Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Napisano (edytowany)
 

Slyszalam jeszcze o dr.Wojciech Sydor, ponoć też jest bardzo dobry, przyjmuje w Katowicach. 

Dziękuje Lexy 😘

ale z Tego co widzę to on w Krakowie przyjmuje 😊😊😊

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Kochane wlasnie do mnie dzwonili, bedziemy mieli zdrowego syna!!!!! ❤️😊❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podłączę się pod temat dr Paśnika pośrednio. Ponieważ zapisanie się do niego w Warszawie graniczy z cudem, kogo jeszcze poleciły byście w Warszawie. Ewentualnie czy macie jakiś patent, żeby się do niego dostać gdzieś? 

 

To fakt... rejestracja telefoniczna jest prawie niemozliwa. Wczoraj rano zadzwonilam do Warszawy I Pani kazala zadzwonic okolo 18 bo otwieraja liste na marzec.... zadzwonilam dokladnie 17:57.... kazala zadzwonic za 3 minuty 😂😂😂 kiedy wykrecilam numer o 18 juz byl zajety do 18:35. Kiedy w koncu ktos odebral.... juz miejsc na marzec nie bylo. Dzisiaj bede probowala w Lodzi. 

Ile kosztuje wizyta u niego I pakiet badan, ktory wstepnie zaleca?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochane wlasnie do mnie dzwonili, bedziemy mieli zdrowego syna!!!!! ❤️😊❤️❤️❤️

Patrycja....  brak mo slow zeby Ci gratulowac !!!! Cudowna wiadomosc z samego rana !!!! Sciskam mocno! Teraz juz mozesz sie zrelaksowac 😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochane wlasnie do mnie dzwonili, bedziemy mieli zdrowego syna!!!!! ❤️😊❤️❤️❤️

Wooooooow wspaniale, gratuluję 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

U mnie było dokładnie to samo. Powiedziano mi że pierwszeństwo mają  ci co siedzą tam na miejscu i zapisują się osobiście. Do  łodzi też dzwonilam. Ta  sama historia. Brak miejsca na marzec. W Warszawie zaproponowano mi ich drugiego immunologa.  On ma terminy od ręki. Najbliższy na 12 lutego. Tylko za jodze w głowę, czemu ten ma terminy od ręki a tamten nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Patrycja, no widzisz ❤️❤️❤️teraz gładka brzuch w przeprosinach za stres 😘 ja glasze do tej pory 😛 bardzo się cieszę. Zabrzmi to jak zabrzmi, ale jesteś kolejna Mama, której pappa narobił stresu. Będę się zawsze upiera, że to najgorsze badanie, które czyni więcej złego jak dobrego... Znam osobiście dziewczynę, której pappa mówiło o zdrowym dziecku, a mała urodziła się z ZD. Nie zmienia to faktu, że jest oczkiem w głowie rodziców, ale co przeżyli po porodzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
 

Patrycja, no widzisz ❤️❤️❤️teraz gładka brzuch w przeprosinach za stres 😘 ja glasze do tej pory 😛 bardzo się cieszę. Zabrzmi to jak zabrzmi, ale jesteś kolejna Mama, której pappa narobił stresu. Będę się zawsze upiera, że to najgorsze badanie, które czyni więcej złego jak dobrego... Znam osobiście dziewczynę, której pappa mówiło o zdrowym dziecku, a mała urodziła się z ZD. Nie zmienia to faktu, że jest oczkiem w głowie rodziców, ale co przeżyli po porodzie... 

Zgadzam się w 100%, co prawda to juz raczej moja ostatnia ciąża ale gdyby jeszcze kiedys zdarzyl sie jakis cud i bylabym w kolejnej to juz nigdy więcej Pappa!!! Jestem teraz tak szczęśliwa ze nie da sie tego opisac ale tego co przeżyłam przez ostatnie dni nigdy nie zapomnę... 

Najlepiej wydane 2000zl w życiu, chyba odbiore dzis córkę wczesniej z przedszkola bo juz nie moge sie doczekac jej reakcji jak sie dowie ze bedzie miala brata 😘👫 

Dziękuję Ci Kochana ze tak mnie podnosilas na duchu w tym ciezkim dla mnie czasie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To fakt... rejestracja telefoniczna jest prawie niemozliwa. Wczoraj rano zadzwonilam do Warszawy I Pani kazala zadzwonic okolo 18 bo otwieraja liste na marzec.... zadzwonilam dokladnie 17:57.... kazala zadzwonic za 3 minuty 😂😂😂 kiedy wykrecilam numer o 18 juz byl zajety do 18:35. Kiedy w koncu ktos odebral.... juz miejsc na marzec nie bylo. Dzisiaj bede probowala w Lodzi. 

