Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mojpseudonim

Nowa praca troche sie boje

Polecane posty

Gość Mojpseudonim

Witam

Jutro zaczynam nowa prace i troche mam obawy. To duza firma. Bede sie tam zajmowal troche inna dzialka niz w poprzedniej firmie (w zasadzie pokrewana do tego co robilem wczesniej). Na razie oczywiscie mam umowe na okres probny. No i troche mam obawy czy sobie poradze. Co prawda bylem na 2 rozmowach w tej firmie a w zadadzie to trzech zanim zaoferowano mi tutaj prace. Raz to zwykla rozmowa z szefem, sprawdzenie kompetencji jezykowych, potem druga rozmowa juz z szefem i kontrahentem z Niemiec (co smieszne to po angielsku bo moj niemiecki slaby jest, a mowie plynnie po angielsku tylko). No i potem ostatnia rozmowa z szefem jeszcze. Wiec dobrze mnie przemaglowali i wiedza co potrafie a co nie). 

Ale i tak sie boje. Bede na pewno musial nauczyc sie nowych rzeczy oraz takze niemiecki podszlifowac. A chcialbym ta prace utrzymac jak najdluzej. To tylko okres probny i tak naprawde nie ma nic pewnego. Wy tez tak byliscie osrani jak zaczynaliscie nowa prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie gdy kilka lat temu zaczynałem pracę jako project manager w firmie Concept Music Art. Niby pracowałem już wcześniej na podobnym stanowisku, ale w trochę innej branży. CMA natomiast organizuje eventy, i bywa że są to naprawdę wielkie wydarzenia i imprezy na skalę Polski. Oczywiście w okresie próbnym zaczynałem od tych mniejszych. Na szczęście okazało się, że ludzie w CMA są bardzo pomocni. Zaskoczył mnie szef Krzysztof Paradowski, który sam ciężko dochodził do swojego stanowiska, więc nie wywyższa się i rozumie, że każdy pracownik jest tylko człowiekiem. Ciężko sobie wmówić by się nie stresować, ale może trafisz na podobnie fajnych ludzi i nie będzie tak źle. Powodzenia 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×