Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Karolina
24 minuty temu, Izka87 napisał:

Ja zrobiłam pierwsza betę dopiero w 10dpt moim zdanie za wcześnie robisz zrób za kilka dni i wtedy dopiero będziesz miała 100%pewnosci

Ile Tobie wyszło.  Pamiętasz? Robię bo mam weryfikację wykupioną w invicts. Powtarzam w sobotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
35 minut temu, Gość kaja napisał:

Trzeba wierzyć. Modlić się. My będziemy trzymać kciuki na pewno 🙂

Czasem wystarczy ten jeden jedyny😊 u mnie tak było. Tak że głową do góry, nie ma sensu się naprzód zamartwiać, trzeba wierzyć że się udalo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
22 godziny temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Iryza kochana bardzo Ci dziękuję za paczuszke 🥰🥰🥰pamiętaj karma wraca a szczególnie ta dobra 😘😘😘

Słońce Ty moje, nie dziękuj, bo nie trzeba🤣Ja już tych leków nie potrzebowalam, szkoda żeby się zmarnowały. Cieszę się, że Tobie się przydadzą. Niestety nie zdążyłam jakoś ładnie zapakować czy włożyć do paczki jakąś niespodziankę, bo mój mąż jak się dowiedział, to kazał nie wymyślać nic tylko pędem do paczkomatU bo może czas jest ważny 😘

MAGS 💕💕jeju. Tak chciałam się wieczorem do Ciebie odezwać i... Zasnęłam😪Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, absolutnie. Przepraszam Cię SERDECZNIE. Bardzo się cieszę, że już masz bobasa w brzuszku. Niech tam mieszka 9 miesiecy😘💕🥑🌱

Dziewczyny tak bardzo się cieszę, że Wam się udaje, aż mi się micha cieszy🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Monia napisał:

Czasem wystarczy ten jeden jedyny😊 u mnie tak było. Tak że głową do góry, nie ma sensu się naprzód zamartwiać, trzeba wierzyć że się udalo❤️

Monia jak się czujesz wogole ? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

D.pa znowu

Beta 6.6 estr 2239, prog.15.2.Dzis 6 dpt

 Poprzednio 2 dpt. Bets 42.5 estr.1771 , prog. 162.

 

Jejku kochana, bardzo mi przykro. Pamiętaj że tu jesteśmy , ściskam Cię mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Iryza napisał:

Słońce Ty moje, nie dziękuj, bo nie trzeba🤣Ja już tych leków nie potrzebowalam, szkoda żeby się zmarnowały. Cieszę się, że Tobie się przydadzą. Niestety nie zdążyłam jakoś ładnie zapakować czy włożyć do paczki jakąś niespodziankę, bo mój mąż jak się dowiedział, to kazał nie wymyślać nic tylko pędem do paczkomatU bo może czas jest ważny 😘

MAGS 💕💕jeju. Tak chciałam się wieczorem do Ciebie odezwać i... Zasnęłam😪Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, absolutnie. Przepraszam Cię SERDECZNIE. Bardzo się cieszę, że już masz bobasa w brzuszku. Niech tam mieszka 9 miesiecy😘💕🥑🌱

Dziewczyny tak bardzo się cieszę, że Wam się udaje, aż mi się micha cieszy🤣🤣🤣🤣🤣

Iryza, szalona kobieto😘😘😘 nawet nie pytaj jak sie ciesze,ze sie odezwalas. Dziekuje. Jak Ty sie czujesz?? Jak Bobasy?

Jestem w 7 niebie, wiedzac, ze mam moje malenstwo w srodku I tylko modle sie I mowie caly cas do niego, zeby zostal tam juz na 9 miesiecy, I jak mocno bedziemy go kochac💗👶💗👶🙏🤰leze, odpoczywam nic nie robie. Wstaje od czasu do czasu rozruszac sie ale nic poza tym.

Prolutex zastrzyki bola jak diabli.  Chce zrobic progesteron w poniedzialek I zastanawiam sie jakie powinny byc wyniki jezeli sie udalo.... czy wie ktos kto byl w Invikcie bo wiem ze oni zalecaja robienie tego hormonu przed beta...??? Tzw. Weryfikacje

Edytowano przez Mags1706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
7 minut temu, malagosia napisał:

Monia jak się czujesz wogole ? 🙂 

Malgosiu 🤗 u mnie wszystko dobrze, brzuch trochę pobolewa ale zakładam że to normalne w końcu to dopiero 8dpt. Dziś zrobiłam jeszcze raz betę i wynik 125. O 16 idę na wizytę do dr w mojej miejscowości, może da mi l4, bo 

A Ty kochana jak się masz? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Dziewczyny jestem załamana :(( jade do szpitala . Dostałam krwawienia już nie plamienia :((( nie mam już złudzeń :(((( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

D.pa znowu

Beta 6.6 estr 2239, prog.15.2.Dzis 6 dpt

 Poprzednio 2 dpt. Bets 42.5 estr.1771 , prog. 162.

