jej moze kiedys uridze dzidziusia, ona by wolala siostrzyczkę ale mowi ze brat tez moze byc 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
8 minut temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny, a ja mam pytanie, trochę z innej beczki... Mam mega zaparcia w ciąży i kupiłam mała paczuszkę suszonych śliwek i moreli.. Zjadłam oczywiście, wszystko spoko.. Tylko dzisiaj wyczytałam, że to się cholera myje.. No a ja tego nie zrobiłam.. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie jadłam..a Wy myjecie? 

Milka jadlam czesto suszone sliwki z jogurtem naturalnym w pierwszej ciazy bo tez meczyly mnie zaparcia ale nigdy ich nie mylam, nawet przez mysl mi to nie przeszlo zeby to robic 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
7 minut temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny, a ja mam pytanie, trochę z innej beczki... Mam mega zaparcia w ciąży i kupiłam mała paczuszkę suszonych śliwek i moreli.. Zjadłam oczywiście, wszystko spoko.. Tylko dzisiaj wyczytałam, że to się cholera myje.. No a ja tego nie zrobiłam.. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie jadłam..a Wy myjecie? 

Milka jadlam czesto suszone sliwki z jogurtem naturalnym w pierwszej ciazy bo tez meczyly mnie zaparcia ale nigdy ich nie mylam, nawet przez mysl mi to nie przeszlo zeby to robic 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Margareta trzymam kciuki za nasz styczen!!! kiedy testujesz? Ja w poniedziałek i juz nie mogę się doczekać 😉

Karolina 9 kumulusów to świetny wynik i napewno uda się z rodzeństwem 😍

Iryzka jesteś nieoceniona! Jak mi smutno to czytam Twoje wpisy!!! Modlę się o to żebyśmy miały bliźniaki w tym samym wieku 🍀🍀🍀

To wspaniałe uczucie wiedzieć, że tyle osób trzyma za Ciebie kciuki! Mam wrażenie, że moje szanse rosną o 100%😍😍😍 w moim przypadku bardzo mało osób z mojego otoczenia wie o próbach i cieszę się, że mogę się Wam wygadać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
21 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Milka jadlam czesto suszone sliwki z jogurtem naturalnym w pierwszej ciazy bo tez meczyly mnie zaparcia ale nigdy ich nie mylam, nawet przez mysl mi to nie przeszlo zeby to robic 😁

Dzięki wielkie, bo już zaczęłam sobie wkręca różne rzeczy... 

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
10 minut temu, Gość Milka napisał:

Dzięki wielkie, bo już zaczęłam sobie wkręca różne rzeczy... 

😘

Ja tez jem śliwki suszone, bo mam ten sam problem 😉 ale nigdy ich nie myłam, jem prosto z paczki albo dodaję do owsianki 😊

Wiki na pewno wszystko będzie dobrze, ja też trzyman mocno kciuki ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milka, ja też nigdy nie myje suszonych owoców, normalnie szok że powinno się to robić 😁

Wiki ja testuje 15, 18 i 22. Dla mnie 18.01 będzie najważniejszy, już coś mogę wiedzieć  będę z Tobą myślami i kciukami w poniedziałek 😘

Lexy dziękuję ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

A co wam dziewczyny wiadomo o płynach do płukania jamy ustnej w ciazy...? W aptece Pani wydala  mi listerin                         ( wspominałam o ciąży) ..a on ma w składzie alkohol. Ale przeczytałam to oczywiście w domu..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 minutę temu, Gość kaja napisał:

A co wam dziewczyny wiadomo o płynach do płukania jamy ustnej w ciazy...? W aptece Pani wydala  mi listerin                         ( wspominałam o ciąży) ..a on ma w składzie alkohol. Ale przeczytałam to oczywiście w domu..

 

Ja płucze wlasnie listerine, myślę ze nie powinno to zaszkodzić, przecież tego sie nie piję. Poza tym alkohol w małych ilościach jest tez w chlebie, jogurtach i nawet ogorkach kiszonych 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny, a ja mam pytanie, trochę z innej beczki... Mam mega zaparcia w ciąży i kupiłam mała paczuszkę suszonych śliwek i moreli.. Zjadłam oczywiście, wszystko spoko.. Tylko dzisiaj wyczytałam, że to się cholera myje.. No a ja tego nie zrobiłam.. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie jadłam..a Wy myjecie? 

