Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jotka61

Dobry weterynarz w Warszawie

Polecane posty

Gość jotka61

Kogo polecacie? Zależy mi na dobrym specjaliście z zakresu ortopedii. Mój piesek ma problemy z łapkami, a jak na razie trafiamy na kiepskich weterynarzy, więc leczenie stoi w miejscu 😞 Będę wdzieczna jeśli w watku wypowiedzą się osoby, które leczyly ortopedycznie swoich pupili! Z góry dzięki za pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majlo

Nie leczyłam, ale z tego co kojarze to trudnego o dobrego ortopedę. To trudna dziedzina, wymaga precyzji, a tez nie każdy lekarz posiada wiedze o nowoczesnych metodach leczenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaS

może vet4pet? to jest na grenadierów. ja tam bylam tylko u dermatologa ze swoja kotka, ale o ile się nie myle to mają dobrego ortopedę również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss

Ortopeda w vet4pet to dr Nowicki. Bardzo dobry specjalista, mysle, ze może pomóc twojemu pieskowi, bo slynie z zajmowania się trudnymi przypadkami 🙂 powodzonka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotka61

Dzieki za namiary, zadzwonię i zapytam u nich 🙂 pewnie po swietach pojdziemy na wizytę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka

i jak tam, zwierzak wyleczony?? tez szukam weta w Warszawie. warto isc do tego twojego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotka61

@grazka dzięki ze pytasz! niedawno byliśmy na pierwszej wizycie u dr Nowickiego i jestem zadowolona, bo widać, ze to prawdziwy specjalista 🙂 nie przerazil go kiepski stan mojego pieska, na razie jesteśmy w fazie badan diagnostycznych, ale mowil, ze prawdopodobnie będzie potrzebna operacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też chodzę z moim psem i kotem do vet4pet 🙂 Rewelacyjni lekarze, kompleksowa oferta. Mieszkam niedaleko i śpię spokojniej jak wiem, ze klinika jest czynna przez całą dobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larika

no to widze, ze to miejsce, którego szukam już od dawna. Moj pies ma ogromne problemy ze stawami ( to labrador a one maja niestety do tego tendencje) i osobiscie podejrzewam, ze to dysplazja ;/ czy w vet4pet nam pomogą w tej kwestii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2019 o 09:57, Gość larika napisał:

no to widze, ze to miejsce, którego szukam już od dawna. Moj pies ma ogromne problemy ze stawami ( to labrador a one maja niestety do tego tendencje) i osobiscie podejrzewam, ze to dysplazja ;/ czy w vet4pet nam pomogą w tej kwestii ?

larika no pewnie, ze tak. Zrobia wszystkie niezbedna badania i potem zaproponuja leczenia łacznie z operacją jeśli bedzie taka konieczność. w mojej ocenie, lepszych psich ( i nie tylko) ortopedów znajdziesz właśnie w vet4pet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×