 

Ponow betę za 2 dni i będzie wszystko jasne. Trzymaj się!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny jestem załamana :(( jade do szpitala . Dostałam krwawienia już nie plamienia :((( nie mam już złudzeń :(((( 

Weronika trzymaj się choć wiem że czujesz się fatalnie... Ale pamiętaj ze zawsze tu jesteśmy!!! Pisz jak będziesz mieć siłę i potrzebę. Jesteśmy z Tobą!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Iga napisał:

Dziewczyny 16.01 miałam punkcję . Pobrano 19 komórek z czego 12 nadawało się do zapłodnienia . Udało się wszystkim 12. Niestety po trzeciej dobie nie przetrwało 9. Dwa w 5 dobie tez nie przetrwały.21.01 doszło do transferu jednego jedynego . Lekarze oceniają ze tez był idealny . Bardzo się martwię 😢😢😢

U nie byla prawie identyczna sytuacja z 10 zaplodnionych tylko jedna blastka. Teraz ma juz 4 miesiace I sie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Monia napisał:

Malgosiu 🤗 u mnie wszystko dobrze, brzuch trochę pobolewa ale zakładam że to normalne w końcu to dopiero 8dpt. Dziś zrobiłam jeszcze raz betę i wynik 125. O 16 idę na wizytę do dr w mojej miejscowości, może da mi l4, bo 

A Ty kochana jak się masz? 😊

Super!!! 😍😍😍 czyli maluszek się ładnie zadomowił 😊. Pewnie, jak masz możliwość zwolnienia i wolisz nie wracac do pracy to niema co sie zastanawiać. 
ja leniu...e 😉 czytam książki i maltretuje netflixa 😁 staram się traktować to l4 jako urlop :). Ale nie ukrywam ze czasami myśli idą w wiadoma stronę i chwilami się martwię... No ale to nieuniknione. Boje się robienia bety 😞 tyle razy miała ja pozytywna i potem znikała. Boje się tego bardzo tak szczerze...

takto raz na czas mam delikatne kłucie w podbrzuszu wiec wierze ze bąbelek tam dzielnie walczy. Codziennie mu mówię żeby się nie poddawał ♥️.

🍀🙏🏼♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny jestem załamana :(( jade do szpitala . Dostałam krwawienia już nie plamienia :((( nie mam już złudzeń :(((( 

Weronika, jestem myślami z Tobą 😞 ♥️🍀🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny jestem załamana :(( jade do szpitala . Dostałam krwawienia już nie plamienia :((( nie mam już złudzeń :(((( 

Trzymaj się... 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Weronika trzymam Cię za rękę i modlę się, nie tracę wiary. Trzymaj się dzielna dziewczyno 💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Mags spisałamsobie jak było u mnie. Invicta Wawa. 2 zarodki. 4 doba:

Beta 8.3

Estradiol 174

Progesteron 47.63

Weryfikacje miałam jeszcze w 6, 9, 12,16 i 19 dobie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Iryza napisał:

Mags spisałamsobie jak było u mnie. Invicta Wawa. 2 zarodki. 4 doba:

Beta 8.3

Estradiol 174

Progesteron 47.63

Weryfikacje miałam jeszcze w 6, 9, 12,16 i 19 dobie

 

Dziekuje Ci Kochana:) 

Czyli rozumiem dobrze, ze jesli mialam Progesteron w dniu transferu 17 to po zagniezdzeniu zarodka bedzie on wzrastal, tak ? Planuje zrobic to w poniedzialek, czyli 6 dpt. 

Musi sie udac, bo wiem ze nastepnego transferu nie bedzie przed usunieciem miesniaka. Taka byla decyzja 3 lekarzy . A wiec malutki, zadamawiaj sie I pokaz im,  ze day rade pomimo mamusi  wieku I wszystkich przeciwnosci🤱💓💓💓💓

Edytowano przez Mags1706
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Mags napisze Ci moje wyniki, bo progesteron mi skakał, nie wiem jak powinno być. 

4 doba 47.63

6 doba 42.99

9 doba 88.70

12 doba 68.50

16 doba miałam tylko betę badaną

19 doba 80.50

Koniec weryfikacji

P. S. Z doświadczenia wiem, że badania badaniami, ale warto kropka lub kropki w brzuchu przekupywać🤣 Przy pierwszych dwóch transferach na to nie wpadłam, przy trzecim już im obiecałam, że jak zostaną to będziemy kochać, że jak dziewczynki to kupię im całą serię Ani z Zielonego Wzgórza, mąż obiecał, że jeśli chłopcy to roczną prenumeratę magazynu wedkarskiego(wiadomo, każdy ciągnie w swoją stronę). Może to nie jest wychowawcze, ale kto nam zabroni🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Czekam na izbie przyjęć. Krew się rozkręciła jest jej pełno na podpasce 😞 czekam na lekarza 😞

a najbardziej mile były pielęgniarki które stwierdziły że 6 tydzień to jak nie ciąża i takie rzeczy bardzo często się zdarzają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Weronika napisał:

Czekam na izbie przyjęć. Krew się rozkręciła jest jej pełno na podpasce 😞 czekam na lekarza 😞

a najbardziej mile były pielęgniarki które stwierdziły że 6 tydzień to jak nie ciąża i takie rzeczy bardzo często się zdarzają 

Bozzeeeee jak ja slysze takie gadanie osob, ktore nie maja pojecia ile to dla nas znaczy to cho***a mnie bierze. Nie wszystkie po polozeniu sie do lozka z mezem moga zajsc w ciaze.... trzymaj sie mocno, Weronika. 