Ja też mam ten problem i owoców suszonych nie myję 😉 mój endokrynolog zalecił aby suszone śliwki na noc zalać wrzątkiem, rano wylać wodę i zjeść owoce. Ogólnie nic z naturalnych rzeczy na mnie nie działało i mąż kupił mi w aptece Dulcosoft i to jest super, piję codziennie po łyżce stołowej do soku /napoju/herbaty. Konsultowalam ten preparat z moją ginekolog i jak najbardziej go zaakceptowała. Także gdyby śliwki nie działały to polecam syropek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Lexy napisał:

 

Ona jak tam się czujesz? Kiedy kolejne USG?? 😁

Dziękuję kochana że pytasz nie jest źle ale męczą mnie mega mdłości przez cały dzień i senność praktycznie co chwilę mam jakąś drzemke 😁kolejne USG mam 21.01 czyli już niedługo 😊a ty jak tam się masz??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Dzieki Lexy, ja nie krwawilam ani nie plamilam tylko na usg sie dowiedzialam ze jest krwiak, mam nadzieje ze sie wchlonął skoro nic sie nie dzieje 🙏

Patrycja daj znać jak po wizycie, ale na pewno po krwiaku ani śladu ✊✊✊😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

May spisane tego co przeszłaś uważam za fajny pomysł, jeśli czujesz taką potrzebę to się nie ograniczaj, że język, że składnia nie taka. To są drobiazgi. Najważniejsze, że to będzie historia pisana z serca💗dziękuję za listę lektur, jutro wbijam do empiku🤣🤣

Ona 21 stycznia już niedługo, doczekamy się, będzie co świętować, może popijaj herbatkę z plastrami świeżego imbiru i cytrą? Trzymam kciuki🌱😉

Milka i u mnie był ten problem, jeszcze jak mi żelazo kazali brać to już wogole się zrobiła masakra. Suszone owoce jadłam od razu po otwarciu, ale mnie osobiście nie pomogło. Codziennie piłam rano i wieczorem jogurt pitny activia taki z zieloną nakretką, różne smaki, po ok 4 dniach perystaltyka wróciła do normy. Teraz piję 1 dziennie profilaktycznie. 

Margareta na Twoje testowanie też mam kciuki zaciśnięte, chucham i dmucham i  niech się 18 stycznia rozleje ogrom szczescia🥑🤣

Wiki dla mnie to już postanowione, że nasze Twixy to ten sam rocznik 💗🌱💗🌱💗🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 godziny temu, Ona2019 napisał:

Dziękuję kochana że pytasz nie jest źle ale męczą mnie mega mdłości przez cały dzień i senność praktycznie co chwilę mam jakąś drzemke 😁kolejne USG mam 21.01 czyli już niedługo 😊a ty jak tam się masz??? 

O jak miło, znowu w podobnym terminie, ja idę 20.01 na kolejne 😁 daj znać koniecznie po wizycie 😘mdłości to dobry objaw, to znaczy że wszystko jest ok, chociaż męczą strasznie, ja zaparzalam miętę, trochę pomagało, w końcu miną zobaczysz, i będziesz mieć wilczy apetyt 🤣🤣 wiem coś o tym, teraz nie wiem jak poradzić sobie z zachciankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

 

Ona 21 stycznia już niedługo, doczekamy się, będzie co świętować, może popijaj herbatkę z plastrami świeżego imbiru i cytrą? Trzymam kciuki🌱😉

Oj ja to się już nie mogę doczekać aż zobaczę znowu okruszka 😍pije herbatę z imbirem i pomaga na trochę ale pomaga 😁

 

37 minut temu, Gość Lexy napisał:

O jak miło, znowu w podobnym terminie, ja idę 20.01 na kolejne 😁 daj znać koniecznie po wizycie 😘mdłości to dobry objaw, to znaczy że wszystko jest ok, chociaż męczą strasznie, ja zaparzalam miętę, trochę pomagało, w końcu miną zobaczysz, i będziesz mieć wilczy apetyt 🤣🤣 wiem coś o tym, teraz nie wiem jak poradzić sobie z zachciankami

O to super tu 20 ja 21 😁 tak mdłości męczą ale co tam wytrzymam wszystko żeby tylko dobrze było  mam taką nadzieję że to dobry objaw o wszystko u okruszka jest dobrze 😁ja też sobie podjadam nie mówię że nie ale mam wstręt do niektórych rzeczy a przede wszystkim do mięsa 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

 

