Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana

Chłopak z innego miasta

Polecane posty

Gość Zakochana

Witam. Mam 15lat. Od niedawna spotykam się z pewnym chłopakiem. Niestety on mieszka w innym mieście około 20 km od mojego miasta. Chciałabym się z nim spotykać częściej. Owszem on czasem przyjeżdża ale nie za często. Ja mogłabym jeździć do niego ale rodzice mi nie pozwalają. Martwią się o mnie, ze coś może się stać podczas jazdy czy coś... nie wiem jak ich przekonać a nie mam pieniędzy by jeździć po kryjomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Pomocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

No coz. Rozczaruje cie, ale staje po stronie rodzicow. 15 lat to zaden wiek, by tak ganiac za chlopakiem. Swiat jest niebezpieczny. 

Wystarczy, ze godza sie na spotkania z chlopakiem w ciebie na miejscu. 

Zdazysz sie nabyc w zwiazku. Co masz 40 +, ze musisz sie spieszyc, bo nie zdazysz na pociag? 

Droga nastolatko spokojnie. Nie przeginaj z rodzicami i nie stawiaj na ostrzu noza.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada od pana wojtka

pisz z nim listy, przynajmniej tak nie zajdziesz w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Między nami do niczego nie dochodzi. Ale chyba mogliby zgadzać się na przejazd pociągiem który trwa 20 minut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Zakochana napisał:

Ja mogłabym jeździć do niego ale rodzice mi nie pozwalają.

Według mnie jesteś w wieku, który wręcz nakazywałby umożliwienie Tobie samodzielnej podróży, tym bardziej, że 20km to żadna odległość. Ostatecznie, musisz doświadczać i uczyć się świata, a Twoi rodzice nie powinni Cię trzymać pod kloszem. Choć, jeśli robili to od zawsze, to mentalnie faktycznie możesz być jeszcze dzieckiem i nic dziwnego, że nie chcą Cię wypuścić dalej z obawy, że nie podołasz sytuacji i stanie Ci się krzywda... Porozmawiaj szczerze z rodzicami. Możesz ich przekonać jedynie własną dojrzałością, odpowiedzialnością i obowiązkowością na codzień. Muszą mieć do Ciebie zaufanie, tak samo, jak do Twojego partnera. Niech go dobrze poznają. Niech się zdeklaruje, że zawsze będzie Cię odbierał na miejscu z dworca. Ustalcie terminy wizyt. No i tyle. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×