Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daria

Agnieszka z Irl

Polecane posty

Gość Daria

Hej.Co myślicie o Adżi i jej niekończących się zakupach?Dla mnie to przykład zakupoholizmu. Nie wiem,jak jej mąż to znosi. Poza tym ona chyba nie pracuje. Chyba dlatego nie kręci vlogmasów,bo szybko by się wydało,że nie chodzi do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajna rodzinka. Uwielbiam ich ogladac. Widac miedzy nimi milosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellka

Pracuje razem z Dominikiem. Nudni jak flaki z olejem. Ja tej małej zdzierżyć nie mogę. Zakupy i zakupy. 

Ja wiecznie słyszę jak jedzie do Midołs, hołmbaegainsa czy innego sklepu. 

Znajomych i przyjaciół nie ma. 

Tylko koty i sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zyja jak kazda przecietna rodzina i stad fajnie sie ich oglada. Ja tez lubie zakupy. Mam kase to wydaje. Nikomu nie zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czemu to dziecko z nimi mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee

Bo jest adoptowane bo matka sie jej wyrzekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A czemu to dziecko z nimi mieszka?

tak ma byc. Oni sa dla niej rodzicami. Bo nie ta matka ktora urodzi, tylko ta ktora cie wychowa.      Tworza dobra, spojna rodzine. Vlogaski sa raczej w kierunku pokazywania zakupow, stylowek- jeden diabel wie dlaczego oraz codziennego zycia. Mozna ja ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A czemu to dziecko z nimi mieszka?

Bo rodzice nie mogli wychowac, a u Agi i Dominika znalazla milosc. Ma u nich jak u Pana Boga za piecem. Mega ich za to szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A było gdzieś powiedziane że oni ja adoptowali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki
16 minut temu, Gość Gość napisał:

A było gdzieś powiedziane że oni ja adoptowali? 

 w kraju, w ktorym zyje, mowi sie do wscibskich ,,przestan drazyc bo na swojej drodze spotkasz  tygrysa".  Rozumiesz.

Kilka odpowiedzi juz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie widzę ich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A było gdzieś powiedziane że oni ja adoptowali? 

A jakie to ma dla ciebie znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A było gdzieś powiedziane że oni ja adoptowali? 

A nie wystarczy ci wiedza, ze Werka to chrzesnica Agnieszki i po prostu z nimi mieszka? Musza ci pokazac papiery adopcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bo rodzice nie mogli wychowac, a u Agi i Dominika znalazla milosc. Ma u nich jak u Pana Boga za piecem. Mega ich za to szanuje.

jak u Pana Boga za piecem to raczej ma Agnieszka. za socjal na to małe drące ryja dziecko, stać ją na te wszystkie dobra luksusowe,które wam pokazuje,żebyście miały czym się jarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

xxx, stać ją na te wszystkie dobra luksusowe,które wam pokazuje,żebyście miały czym się jarać

Ale jestes oblatana w temacie, szkoda tylko, ze w tak bezczelny sposob przekazujesz te swoje wyssane z palca, brednie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 23.12.2018 o 22:32, Gość Gosc napisał:

Ale jestes oblatana w temacie, szkoda tylko, ze w tak bezczelny sposob przekazujesz te swoje wyssane z palca, brednie. 

 

 

Sama szanuje ich za wychowanie nie swojego dziecka, ale dziewczyna akurat ma rację, oni żyją głównie z benefitow, które dla rodziny przysposabiającej są ogromne 😕 sytuacja rodzinna co najmniej dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Dominik musi dobrze zarabiać. Widzieliście jakie prezenty dostała Weronika?Aparat, plecaczek LV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Werka jest u nich szczęśliwa i chyba to powinno wscibskim osobom wystarczyć. Czy dostają jakies benefity na nią, bardzo możliwe. Doceniam taka pomoc od państwa. Należy sie w takich przypadkach jak "psu buda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Werka jest u nich szczęśliwa i chyba to powinno wscibskim osobom wystarczyć. Czy dostają jakies benefity na nią, bardzo możliwe. Doceniam taka pomoc od państwa. Należy sie w takich przypadkach jak "psu buda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Mania napisał:

Dominik musi dobrze zarabiać. Widzieliście jakie prezenty dostała Weronika?Aparat, plecaczek LV...