Ona 21 stycznia już niedługo, doczekamy się, będzie co świętować, może popijaj herbatkę z plastrami świeżego imbiru i cytrą? Trzymam kciuki🌱😉

Oj ja to się już nie mogę doczekać aż zobaczę znowu okruszka 😍pije herbatę z imbirem i pomaga na trochę ale pomaga 😁

 

37 minut temu, Gość Lexy napisał:

O jak miło, znowu w podobnym terminie, ja idę 20.01 na kolejne 😁 daj znać koniecznie po wizycie 😘mdłości to dobry objaw, to znaczy że wszystko jest ok, chociaż męczą strasznie, ja zaparzalam miętę, trochę pomagało, w końcu miną zobaczysz, i będziesz mieć wilczy apetyt 🤣🤣 wiem coś o tym, teraz nie wiem jak poradzić sobie z zachciankami

O to super tu 20 ja 21 😁 tak mdłości męczą ale co tam wytrzymam wszystko żeby tylko dobrze było  mam taką nadzieję że to dobry objaw o wszystko u okruszka jest dobrze 😁ja też sobie podjadam nie mówię że nie ale mam wstręt do niektórych rzeczy a przede wszystkim do mięsa 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Wiki,trzymam kciuki za jutro!!  Chyba powinno coś się zmienić 🙂 grunt to dobrze nastawienie!!  I nie zamartwiania się, wiem że to bardzo ciężkie 🙂

 ja mam 6dpt we wtorek to będzie druga weryfikacja, i też robię badania. 

Pierwsza weryfikację miałam w sobotę 3dpt. Bhcg <0.200, estradiol 2748 a progesteron 20.00. lekarz mówi że jest dobrze ale dołożył mi 3x3 luteinę podjezykowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
6 minut temu, Gość Milena napisał:

Wiki,trzymam kciuki za jutro!!  Chyba powinno coś się zmienić 🙂 grunt to dobrze nastawienie!!  I nie zamartwiania się, wiem że to bardzo ciężkie 🙂

 ja mam 6dpt we wtorek to będzie druga weryfikacja, i też robię badania. 

Pierwsza weryfikację miałam w sobotę 3dpt. Bhcg <0.200, estradiol 2748 a progesteron 20.00. lekarz mówi że jest dobrze ale dołożył mi 3x3 luteinę podjezykowo. 

Szkoda ze u mnie w klinice nie robia takich weryfikacji. Moze juz byloby cos wiadomo a tak trzeba czekac do jutra 😂 no nic! Dam rade jeszcze ten jeden dzień. Rośnie stres ale i nadzieja 💞

Trzymam kciuki za Ciebie mocno mocno!!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dziewczyny oddam leki, które mi zostały, są to pełne, fabrycznie zapakowane opakowania. 

Luteina podjęzykowa 50 mg, 30 tabletek w opakowaniu. 

Termin waznosci: 2 opakowania do marca 2022, 2 opakowania do maja 2022.

Luteina dopochwową 100 mg, 2 opakowania po 30 tabletek do sierpnia 2022. 

Metypred 4 mg, 30 tabletek, 1 opakowanie do lutego 2021.

Mogę wysłać do paczkomatU. 

Cena : 4 uśmiechy, 1 piosenka, dowolna, ale zaśpiewana pełnym glosem😘 ponieważ nie będę miała tego jak sprawdzić, liczę na uczciwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
14 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny oddam leki, które mi zostały, są to pełne, fabrycznie zapakowane opakowania. 

Luteina podjęzykowa 50 mg, 30 tabletek w opakowaniu. 

Termin waznosci: 2 opakowania do marca 2022, 2 opakowania do maja 2022.

Luteina dopochwową 100 mg, 2 opakowania po 30 tabletek do sierpnia 2022. 

Metypred 4 mg, 30 tabletek, 1 opakowanie do lutego 2021.

Mogę wysłać do paczkomatU. 

Cena : 4 uśmiechy, 1 piosenka, dowolna, ale zaśpiewana pełnym glosem😘 ponieważ nie będę miała tego jak sprawdzić, liczę na uczciwość. 

Wrzuć jakieś zdjęcie twixow ku pocieszeniu serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
31 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny oddam leki, które mi zostały, są to pełne, fabrycznie zapakowane opakowania. 

Luteina podjęzykowa 50 mg, 30 tabletek w opakowaniu. 

Termin waznosci: 2 opakowania do marca 2022, 2 opakowania do maja 2022.

Luteina dopochwową 100 mg, 2 opakowania po 30 tabletek do sierpnia 2022. 

