Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoriana

Chcę żeby żona mojego kochanka dowiedziała się o nas.

Polecane posty

Gość Fery vunny

Ale dla zdradzanych żon, to TYLKO seks. Phii, wielkie mi rzeczy, że mi się mąż z inną  babą seksi, przecież to mnie "Kocha" prawdziwie, tamte są tylko do seksu 😁🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1111111

Kochanka go nie zostawi bo nie bedzie juz miala seksu.Juz woli rolę worka na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsa

kochanka będzie walczyć do upadłego o cudzego męża, już zaczęła walczyć, bo dotarło do niej, że facet nigdy się nie rozwiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
1 godzinę temu, Gość Fery vunny napisał:

Ale dla zdradzanych żon, to TYLKO seks. Phii, wielkie mi rzeczy, że mi się mąż z inną  babą seksi, przecież to mnie "Kocha" prawdziwie, tamte są tylko do seksu 😁🤮

Myślę, że to nie ma nic wspólnego z gadkami o miłości a raczej z:

1. cechą "pies ogrodnika" - walę go już, ale ważne, żeby ta druga go nie dostała, ma zostać ze mną.

2. przyjemnym poczuciem, że facetowi jest lepiej/wygodniej przy żonie do tego stopnia, że dla kochanki ma czas tylko jak mu się chce ten tego, a może nawet jest w stanie porzucić kochankę w razie groźby rozwodu - można się pocieszać, że jednak seks z kochanką nie był taki wspaniały.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7

Proponuję wysłać żonie jakąś fotkę zaokrąglonego brzuszka ciężarnej. Znajdziesz coś w necie bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oj czego te kochanki nie zrobią żeby tylko żona wywaliła męża z domu. żałosne baby nawet ciążę pozorują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że facet Cię okłamuje, ale przecież ty też nie jesteś w porządku, romansując z żonatym chłopem. Nie wiem, czemu tkwisz w takim niezdrowym układzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani S
2 godziny temu, Berutiel napisał:

wystarczy pójsć do zabawkowego i zrobić zdjęcie łba konikowi na biegunach.

kto by konia chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość pani S napisał:

kto by konia chciał?

jeździec bez głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias
5 minut temu, Berutiel napisał:

jeździec bez głowy

ani konia ani nic co się z koniem kojarzy tfu! nie rozumiem jak któraś może być aż tak głupia.Szukam kochanki mojego mężą cieszyłabym sie jakby mnie poinformowała o zdradzie mojego męża juz ja bym się z nim porachowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She na
1 godzinę temu, Gość Gość7 napisał:

Proponuję wysłać żonie jakąś fotkę zaokrąglonego brzuszka ciężarnej. Znajdziesz coś w necie bez problemu. 

Nic to nie da, mój ex kochanek tak się pięknie wybielil, że zrobił ze mnie psychiczną stalkerkę, która go przesladowala swoim słowem kocham.(nieważne że to on prawie rozwalił moje małżeństwo i nie dawał mi żyć, tak o mnie zabiegał) . Żony wierzą swoim mezusiom, którzy po latach zdrad, wiedzą jak i czym je urabiać. Donos o ciąży itd nie na, sensu. Spójrz Rutkowski etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fery vunny
1 godzinę temu, Gość bella napisał:

Myślę, że to nie ma nic wspólnego z gadkami o miłości a raczej z:

1. cechą "pies ogrodnika" - walę go już, ale ważne, żeby ta druga go nie dostała, ma zostać ze mną.

2. przyjemnym poczuciem, że facetowi jest lepiej/wygodniej przy żonie do tego stopnia, że dla kochanki ma czas tylko jak mu się chce ten tego, a może nawet jest w stanie porzucić kochankę w razie groźby rozwodu - można się pocieszać, że jednak seks z kochanką nie był taki wspaniały.

 

Dokładnie tak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×