Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawcio_26

Czy można bzykać dziewczynę kalekę?

Polecane posty

Gość Pawcio_26

ostatnio miałem okazję zrobić palcówkę koleżance ona jest kaleką i nie chodzi, chyba jej się spodobało bo mi napisała, że chce mi zrobić loda i że jeszcze się nie bzykała i czy bym jej nie mógł przebolcować no, ale się tak zastanawiam czy to można tak normalnie bzykać taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jakbyś był po szkole specjalnej, ta dziewczyna jest osobą niepełnosprawną ruchowo. Tak, taka osoba też chce kochać i być kochaną a nie bolcowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawcio_26

no chyba chce jej zrobić dobrze to będzie dla niej plus no bo nikt jej nie bzykał jeszcze, ja się tylko boje żeby nie było żadnej niespodzianki bo ona nosi pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawcio_26

właśnie mi napisała na messenger, że już leży i chciałaby abym się pobawił jej cipuszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co, ożenisz się z nią? Czy zostawisz ją taką rozbudzoną na wózku, może w ciąży? Co za durne bydło, niektórzy faceci nie dojrzewają umysłowo nawet po 60. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Zakładam, że nie zmyśliłeś tej historyjki 😕

Prawdopodobnie dziewczyna liczy na to, że przez seks przywiąże cię do siebie. Sprawa jest delikatna.

Jako osoba niepełnosprawna, ona ma takie same potrzeby jak każda dziewczyna (jak napisał wyżej Kalisz: kochać i być kochaną), a prawdopodobnie ma o wiele mniej szans niż osoby pełnosprawne, żeby te potrzeby zaspokoić.

Jeśli ty traktujesz ją tylko jako osobę do seksu bez zobowiązań, to jesteś na prostej drodze, żeby zrobić jej wielką krzywdę. Przemyśl to. Jeśli nie masz zamiaru trwale zaangażować się uczuciowo, to wycofaj się z tego jak najprędzej. Tak będzie najuczciwiej.

Psuju jaka mądra wypowiedz. Co sie z Tobą stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

Z drugiej strony osoba na wózku wie że ma marne szanse na związek a ma potrzeby więc chciała by choć niezobowiązującego sexu. Tylko trzeba to zaznaczyć i się upewnić, nie nawijać nie obiecywać, nie mowic czułych słówek jak sex to sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

Pytanie ile ona ma lat 18 czy 28 bo to duża różnica, bo duża różnica w jej rozumowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawcio_26

25 lat i dziewica, a po co się żenić przecież to ma być bzykanie? Ona mi się podoba, a nie wiem jak się z taką bzyka bo jeszcze tego nie robiłem może w ten weekend, boje się tylko że się na mnie posika choć w sumie mnie to podnieca nawet, gorzej z tym drugim hehe, a nie wiecie jak to tam jest z tym drugim bo nic nie pisze w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie kupa i siku nie przeszkadza bo lubię piss od kobiety a za kupę się nie pogniewam też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×