Metypred 4 mg, 30 tabletek, 1 opakowanie do lutego 2021.

Mogę wysłać do paczkomatU. 

Cena : 4 uśmiechy, 1 piosenka, dowolna, ale zaśpiewana pełnym glosem😘 ponieważ nie będę miała tego jak sprawdzić, liczę na uczciwość. 

Chętnie wezmę luteine dopochwowa jeśli aktualne😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
15 godzin temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny, a ja mam pytanie, trochę z innej beczki... Mam mega zaparcia w ciąży i kupiłam mała paczuszkę suszonych śliwek i moreli.. Zjadłam oczywiście, wszystko spoko.. Tylko dzisiaj wyczytałam, że to się cholera myje.. No a ja tego nie zrobiłam.. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie jadłam..a Wy myjecie? 

U mnie też zaparcia męczą ale pomaga mi bardzo siemie lniane w ziarenkach gotuje sobie taki kisiel i pije 2×dziennie pomaga 😊żeby poprawić smak dodaję odrobinę cukru i pije jeszcze ciepłe jest naprawdę niezle i bardzo zdrowe 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Szczęśliwa odkładam dla Ciebie luteinę dopochwową. Daj namiar gdzie wysłać, albo podaj @ szczegóły dogadamy. To jutro po pracy wyślę. 

Karolina postaram się wieczorkiem wrzucić, bo teraz lecę na WOŚP, wszystkie zdjęcia uwielbiam, ale 2  szczególnie. 💗Jeśli jest potrzeba pokrzepienia to oczywiście pokaże te moje najukochansze😍

Metypred i podjęzykowa luteina nadal czeka do oddania🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Witam Was dziewczyny. Czytam wasze posty i czuję że muszę z kimś porozmawiać bo inaczej zwariuje. Podchodzimy z mężem do pierwszego in vitro. Jestem po długim protokole, w czwartek miałam punkcje i właśnie - nie zbyt dobrze się czuję, czy to normalne że mam wzdety brzuch? I że boli mnie przy chodzeniu, zginaniu i jak robię "siu siu"? 

Czy któraś z Was tak miała? 

We wtorek mam mieć transfer i nie wiem jak to będzie skoro mam takie bóle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Monia napisał:

Witam Was dziewczyny. Czytam wasze posty i czuję że muszę z kimś porozmawiać bo inaczej zwariuje. Podchodzimy z mężem do pierwszego in vitro. Jestem po długim protokole, w czwartek miałam punkcje i właśnie - nie zbyt dobrze się czuję, czy to normalne że mam wzdety brzuch? I że boli mnie przy chodzeniu, zginaniu i jak robię "siu siu"? 

Czy któraś z Was tak miała? 

We wtorek mam mieć transfer i nie wiem jak to będzie skoro mam takie bóle.

 

Ja po punkcji dobrze się czułam. Tego dnia pospalam a na drugi dzień do pracy. Ale u mnie było tylko 6 pęcherzyków. Ile Ty miałaś i ile się zapłodniło? Masz moze nr do lekarza? Ja bym mh napisała o tym. Nie patrz że niedziela będziesz spokojniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
20 minut temu, Gość Monia napisał:

Witam Was dziewczyny. Czytam wasze posty i czuję że muszę z kimś porozmawiać bo inaczej zwariuje. Podchodzimy z mężem do pierwszego in vitro. Jestem po długim protokole, w czwartek miałam punkcje i właśnie - nie zbyt dobrze się czuję, czy to normalne że mam wzdety brzuch? I że boli mnie przy chodzeniu, zginaniu i jak robię "siu siu"? 

Czy któraś z Was tak miała? 

We wtorek mam mieć transfer i nie wiem jak to będzie skoro mam takie bóle.

 

Witaj 😘 po punkcji mozesz odczuwać ból i pewien dyskomfort, w końcu było kłute, jednak mimo wszystko skonsultowalabym to z lekarzem. A powiedz ile jajeczek udało się pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dziękuję za odp☺️

Pobrali 12 jajeczek, zapłodnili 6. 

Dziś 3 dzień hodowli i póki co wszystkie się trzymają. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

 

Uzyskane zarodki:

1. 2/6

2. 2/8c

3. 3/4c

4. 3/12

5. 3/5

6.3/6

Co myślicie dziewczyny o takim wyniku? 

Pytając doktora stwierdził "nie jest źle"  Nie zabrzmiało to optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×