Ile kosztuje wizyta u niego I pakiet badan, ktory wstepnie zaleca?? 

Ja płaciłam w Warszawie 360zl za wizytę.Czesc badań które zlecił robiliśmy w klinice, a część w laboratorium które robi badania genetyczne (z kliniki i tak do nich wysyłają). Doktor mówi gdzie robią. Łączny koszt zleconych badań to ok 1500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrycja super wiadomosc!!! ♥️♥️🍀🍀

 

Dziewczyny ja po wizycie. Jestem zadowolona. Doktor poświęciła mi 50min czułam ze się przejęła i szukałyśmy sposobu. Ogólnie nasz plan działania będzie wyglądał następująco. Chciała abym umówiła się do immunologa (Iryzka dr. Sydor przyjmuje w mojej klinice 😂 jest raz w miesiącu - i uwaga, mam wizytę w najbliższy poniedziałek 😂😂😂♥️). Lekarz ma zobaczyć moje wyniki i zobaczymy czy badamy coś jeszcze. 
W zależności od wyników i ustalonego leczenia podchodzimy do kolejnego transferu na krótkim protokole (niemam na tyle zaawansowanej adenominozy żeby robić długi protokół). Powiedziała ze na ten transfer chce mnie jeszcze mocniej obstawić lekami i małymi sterydami. 
 

♥️♥️♥️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochane wlasnie do mnie dzwonili, bedziemy mieli zdrowego syna!!!!! ❤️😊❤️❤️❤️

Super bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze i gratuluję kochana 😊😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Iryza niedawno pisałaś że miałaś podejrzenie że nie wchłania Ci się prawidłowo kwas foliowy. Na podstawie jakich badań/ wyników lekarz to wywnioskował ?

Ja tez miałam to badanie. Było wykonane razem z badaniami genetycznymi przed stymulacją do in vitro. Samo badanie nazywa się (na karcie wyników) "wykrywanie wariantu c.677C>T w genie MTHFR.

U mnie wykryto obecność tego wariantu, co oznacza że można mieć niedobory kwasu foliowego i zaburzone jego wchłanianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
 

Dziękuje Lexy 😘

ale z Tego co widzę to on w Krakowie przyjmuje 😊😊😊

Możliwe , nie wiedziałam 😊 w takim razie działaj, trzymamy kciuki ✊✊😘

 

Kochane wlasnie do mnie dzwonili, bedziemy mieli zdrowego syna!!!!! ❤️😊❤️❤️❤️

Super kochana, gratuluje 😘 wiedzialam ze wszystko będzie dobrze 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
 

Patrycja super wiadomosc!!! ♥️♥️🍀🍀

 

Dziewczyny ja po wizycie. Jestem zadowolona. Doktor poświęciła mi 50min czułam ze się przejęła i szukałyśmy sposobu. Ogólnie nasz plan działania będzie wyglądał następująco. Chciała abym umówiła się do immunologa (Iryzka dr. Sydor przyjmuje w mojej klinice 😂 jest raz w miesiącu - i uwaga, mam wizytę w najbliższy poniedziałek 😂😂😂♥️). Lekarz ma zobaczyć moje wyniki i zobaczymy czy badamy coś jeszcze. 
W zależności od wyników i ustalonego leczenia podchodzimy do kolejnego transferu na krótkim protokole (niemam na tyle zaawansowanej adenominozy żeby robić długi protokół). Powiedziała ze na ten transfer chce mnie jeszcze mocniej obstawić lekami i małymi sterydami. 
 

♥️♥️♥️ 

To super wiadomość ❤️🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
 

Ja tez miałam to badanie. Było wykonane razem z badaniami genetycznymi przed stymulacją do in vitro. Samo badanie nazywa się (na karcie wyników) "wykrywanie wariantu c.677C>T w genie MTHFR.

U mnie wykryto obecność tego wariantu, co oznacza że można mieć niedobory kwasu foliowego i zaburzone jego wchłanianie.

