Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wikawika

Uprawiałam stosunek w aucie? .. wejdź i dowiedź sie więcej

Polecane posty

Witam, chciałam rozpowrzechnić temat z tego powodu ,że troszeczkę mi z tym źle ,że uprawiałam seks z dużo starszym mężczyznom od siebie. Mógłby być moim ojcem...ale pomińmy to jednak może. Robiliśmy to w aucie ja drobna a on takie wielki ale zajebiścje całował. Robił minetke nieziemsko i jeszcze ta palcówka była mmm robił to bardzo mocno i szybko głęboko chyba też (2-oma) palcami. Tak był napalony że wsadził mi go i posuwał. odczuwałam lekki ból przy palcówce przez godzinke w aucie i nagle bum lekka krew na jego placach i nagle mówi że chyba mnie rozdziewiczył. Siadłam na nim i też wszedł jego ch**j w moją ci**ke. Wróciłam do domu i tak mnie bolała ona jak tylko dotykałam lekko okolice poch*y to bolało nie mogłam włożyć palców bo tak strasznie bolało. Robiłam siusiu i jak robiłam to bolało mn przy sikaniu a później krwawiłam leciutko we wnątrz 

Jestem dziewica czy nie? /oto moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

1/10 przerysowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przerysowane. Brzmi to bardziej jak erotyczna fantazja a nie problem, który jak pisze, Wikawika, ( mam nadzieję że dobrze przepisałem Jej, lub Jego pseudonim. Wielu stulejarzy tak się właśnie bawi ) A problem, to złe słowo, bo to nie jest problem, tylko fakt, który opinia publiczna zwyczajnie nie akceptuje. Zanim ostatecznie stałem się pustelnikiem, prowadziłem jak na moje możliwości dość bogate życie towarzyskie. I poznałem dwie naprawdę młode atrakcyjne. (Specjalnie użyłem tego słowa, bo wiadomo o gustach się nie dyskutuje ) I One miały starszych od siebie facetów. Jakoś nie miały z tym problemów. To ja byłem w szoku, bo jak to możliwe. Każdy kocha tak jak chce. Się rozpisałem, ale jak Gość Lolek nie kupuję tego. To ... a nie "rozpowszechnianie tematu"  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×