Może to z tych pieniędzy które na nią dostają. I fajnie że kupują dla niej, a nie ciagna dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuffewdx

Wymyta nadal taka upasiona i ulana, tyle lat tak fatalnie wyglada ale nie weźmie się za żadna dietę dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Aga wygląda normalnie. Trzyma stałą wagę, więc jest ok. Ma bardzo ładne, zdrowe włosy. W ogóle jest zadbaną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Aga wygląda normalnie. Trzyma stałą wagę, więc jest ok. Ma bardzo ładne, zdrowe włosy. W ogóle jest zadbaną kobietą.

Calkowicie sie z Toba zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike

niby materializm, niby plytkie, ale ja ich lubie. fajni, pozytywni ludzie , bez dram, cieszacy sie zyciem, zadbani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adżifanka

Adżi oglądam (nieregularnie) od bardzo dawna. Widać i słychać, że nie lubi Irlandii, ale dzięki emigracji, pracy Dominika może sobie pozwolić na życie na dobrym poziomie (markowo-metkowym). Mentalnie i kulinarnie nadal jest w Dębicy - zakupy w polskiej hurtowni, paczki z Polski z rarytasami z Biedry ;) Agnieszka i Dominik to sympatyczna para, są zwyczajni/przeciętni, tak jak większość z nas. Adżi uwielbia zakupy (może jest zakupoholiczką), z równym podekscytowaniem opowiada o pączkach i o torebce ,,Guczi". Zaglądam do Adżi, bo relaksuje mnie jej beztroska paplanina. Mam tylko alergię na siostrzenicę - wygląda, że rośnie rozpieszczona pannica. Ale to nie moja sprawa, mała ma szczęście, że stworzyli jej prawdziwy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość nike napisał:

niby materializm, niby plytkie, ale ja ich lubie. fajni, pozytywni ludzie , bez dram, cieszacy sie zyciem, zadbani.

Zgadzam się. Każdy żyje jak chce i dopóki drugiemu nie robi tym krzywdy, to jest ok. Lubią zakupy, mają pieniądze, nikomu ich nie zabierają, to niech sobie kupują jeśli sprawia im to przyjemność. Inni wolą podróżować i to też jest ok. Każdy sam wybiera w życiu co woli i nie ma sensu tego krytykować. Ja np. często wyjeżdżam za granicę, choć w domu miałabym co remontować, a moja koleżanka ma wszystko w domu porobione na cacy, ale nigdzie nie wyjeżdża, bo nie lubi. Czy któraś z nas jest gorsza? Czy mamy sobie nawzajem wmawiać co wolimy? Nie, bo każda woli co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
Dnia 22.12.2018 o 23:08, Gość Daria napisał:

Hej.Co myślicie o Adżi i jej niekończących się zakupach?Dla mnie to przykład zakupoholizmu. Nie wiem,jak jej mąż to znosi. Poza tym ona chyba nie pracuje. Chyba dlatego nie kręci vlogmasów,bo szybko by się wydało,że nie chodzi do pracy. 

Niech kupuje co chce jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaa
Dnia 31.12.2018 o 10:01, Gość Adżifanka napisał:

Adżi oglądam (nieregularnie) od bardzo dawna. Widać i słychać, że nie lubi Irlandii, ale dzięki emigracji, pracy Dominika może sobie pozwolić na życie na dobrym poziomie (markowo-metkowym). Mentalnie i kulinarnie nadal jest w Dębicy - zakupy w polskiej hurtowni, paczki z Polski z rarytasami z Biedry 😉 Agnieszka i Dominik to sympatyczna para, są zwyczajni/przeciętni, tak jak większość z nas. Adżi uwielbia zakupy (może jest zakupoholiczką), z równym podekscytowaniem opowiada o pączkach i o torebce ,,Guczi". Zaglądam do Adżi, bo relaksuje mnie jej beztroska paplanina. Mam tylko alergię na siostrzenicę - wygląda, że rośnie rozpieszczona pannica. Ale to nie moja sprawa, mała ma szczęście, że stworzyli jej prawdziwy dom.

Zgadzam sie - rowniez ogladam sporadycznie i nie widze nic zlego, vlogi nudne troche, ale normalni ludzie. Prosci, bo prosci - ja tez robie zakupy i zapasy rzeczy w Pl, nie bo taniej tylko, bo smaczniej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja ich lubię i cieszę się że Werka ma dom jest zdrowa kochana radosna świetnie się uczy , tutaj nie wiadomo jakie życie by miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×