Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alny

Budowa domu

Polecane posty

Cześć!

Właśnie zacząłem budować dom na wsi. Fundamenty wylane,  wszystko przygotowane i szukam  cegieł klinkierowych. Szukam firmy która  ma duży wybór w swojej ofercie a także najlepszej jakości materiały. Polecicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonka

a skąd jesteś? jak z okolic Wrocławia to polecam msm. Hurtownia z bardzo dobrymi materiałami, na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

My akurat mamy to już za sobą. Teraz cieszymy się własnymi 4 ścianami;) Każda budowa jest inna ale jedyne co mogę powiedzieć, to że na pewno przydał nam się własny agregat- dużo rzeczy robiliśmy własnymi siłami więc wynajem się nie opłacał. Mąż zamówił kruzera i w sumie agregat jest z nami do teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monimonika92

Też zaczynam niedługo budowę domu i własnie podpowiedzcie czy warto kupić agregat, czytałam że te Kruzery są dobre, ale jest ich spory wybór, jaki wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Zobacz sobie na barracuda.sklep. Mają bardzo duży asortyment i pomogą ci dobrać odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaT

My budowaliśmy dom na wsi i agregat bardzo nam się przydał. Mąż zamówił właśnie tego kruzera i sprzęt świetnie sobie poradził. Jest z nami do teraz jako zabezpieczenie na wypadek awarii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyty gk,ich obronienie i gładz gdzie było trzeba ( ogólnie polecam ten poradnik https://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/instrukcje-montazu/91131/reczna-mechaniczna-aplikacja-gladzi-gipsowej  - wszystko jest tutaj ładnie wyjaśnione oraz masz filmiki, jak taką gładź zrobić). ,
Plytki w łazience i kuchni-łazienka od podstaw, razem z hydroizolacją, odpływem liniowym itd, zrobiliśmy sami schody na konstrukcji stalowej(jeszcze tylko dorobić balustradę), No plus takie oczywiste oczywistości jak układanie paneli i malowanie ścian.
Ale my nie budowaliśmy. Tylko wykanczamy  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×