Ola_ A zbadałas poziom  kwasu foliowego ? Hm genetyczne badanie to pewnie skierowanie jakieś bym musiała mieć..? Kwas foliowy wyszedł mi 40, a norma do 20,5 jest. Przestraszyłam się że on się nie wchłania a jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hekate

Witam wszystkich 🙂 podczytuję forum już od jakiegoś czasu, ale jeszcze nie zdecydowałam się na zabranie głosu... do dzisiaj. Jestem po pierwszej stymulacji i punkcji, zapłodnienie ICSI (oboje mamy po 32 lata, u mnie wszystkie wyniki prawidłowe, wysokie AMH, u męża niestety słabe plemniki, 2% prawidłowych, ruch postępowy 15%). Podczas punkcji pobrano 12 komórek, zapładniano 6 a reszta poszła do mrożenia. Dzisiaj, po jednym dniu zadzwoniło laboratorium i powiedziało, że z tych sześciu komórek jedna się zdegenerowała a reszta nie nosi oznak zapłodnienia... twierdzą, że trzeba czekać do jutra, czy coś z tego będzie.... Czy któraś z was miała podobną sytuację ? Czy komórki po jednej dobie jeszcze "ruszyły" do przodu? Powiem szczerze, że czegoś takiego się nie spodziewałam, czytając statystyki o ilości zapładnianych komórek....

Wczoraj po oddaniu nasienia poinformowano nas, że nie ma żadnych plemników typu A, pojedyncze typu B i reszta typu C, czy to może być przyczyną?

Pozdrawiam was wszystkie i kibicuję w staraniach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ola_ A zbadałas poziom  kwasu foliowego ? Hm genetyczne badanie to pewnie skierowanie jakieś bym musiała mieć..? Kwas foliowy wyszedł mi 40, a norma do 20,5 jest. Przestraszyłam się że on się nie wchłania a jestem w ciazy...

Ostatni wynik miałam w normie 16,40. Zapytaj swojego lekarza o ten kwas foliowy, nie trzeba panikować ale warto się dowiedzieć co oznacza Twój wynik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
 

Ostatni wynik miałam w normie 16,40. Zapytaj swojego lekarza o ten kwas foliowy, nie trzeba panikować ale warto się dowiedzieć co oznacza Twój wynik. 

Ale bierzesz jakis specjalny kwas foliowy lub witaminy ?

Pytałam mojego ginekologa przed chwilą, on uważa że suplementuje kwas foliowy to i wynik mam wyższy. Nie wiem czy to tak jest..:/ żadnych dodatkowych badań nie zalecał 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Dziewczyny mam pytanie,czy imunologia coś pomoże w przypadku słabej jakości komórek? Czy to już bardziej w kwestii jak są zarodki ale ciąży nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
 

Dziewczyny mam pytanie,czy imunologia coś pomoże w przypadku słabej jakości komórek? Czy to już bardziej w kwestii jak są zarodki ale ciąży nie ma?

Co do jakości komórek można brać koenzym q 10. Podobno może pomóc.       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
 

Co do jakości komórek można brać koenzym q 10. Podobno może pomóc.       

No właśnie niestety,sporo branych suplementów min koenzym q10, przerwa od poprzedniej procedury 5miesiecy i po raz 3 nic z tego ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea
 

Cześć dziewczyny 🙂 mam pytanie do dziewczyn, które miały problem z nasieniem. Wczoraj miałam punkcję, udało się pobrać 7 komórek, z tego dziś dostałam inf, ze są 3 zapłodnienia, ale niestety słabszej jakości... czy którejś z Was udało się mimo słabych zarodków? Boje się, ze do jutra mogą się przestać dzielić i wtedy nie będzie nawet transferu 😞 

Mi się udało. Też 6 zaplodnionych, 2 podane w 2 dobie, bo lekarz uznał, że będą miały wieksze szanse niż w laboratorium, z pozostałych tylko jeden zarodek dotrwał do 5 doby (klasa 4bb) i to on okazał się szczęśliwy. 🙂 także czasem jeden wystarczy...trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea
 

Cześć dziewczyny 🙂 mam pytanie do dziewczyn, które miały problem z nasieniem. Wczoraj miałam punkcję, udało się pobrać 7 komórek, z tego dziś dostałam inf, ze są 3 zapłodnienia, ale niestety słabszej jakości... czy którejś z Was udało się mimo słabych zarodków? Boje się, ze do jutra mogą się przestać dzielić i wtedy nie będzie nawet transferu 😞 

Mi się udało. Też 6 zaplodnionych, 2 podane w 2 dobie, bo lekarz uznał, że będą miały wieksze szanse niż w laboratorium, z pozostałych tylko jeden zarodek dotrwał do 5 doby (klasa 4bb) i to on okazał się szczęśliwy. 🙂 także czasem jeden wystarczy...trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale bierzesz jakis specjalny kwas foliowy lub witaminy ?

