Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliana

Jak mam interpretować jego zachowanie ?

Polecane posty

Gość liliana

Podoba mi się pewien facet , ciągle przejeżdza koło mojego miejsca pracy , ciagle się usmiecha tak ciepło , wypatruje mnie , mam ochote wysłać mu buziaka nie wiem jak mam go zachęcić żeby wpadł pogadać wkońcu to sklep , każdy może wejsć...
 czemu ciągle się gapi a nic nie robi????? bardzo mi się podoba,
 mam tego dość , że on nic nie robi , tylko parę razy na dzień się tak patrzy i uśmiecha... podoba mi się ale co ja mogę, mógłby ktoś normalnie doradzić , proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
2 minuty temu, Gość liliana napisał:

Podoba mi się pewien facet , ciągle przejeżdza koło mojego miejsca pracy , ciagle się usmiecha tak ciepło , wypatruje mnie , mam ochote wysłać mu buziaka nie wiem jak mam go zachęcić żeby wpadł pogadać wkońcu to sklep , każdy może wejsć...
 czemu ciągle się gapi a nic nie robi????? bardzo mi się podoba,
 mam tego dość , że on nic nie robi , tylko parę razy na dzień się tak patrzy i uśmiecha... podoba mi się ale co ja mogę, mógłby ktoś normalnie doradzić , proszę

Uśmiechaj się do niego tak samo ciepło jak on do Ciebie to może w końcu się odważy zrobić krok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Narodowy napisał:

Pomachaj mu i uśmiechnij się następnym razem.

Zrób tak, jak mówi Narodowy. A jak chcesz, żeby się odczepił, to pomachaj mu środkowym palcem i pokaż język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QuasiModer

Mnie ostatnio jedna kobieta pokazała przypadkowo majtki a następnie zasłoniła je w pozycji siedzącej prostując nogę.

Na koniec się uśmiechnęła.

Sam nie wiem czemu jej od razu nie zerznalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana

Był może 2 razy u mnie w sklepie , patrzył tak uśmiechał się, ale zagadać cięzko mu było- tak jakby się wstydził.

 ja się USMIECHAM tak samo ciepło jak on , naprawdę - wypatruje go , teraz miałam dwa dni wolnego to dziewczyny mówiły że tak wypatrywał i jak mnie nie było to taki smutny odjeżdzał...

 tylko nie wystarcza mi to już ! chce żeby zrobił krok , a nie 2,5 miesiąca już tak patrzy cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to się odezwij do niego kobieto , może on tego chce właśnie . pewnie mu się nogi telepią i nie wie co gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana

za bardzo mi się podoba , i już wariuje że on taki bierny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
3 minuty temu, Gość gość napisał:

to się odezwij do niego kobieto , może on tego chce właśnie . pewnie mu się nogi telepią i nie wie co gadać .

 ale to co mam wyjść ze sklepu czekać aż będzie przezjedzał i zagadać?

 on nie może wejść po ludzku , po gadać ? nie ma 20 lat , a jak dziecko... aalbo niech coś zrobi albo się ta nie gapi bo już mi odbija...

 wyraznie daje gosciowi do zrozumienia że podoba mi się, usmiecham się, sama go wypatruje , co jeszcze ? bez jaj...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość liliana napisał:

za bardzo mi się podoba , i już wariuje że on taki bierny 😄

Ty też jesteś przecież bierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co kupuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilana

Ja jestem bierna ? A co mam robić? Uśmiecham się tak samo ciepło jak on. Macham. Wypatruje . Każdy by zauważył że gość mi się podoba. Dziewczyny ze zmiany zauważyły... Nie tylko dziewczyny. Tylko on ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie potrafisz mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

A nie potrafisz mówić?

ale co mam gadać ? jak on do mnie nie przychodzi ?????? mam latać za jego samochodem hahhaha

 on gapi się z samochodu cały czas...

 dzisiaj znowu patrzy ł , trąbił ale nie przylezie , dramat z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość liliana napisał:

ale co mam gadać ? jak on do mnie nie przychodzi ?????? mam latać za jego samochodem hahhaha

 on gapi się z samochodu cały czas...

 dzisiaj znowu patrzy ł , trąbił ale nie przylezie , dramat z nim

Dupa z niego...

No co ci można poradzić... tylko czekać, aż mu wreszcie jaja urosną i podejdzie do ciebie.

Myślę, że w końcu się przełamie, skoro dzień w dzień chce cię widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
13 minut temu, Narodowy napisał:

Dupa z niego...

No co ci można poradzić... tylko czekać, aż mu wreszcie jaja urosną i podejdzie do ciebie.

Myślę, że w końcu się przełamie, skoro dzień w dzień chce cię widzieć.

szkoda , bo bardzo mi się podoba, ale cóż... albo się facet napieprza ze mnie...

 pracuje koło mojego sklepu codziennie przejeżdza ( nie specjalnie )  ale cały czas przystaje samochodem i gapi się , jak się napatrzy to jedzie dalej , nie chce mi się wierzyć żeby 37 letni facet tak się wstydził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo nie traktuje Cię poważnie. Dlatego na wygłupy ma czas ale na nic więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość liliana napisał:

szkoda , bo bardzo mi się podoba, ale cóż... albo się facet napieprza ze mnie...

 pracuje koło mojego sklepu codziennie przejeżdza ( nie specjalnie )  ale cały czas przystaje samochodem i gapi się , jak się napatrzy to jedzie dalej , nie chce mi się wierzyć żeby 37 letni facet tak się wstydził...

