Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Anana
Dnia 20.01.2020 o 18:46, Gość Lexy napisał:

Dziękuję 😘 u nas wszystko dobrze, mamy 12t+5dni, fasolka ma juz 6,5cm a ja czuję sie bardzo dobrze. w środę idę na badania prenatalne i mam mega stresa, ale myślę pozytywnie 😊 czekamy jutro na wieści od Ciebie 😘

Lexy trzymam jutro za was kciuki 😘 daj znać jak poszło USG bo na wyniki pappa i opis będziesz czekała kilka dni. Mega stresik ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i jutro ci ulży 😊

Patrycja a za Ciebie trzymam kciuki 31.01, to już niedługo 😊 chociaż sama wiem jak bardzo dłużą się dni do wizyty🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy moge beach Luteine I Lutinus na przemian? Mam troche Lutinusa a poprzednego transferu ale dzisiaj wyczytalalm,ze dawka Lutinusa powinna byc wieksza niz Luteiny??? Czy ktos mnie oswieci  w temacie? 🤗😁🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
1 godzinę temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny czy Wam lekarz powiedział kiedy powinno się  lub już nie współzyc przed transferem? Ja transfer będę miała w sobotę lub w poniedziałek. Po czwartkowym monitoringu się okaże, a teraz mieliśmy dłuższą przerwę z mężem.

Mi mówił lekarz by nie współżyć po transferze (ew. skurcze macicy) oraz przed punkcją by pęcherzyki były całe. Teraz miałam crio ilna cyklu sztucznym i nic nie mówił i na logikę stwierdziłam że przed można, bo zarodka ani pęcherzyków tam nie było. Może jest inaczej na cyklu naturalnym, ale tu nie pomogę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny, czy moge beach Luteine I Lutinus na przemian? Mam troche Lutinusa a poprzednego transferu ale dzisiaj wyczytalalm,ze dawka Lutinusa powinna byc wieksza niz Luteiny??? Czy ktos mnie oswieci  w temacie? 🤗😁🤗

Ja biorę lutinus 3razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Izka87 napisał:

Ja biorę lutinus 3razy dziennie

3x dziennie po 2tabletki?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mags1706 napisał:

3x dziennie po 2tabletki?? 

A nieee ☺️ po 1 czyli 3tablety dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziewczyny krew już oddana.

10 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Karoliną będę jutro bardzo bardzo mocno trzymac za Ciebie kciuki ✊✊✊🙏

 Nie  Dziękuję;*. 

Madzialena jest tak jak pisała Kinga, jeśli nie masz punkcji i pęcherzyków to śmiało można. 

Mags myślę, że możesz na przemian zobacz tylko jakie masz dawki i tak pozamieniaj żeby nie było różnicy w ilości. 

Lexy daj znać po badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny czy Wam lekarz powiedział kiedy powinno się  lub już nie współzyc przed transferem? Ja transfer będę miała w sobotę lub w poniedziałek. Po czwartkowym monitoringu się okaże, a teraz mieliśmy dłuższą przerwę z mężem.

U mnie posucha już od 1dc który był stymulowany czyli od 8/12 hihi i teraz jak się udało nadal się boję cokolwiek działać. A tak jakoś wstydzę się zapytać lekarza o tę kwestię 😜😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolina ✊✊✊✊✊czekamy na dobre wiadomości 😊

Lexy pamiętam o tobie i trzymam kciuki za badania ✊✊✊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
32 minuty temu, Izka87 napisał:

U mnie posucha już od 1dc który był stymulowany czyli od 8/12 hihi i teraz jak się udało nadal się boję cokolwiek działać. A tak jakoś wstydzę się zapytać lekarza o tę kwestię 😜😳

Izka czego się wstydzisz Pan doktor to chyba wie skąd się dzieci biorą he he 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
10 godzin temu, Gość Anana napisał:

Lexy trzymam jutro za was kciuki 😘 daj znać jak poszło USG bo na wyniki pappa i opis będziesz czekała kilka dni. Mega stresik ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i jutro ci ulży 😊

Patrycja a za Ciebie trzymam kciuki 31.01, to już niedługo 😊 chociaż sama wiem jak bardzo dłużą się dni do wizyty🙄

Dzięki Kochana, ja mam usg 30.01 a 27.01 jade na krew do Pappy bo musi lekarz miec wynik na 30.01 zeby mi to wszystko opisać. 

Ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze ☺️

Lexy, Karolina trzymam za Was kciuki ✊✊✊✊💪😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
33 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Dzięki Kochana, ja mam usg 30.01 a 27.01 jade na krew do Pappy bo musi lekarz miec wynik na 30.01 zeby mi to wszystko opisać. 

Ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze ☺️

Lexy, Karolina trzymam za Was kciuki ✊✊✊✊💪😘

Fajnie że masz szybciej pappa, będziesz miała szybciej cały opis. A i tak jak dla mnie najważniejsze jest to co lekarz zobaczy na USG i na bieżąco będzie ci mówił czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Kinga1234 napisał:

Mi mówił lekarz by nie współżyć po transferze (ew. skurcze macicy) oraz przed punkcją by pęcherzyki były całe. Teraz miałam crio ilna cyklu sztucznym i nic nie mówił i na logikę stwierdziłam że przed można, bo zarodka ani pęcherzyków tam nie było. Może jest inaczej na cyklu naturalnym, ale tu nie pomogę... 

Zle napisalam przed punkcja, nie transferem. Glownie chodzi mi o to ilu dniowe powinno byc nasienie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny krew już oddana.

 Nie  Dziękuję;*. 

Madzialena jest tak jak pisała Kinga, jeśli nie masz punkcji i pęcherzyków to śmiało można. 

Mags myślę, że możesz na przemian zobacz tylko jakie masz dawki i tak pozamieniaj żeby nie było różnicy w ilości. 

Lexy daj znać po badaniach.

Karolina zle napisalam 🙈 chodzilo mi przed punkcja nie transferem. Czy powinno być tak jak przed inseminacja , ale przed inseminacja lekarz nam wyznaczał kiedy wspolzyc, a tu nie.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Lena

Cześć dziewczyny 🙂 mam do sprzedania 11 ampułek prolutex zastrzyki. Mi już nie potrzebne a szkoda żeby się zmarnowały. Tel. 577-933-336 cena 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Karolina ja również trzymam kciuki ❤ i to tak baaardzo mocno❤ 

Dziękuję dziewczyny za pamięć, jesteście kochane😘 dam znac po badaniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Madziallena31 napisał:

Zle napisalam przed punkcja, nie transferem. Glownie chodzi mi o to ilu dniowe powinno byc nasienie najlepiej

Mnie lekarka mowila ze 2-3dniowe ma być 🙂 

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość Lena napisał:

Cześć dziewczyny 🙂 mam do sprzedania 11 ampułek prolutex zastrzyki. Mi już nie potrzebne a szkoda żeby się zmarnowały. Tel. 577-933-336 cena 150 zl

A ja wczoraj obdzwonilam I zjezdzilam 11 aptek I nigdzie nie mieli. Nawet hurownia nie miala. Na koniec najmniejsza, niepozorna apteka w Gdyni miala 2 opakowania,ktore potrzebowalam. Szkoda, ze nie wiedzialam wczesniej🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
1 godzinę temu, Madziallena31 napisał:

Karolina zle napisalam 🙈 chodzilo mi przed punkcja nie transferem. Czy powinno być tak jak przed inseminacja , ale przed inseminacja lekarz nam wyznaczał kiedy wspolzyc, a tu nie

 

 

 

To tu lekarz zalecal nam na 3 dni wcześniej wspolzycie , ale mi nie zalecał seksu ze względu na pęcherzyki. Taka ciekawa opcja😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

D.pa znowu

Beta 6.6 estr 2239, prog.15.2.Dzis 6 dpt

 Poprzednio 2 dpt. Bets 42.5 estr.1771 , prog. 162.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Nie znam sie na wynikach w tak wczesnym stadium, ale jesteś pewna, że się nie udało... 

Karolina 😪 przykro mi bardzo... 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
49 minut temu, Gość Karolina napisał:

D.pa znowu

Beta 6.6 estr 2239, prog.15.2.Dzis 6 dpt

 Poprzednio 2 dpt. Bets 42.5 estr.1771 , prog. 162.

 

Karolina a brałaś jakis zastrzyk przed transferem? Moze warto jeszcze za kilka dni zweryfikować betę? Nie znam sie na wynikach progresteronu i estradiolu ale beta jest ciągle powyżej 5. Nie chce Ci robic nadzieji ale może spróbuj jeszcze?