IRYZA, dziekuje jeszcze raz za Twoje wyniki. Ja juz dzisiaj naobiecywalam cuda wianki mojej dzidzi...jedno wiem....milosci jej/jemu nie zabrakloby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Weronika Ty nie słuchaj ...ek, czekaj na lekarza. ekspertki się znalazły jak z koziej du... py trąba!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
13 minut temu, Gość Weronika napisał:

Czekam na izbie przyjęć. Krew się rozkręciła jest jej pełno na podpasce 😞 czekam na lekarza 😞

a najbardziej mile były pielęgniarki które stwierdziły że 6 tydzień to jak nie ciąża i takie rzeczy bardzo często się zdarzają 

Kochana faktycznie się zdarzają i nie zawsze oznaczają coś bardzo złego. Moja Pani D. powiedziała mi, ze trafiają do niej czasem pacjentki z ręcznikiem między nogami (takie krwawienie) i nie zawsze oznacza to coś złego. Bede sie za Was modlic 🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Super!!! 😍😍😍 czyli maluszek się ładnie zadomowił 😊. Pewnie, jak masz możliwość zwolnienia i wolisz nie wracac do pracy to niema co sie zastanawiać. 
ja leniu...e 😉 czytam książki i maltretuje netflixa 😁 staram się traktować to l4 jako urlop :). Ale nie ukrywam ze czasami myśli idą w wiadoma stronę i chwilami się martwię... No ale to nieuniknione. Boje się robienia bety 😞 tyle razy miała ja pozytywna i potem znikała. Boje się tego bardzo tak szczerze...

takto raz na czas mam delikatne kłucie w podbrzuszu wiec wierze ze bąbelek tam dzielnie walczy. Codziennie mu mówię żeby się nie poddawał ♥️.

🍀🙏🏼♥️

Gosiu wiadomo że się boisz bo swoje już przeszłaś, przeżycia nie znikają tylko zostają w człowieku już na zawsze. Ale ja jakoś wierzę że tym razem Ci się uda, nie wiem ale przeważnie moje przeczucia się sprawdzają 😊 Nie zamartwiaj się kochana. Jak przyjdzie 6dpt zrób najpierw sikacza z testu tego czułego 10, a później betka, będziesz spokojniejsza bo zobaczysz druga ledwo widoczna kreseczkę, która będzie twoją nadzieją 😉 Trzymam moooocno kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, Keffy napisał:

Ponow betę za 2 dni i będzie wszystko jasne. Trzymaj się!! 

Tak zrobię ale przy takim spadku prog. To raczej szans nie ma.

2 godziny temu, Gość Weronika napisał:

Dziewczyny jestem załamana :(( jade do szpitala . Dostałam krwawienia już nie plamienia :((( nie mam już złudzeń :(((( 

Boże,  mam nadzieję że mimo wszystko będzie dobrze. Daj  znać jak będziesz wiedziała. 

Iryza te wyniki to  z 1 weryfikacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Te w których podałam komplet. Beta, progesteron, estradiol to tak. Pierwsza weryfikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Weronika napisał:

Czekam na izbie przyjęć. Krew się rozkręciła jest jej pełno na podpasce 😞 czekam na lekarza 😞

a najbardziej mile były pielęgniarki które stwierdziły że 6 tydzień to jak nie ciąża i takie rzeczy bardzo często się zdarzają 

Werka, trzymaj się! Tak bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Mam nadzieję, że maluszek się obroni. Dawaj znać kochana 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny, czy moge beach Luteine I Lutinus na przemian? Mam troche Lutinusa a poprzednego transferu ale dzisiaj wyczytalalm,ze dawka Lutinusa powinna byc wieksza niz Luteiny??? Czy ktos mnie oswieci  w temacie? 🤗😁🤗

Mags, ja dziś miałam 3 weryfikację. Beta 407, więc ciąża na bank i nareszcie uslyszalam od lekarza, że progesteron jest w normie (przyjmuję lutinus 3x2 dopochwowo i 3x4 luteinę podjęzykowo). Mam też resztkę luteiny z poprzedniej procedury i pytałam lekarza czy mogę ją skończyć, bo kilka tabletek zostało, ale usłyszałam że lepiej nie. Więc zostawiłabym tak jak lekarz Ci kazał , bez kombinacji na własną rękę. Co do wyników progesteronu, nie wiem jak powinno być, ale u mnie było jn. Kontrolowałabym to na Twoim miejscu.

Dzień punkcji - 5.28

4 dpt - 14.60

7 dpt - 16

11 dpt - 48.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolina a Ty nie trać jeszcze nadziei. Wiem, że łatwo powiedziec, ale może Twój zarodek potrzebuje jednak jeszcze chwili żeby się rozkręcić. Mam nadzieję, że tak będzie ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×