A ty go znasz, tak w ogóle skądś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
3 minuty temu, Narodowy napisał:

A ty go znasz, tak w ogóle skądś?

przychodził wczesniej do sklepu tak jak pisałam , raz czy dwa , spodobał mi się , zaczął się usmiechać, czerwienić i odkąd ja przyszłam na ten sklep bo pracuje od 3 miesięcy on nie przychodzi ,  gapić się gapi , jak głupi , a jak miesiąc temu był ostatni raz to słowa nie mógł wydusić , mało co gadał, masakra , stary chłop a jak nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo nie traktuje Cię poważnie. Dlatego na wygłupy ma czas ale na nic więcej. 

też tak zaczynam sądzić, i przestanę się do niego uśmiechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość liliana napisał:

przychodził wczesniej do sklepu tak jak pisałam , raz czy dwa , spodobał mi się , zaczął się usmiechać, czerwienić i odkąd ja przyszłam na ten sklep bo pracuje od 3 miesięcy on nie przychodzi ,  gapić się gapi , jak głupi , a jak miesiąc temu był ostatni raz to słowa nie mógł wydusić , mało co gadał, masakra , stary chłop a jak nastolatek

No... wszystko wskazuje na to, że jest chorobliwie nieśmiały. Jak nastolatek - dokładnie! 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość liliana napisał:

przychodził wczesniej do sklepu tak jak pisałam , raz czy dwa , spodobał mi się , zaczął się usmiechać, czerwienić i odkąd ja przyszłam na ten sklep bo pracuje od 3 miesięcy on nie przychodzi ,  gapić się gapi , jak głupi , a jak miesiąc temu był ostatni raz to słowa nie mógł wydusić , mało co gadał, masakra , stary chłop a jak nastolatek

 Może on z tych bardzo nieśmiałych, może być fajnym wartościowym człowiekiem. Niestety musisz się z tym liczyć ze na początku musiałabyś sama sobie  go wkładać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
7 minut temu, Gość liliana napisał:

też tak zaczynam sądzić, i przestanę się do niego uśmiechać...

To co zamierzasz, patrzeć na niego z burą miną? Jeśli jest nieśmiały to dopiero go speszysz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
4 minuty temu, Narodowy napisał:

No... wszystko wskazuje na to, że jest chorobliwie nieśmiały. Jak nastolatek - dokładnie! 😉

 

wczoraj wychodziłam z pracy przepuścił mnie na pasach i ukłonił się powiedział dzien dobry ,

 dziwię się bo facet wygląda na macho , wysportowany z tatuażami boski a się wstydzi :D albo ma kogoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
1 minutę temu, Gość bella napisał:

To co zamierzasz, patrzeć na niego z burą miną? Jeśli jest nieśmiały to dopiero go speszysz.

 

a co mam rok się tak do niego usmiechać??? i nic??? już się nim zauroczyłam , pora powiedzieć dośc skoro on nie chce....

 3 miesiąc to trwa....

 nawet dziewczyny ze zmiany mówily że jak mu się nie znudzilo tak gapić i nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość liliana napisał:

wczoraj wychodziłam z pracy przepuścił mnie na pasach i ukłonił się powiedział dzien dobry ,

 dziwię się bo facet wygląda na macho , wysportowany z tatuażami boski a się wstydzi 😄 albo ma kogoś....

Mi się wydaje, że to raczej nieśmiałość, sama piszesz, że strzelił "buraka" na twój widok. Pewni siebie faceci raczej nie czerwienią się bez powodu. Co do tatuaży, to właśnie sporo ludzi nieśmiałych je sobie robi - oczywiście to nie reguła, ale gdzieś o tym czytałem, że ludzie z problemami z pewnością siebie są skłonniejsi do tatuowania się, piercingu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
11 minut temu, Narodowy napisał:

Mi się wydaje, że to raczej nieśmiałość, sama piszesz, że strzelił "buraka" na twój widok. Pewni siebie faceci raczej nie czerwienią się bez powodu. Co do tatuaży, to właśnie sporo ludzi nieśmiałych je sobie robi - oczywiście to nie reguła, ale gdzieś o tym czytałem, że ludzie z problemami z pewnością siebie są skłonniejsi do tatuowania się, piercingu itp.

nie wiem czy to był burak ale gadał tak nieskładnie , stanął , oparł się o tą ladę i gapił się a ja gadałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
27 minut temu, Narodowy napisał:

Mi się wydaje, że to raczej nieśmiałość, sama piszesz, że strzelił "buraka" na twój widok. Pewni siebie faceci raczej nie czerwienią się bez powodu. Co do tatuaży, to właśnie sporo ludzi nieśmiałych je sobie robi - oczywiście to nie reguła, ale gdzieś o tym czytałem, że ludzie z problemami z pewnością siebie są skłonniejsi do tatuowania się, piercingu itp.

nie wiem czy to był burak ale gadał tak nieskładnie , stanął , oparł się o tą ladę i gapił się a ja gadałam :D

 

 

 cóż pozostaje mi wzdychac do faceta po cichu tylko , i szukac szczescia gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wystarczy powiedzieć: może na kawę się kiedyś wybierzemy? I pójdzie z górki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
Dnia 23.12.2018 o 00:12, Gość gość napisał:

Wystarczy powiedzieć: może na kawę się kiedyś wybierzemy? I pójdzie z górki. 

ale jak mam Go spytać kiedy on tylko przejeżdza kolo mojego sklepu i nic.... jakby przyszedł to bym go spytała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×