Tak czy inaczej nie załamuj się! Każdej z Nas w końcu się uda! Znam to uczucie rozczarowania jak większość z Nas tu obecnych ale nie można się poddawać w walce o marzenia 😪 ktore to Twoje podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Dziewczyny 16.01 miałam punkcję . Pobrano 19 komórek z czego 12 nadawało się do zapłodnienia . Udało się wszystkim 12. Niestety po trzeciej dobie nie przetrwało 9. Dwa w 5 dobie tez nie przetrwały.21.01 doszło do transferu jednego jedynego . Lekarze oceniają ze tez był idealny . Bardzo się martwię 😢😢😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
18 minut temu, Gość Iga napisał:

Dziewczyny 16.01 miałam punkcję . Pobrano 19 komórek z czego 12 nadawało się do zapłodnienia . Udało się wszystkim 12. Niestety po trzeciej dobie nie przetrwało 9. Dwa w 5 dobie tez nie przetrwały.21.01 doszło do transferu jednego jedynego . Lekarze oceniają ze tez był idealny . Bardzo się martwię 😢😢😢

Trzeba wierzyć. Modlić się. My będziemy trzymać kciuki na pewno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

D.pa znowu

Beta 6.6 estr 2239, prog.15.2.Dzis 6 dpt

 Poprzednio 2 dpt. Bets 42.5 estr.1771 , prog. 162.

 

Ja zrobiłam pierwsza betę dopiero w 10dpt moim zdanie za wcześnie robisz zrób za kilka dni i wtedy dopiero będziesz miała 100%pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

D.pa znowu

Beta 6.6 estr 2239, prog.15.2.Dzis 6 dpt

 Poprzednio 2 dpt. Bets 42.5 estr.1771 , prog. 162.

 

Karolina, lekarze dalej uwarzaja ze beta powyzej 5 to ciaza. Moze trzeba szybko dzisialac I podniesc dawki lekow?? Nie wiem, ale wydaje mi sie ze musisz jak najszybciej pokazac sie lekarzowi. Nie poddawaj sie jeszcze, prosze 😘😘😘😘✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Iga napisał:

Dziewczyny 16.01 miałam punkcję . Pobrano 19 komórek z czego 12 nadawało się do zapłodnienia . Udało się wszystkim 12. Niestety po trzeciej dobie nie przetrwało 9. Dwa w 5 dobie tez nie przetrwały.21.01 doszło do transferu jednego jedynego . Lekarze oceniają ze tez był idealny . Bardzo się martwię 😢😢😢

Kochana nie martw się mi pomimo dobrych prognoz udało się pobrać tylko 3z czego przeżył tylko ten co został przetransportowany do brzuszka ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
5 minut temu, Izka87 napisał:

Kochana nie martw się mi pomimo dobrych prognoz udało się pobrać tylko 3z czego przeżył tylko ten co został przetransportowany do brzuszka ♥️

Dziękuję❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Iga trudno powiedzieć, żebyś sie nie martwiła. Ale trzymam kciuki. U nas problemem było glownie nasienie. Pobrano 13 komórek, 6 zaplodniono, reszta zdegenerowala (pco). Zamrożono je w 2 dobie- byłam zielona, nikt mnie o to nie pytał., embriolog sam zdecydował. Teraz po nie wracam, w 3 dniu transfer (teraz czekam na dzień oznaczania bhcg, 3 transfer), po rozmrożeniu sie rozwijają. Ale nie wiem jak dalej w brzuszku. Wolałbym by  hodowla trwała do 5 dnia do stadium blastocysty. Z  drugiej strony każdy zarodek to szansa. Trzeba trzymać kciuki i być dobrej myśli. Jak ma się udać to się uda. Życzę Ci by to był ten jeden właściwy✊ ze swojej strony zrobiłaś wszystko co mogłaś- wierzę że sie uda✊🤗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, Gość Wiki napisał:

Karolina a brałaś jakis zastrzyk przed transferem? Moze warto jeszcze za kilka dni zweryfikować betę? Nie znam sie na wynikach progresteronu i estradiolu ale beta jest ciągle powyżej 5. Nie chce Ci robic nadzieji ale może spróbuj jeszcze?

Tak czy inaczej nie załamuj się! Każdej z Nas w końcu się uda! Znam to uczucie rozczarowania jak większość z Nas tu obecnych ale nie można się poddawać w walce o marzenia 😪 ktore to Twoje podejscie?

Taki spadek bety i progesteronu nie wróży nic dobrego . Zastrzyl cały do punkcji i pół w dniu transferu , pregnyl . Dlatego jestem przekonana że to pozostałość.  Wolę się nie oszukiwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×