Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona

nowy i eks

Polecane posty

Gość zagubiona

Witam . Potrzebuje porady. 2 miesiące temu rozstałam się facetem z którym byłam 4 lata. Wina leżała po obydwu stronach , jednakże ja zażądałam rozstania ze względu na złą sytuacje w związku która trwała od roku. Do tego doszły spory z jego rodziną. Miesiąc po rozstaniu poznałam nowego faceta.. kolacje , pocałunki ... Zaznaczyłam mu ze z tego moze nic nie byc , ze to bez zobowiazan... 

Teraz odezwał sie eks z prośbą o wybaczenie i obiecując zmiane. W trakcie wyznania zarzekał sie ze nie miał kontaktu z rzadną kobieta. Cierpie bardzo bo żaluje poznania nowego , a nie chce wracac do eks z poczucia winy . KOCHAM GO NADAL BARDZO , ALE on przez 2 miesiace nie dawal znaku zycia , a ja po prostu sie pogodziłam.. Czy doszło do zdrady?!

 

NIE daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruba

Nie. Ale zawsze ex bedzie ci to wypominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szybko wrzuciłaś piłke na bosko!

Musisz mieć niezły ciąg na bramkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście że tak o ile byliście małżenstwem. Natomiast w wolnym związku jest to problematyczna sytuacja z uwagi na twoje bbbbardzo szybkie zaangażowanie w inny. Opisując to bardzo wybieliłaś się jednak były partner pozna z czasem prawdziwe twoje zachowanie ( żal po rozstaniu) i dojdzie do wniosku że utrzymywanie z tobą kontktu jest bez sensu bo go nie kochałaś ani nawet lubiłaś tak szybko angażując w nowy. Musisz mu powiedziec bez wybielania co się działoz toba jak się rozstaliscie aby mial klarowną sytuację i wtenczas ewentualnie ON i tylko ON zadecyduje co dalej. Nowy partner napewno jest  takim opatrunkiem dla ciebie o ile niepowiedziałaś że spotykałaś się z nim o wiele wczesniej (zdradzałaś).

Ludzie robia głupoty w ciągu paru chwil ponosząc konsekwencje swoich czynów do konca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana. Jesteś na etapie obwiniania się. Zastanów się co czujesz do niego i czy chcesz z nim być. Nikt nie podejmie decyzji za Ciebie. Walcz o swoje szczęście. Pamiętaj, że nie możesz mieć obu, ale sama też być nie mozesz.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz w jaśniejszy sposób opisać całą tę sytuację ? Łatwiej będzie odszukać rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

U mnie bardzo podobna sytuacja jestem na skraju załamania. Wydaje mi się jednak ,że ludzie nie zmieniaja się z chwili na chwilę i to motywuje mnie by nie wchodzić w ponowną relację z byłym partnerem. 

Wiele rozmawialam z Rodziną na ten temat. Nie są przekonani co do naszego byłego już związku.

Życie toczy się dalej ja jednak potrzebuje kogoś kto zatroszczy się o mnie o dom. Zabierze na spacer. Czy obejrzy wspólnie film. Będzie ze mną w lepszej i gorszej chwili.

 

Decyzja jest po Twojej stronie ja bym nie reagowala na te "zmiany".

Ludzie zmieniają się na chwilę. 

 

Jeśli masz jakieś pytania proszę pisz. Może wymiana doświadczeń coś zmieni.

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Wiesz co olej go. Dwa miesiące bez odezwu.  Wyobraź sobie siebie w trudnej sytuacji. Też Cię zostawi.. ?

Może ta druga osoba jest osobą wartą zaufania. Pomyśl za nim skreslisz. 

Ja żałuję do dziś. Mam teraz jak mam. Ale tak wybrałam. 

Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chcesz powiedzieć że baba bez chłopa jest nic nie warta? I sobie nie radzi??

No patrz! Ja to zawsze podejrzewałem...

A wszyscy wkoło trąbią że to nie prawda..., że jezdeś tego warta..., że jakieś równouprawnienie....

O co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Chodzi o to ze faceci ,nie wszyscy nie ,dorastają tak szybko jak My Kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadnych nowych postów ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×