Pytałam mojego ginekologa przed chwilą, on uważa że suplementuje kwas foliowy to i wynik mam wyższy. Nie wiem czy to tak jest..:/ żadnych dodatkowych badań nie zalecał 😕

Ja od kilku lat biorę zwykły kwas foliowy. I to jest wynik gdy mam suplementowany kwas. Ale teraz immunolog zalecił, by na wszelki wypadek zacząć brać kwas foliowy metylowany (ze względu na tą mutację) i żeby brać go też w ciąży.

Nie jestem lekarzem, nie podważam decyzji lekarzy. Pamiętam jednak jak mówiono mi, że niedobór jest tak samo zły jak nadwyżka. I że nadwyżka może być efektem złego wchłaniania. Może ale nie musi! Badanie MTHFR nie wymaga żadnego skierowania. Można je wykonać prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
 

Nie jestem lekarzem, nie podważam decyzji lekarzy. Pamiętam jednak jak mówiono mi, że niedobór jest tak samo zły jak nadwyżka. I że nadwyżka może być efektem złego wchłaniania. Może ale nie musi! Badanie MTHFR nie wymaga żadnego skierowania. Można je wykonać prywatnie. 

Ola_  Też tak uważam. Dlatego nie zostawię tego tak. Dziękuję za odpowiedzi 🙂 Tylko Mam nadzieję że dzidzi nic nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ola_  Też tak uważam. Dlatego nie zostawię tego tak. Dziękuję za odpowiedzi 🙂 Tylko Mam nadzieję że dzidzi nic nie będzie..

Będzie wszystko dobrze, na pewno! Spytaj jeszcze innego lekarza dla pewności. Wkurza mnie jednak, że trzeba na własną rękę szukać wielu informacji, bo od lekarzy mamy zdawkowe na "odczep się". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
 

Będzie wszystko dobrze, na pewno! Spytaj jeszcze innego lekarza dla pewności. Wkurza mnie jednak, że trzeba na własną rękę szukać wielu informacji, bo od lekarzy mamy zdawkowe na "odczep się". 

Ola_ lekarz z kliniki powiedział że czasem tak bywa... Że za dużo kwasu foliowego biorę..a ja mówię że tylko femibion raz dziennie. To kazała mi brać co drugi dzień i zbadać za jakiś czas. Ja w ten drugi dzień co femibionu nie będę brać to wezmę ten kwas foliowy metylowany tak na wszelki wypadek. Badań genu mthfr jakoś specjalnie nie zalecała...a z wynikiem do lekarza rodzinnego mnie wysyła. Trochę mnie to dziwi...zrobię na własną rękę te badanie na tą wchłanialność kwasu foliowego, żeby spać spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochane wlasnie do mnie dzwonili, bedziemy mieli zdrowego syna!!!!! ❤️😊❤️❤️❤️

Wiedziałam, że musi być dobrze. Tak bardzo się cieszę i gratuluję synka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
 

Ola_ lekarz z kliniki powiedział że czasem tak bywa... Że za dużo kwasu foliowego biorę..a ja mówię że tylko femibion raz dziennie. To kazała mi brać co drugi dzień i zbadać za jakiś czas. Ja w ten drugi dzień co femibionu nie będę brać to wezmę ten kwas foliowy metylowany tak na wszelki wypadek. Badań genu mthfr jakoś specjalnie nie zalecała...a z wynikiem do lekarza rodzinnego mnie wysyła. Trochę mnie to dziwi...zrobię na własną rękę te badanie na tą wchłanialność kwasu foliowego, żeby spać spokojniej.

Kaja mi lekarz w 9 TC powiedzial że mam przestać brać suplementy bo zbilansowana dieta wystarczy i że kwas foliowy należy brać przed ciążą i na samym początku, pierwszy miesiąc czy dwa. Tak samo powiedzial lekarz mojej kuzynce której prowadzi już 4 ciążę🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
 

Kaja mi lekarz w 9 TC powiedzial że mam przestać brać suplementy bo zbilansowana dieta wystarczy i że kwas foliowy należy brać przed ciążą i na samym początku, pierwszy miesiąc czy dwa. Tak samo powiedzial lekarz mojej kuzynce której prowadzi już 4 ciążę🤷

Co lekarz to opinia..eh
Czyli jeśli ma być źle to już nic i tak nie pomoże bo ja kończę 8 TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×