Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoserVirgin

Skąd tyle nienawiści do drugiego człowieka, zwłaszcza w sieci?

Polecane posty

Nienawiść w internecie:
Ty kochasz agresję szczególnie, gdy ciebie nie dotknie w ogóle. Oglądasz depresję, wtedy sam lepiej się czujesz (cudzą). Tak się pocieszasz, czy może to cie rajcuje? Nudne masz życie i szczujesz, klikasz i judzisz jak się coś psuje - lajkujesz.
Zapatrzenie kobiet w bandziorów:
Naiwna dziewucho co pragniesz bandziora, chcesz żyć nielegalnie (co jest?). Ponosisz mu paczek, zostaniesz z dzieciakiem zobaczysz czy fajnie (nie jest). Kręci cię kozak, który każdego połamie. Czekaj aż strzeli mu baniak. Nie masz litości dla innych, nad sobą zapłaczesz
Poklepywanie po plecach, za plecami nóż:
A ty chciałbyś z idolem wypić, potem gadać o życiu. I uwiesić mu się na szyi, wybełkotać pół życiorysu. Ale jak przez to nie zagra, hajsy skasuje. Zaczniesz bredzić "szacunek do fanów". Idę o zakład, że pierwszy się sprujesz (szczurze!).
Nagrywanie i śmianie się z cudzego nieszczęścia w sieci:
Stuleje bez życia chcą widzieć tragedię za szybą pancerną. Chcą poczuć emocje, lecz na bezpieczną odległość.Nie brudzić swych rączek, nie widzieć też konsekwencji. Co ty się pod to pałujesz? Lubisz popatrzeć jak człowiek się męczy, co jest?
Promowanie i sponsorowanie patologi w tym patostreamerów:
Ty siedzisz na ciepłym kwadracie, na necie znów szukasz rozrywki. Podpalasz donejtem meliny, do ognia dolewasz oliwy. Ktoś za to poniży rodzinę, inny się całkiem zeszmaci. Chciałbym ci tylko powiedzieć że jesteś gorszym patusem niż tamci (serio). Nałogowcom sos to jak dziecku nóż dobrze wiesz co zrobi. Pójdzie siedzieć ktoś, do szpitala ktoś, ważne że się bawisz. Słuchaj, jesteś dla mnie zwykłą ścierą. Napędzaną krzywdą innych, podłą ludzką hieną
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

WTF??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

JRDL!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te rzeczy

 

które opisujesz

 

i tak

 

by się

 

działy

 

internet

 

je ujawnia

 

obnaża

 

niegodziwość

 

to

 

że odwracasz

 

wzrok

 

nie znaczy

 

że

 

zjawisko

 

przestanie

 

istnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala syrenka

U mnie agresja w moja strone uaktywnia niestety agresje ode mnie w strone atakujacego. Kiedys tak nie bylo. Najgorzej jak normalnie odpiszesz czlowiekowi, a on ci odpisuje wysmiewajac cie i obrazajac. Wiem, ze to slabe schodzic do poziomu chama i najlepiej ignorowac, ale sama zaczynam rzucac miesem tutaj, kiedy ktos mnie obraza:-/ Po prostu sie bronisz, ja przestalam byc potulna, bo do chama trzeba mowic jego jezykiem, aluzji czy sarkazmu i tak nie zrozumie. Chociaz nie ma sie czym chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LoserVirgin napisał:

Stuleje bez życia chcą widzieć tragedię za szybą pancerną. Chcą poczuć emocje, lecz na bezpieczną odległość.Nie brudzić swych rączek, nie widzieć też konsekwencji. Co ty się pod to pałujesz? Lubisz popatrzeć jak człowiek się męczy, co jest?

już myślałem że treść ambitna, ale z tymi stulejami to wpadłeś, skąd w tobie pogarda i nie zrozumienie dla drugiego czlowieka? no tak stulej to smiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

No takie zwalczanie agresji agresja...dla mnie tez dziwne. Pogarda wzmaga agresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mizoginprawik napisał:

już myślałem że treść ambitna, ale z tymi stulejami to wpadłeś, skąd w tobie pogarda i nie zrozumienie dla drugiego czlowieka? no tak stulej to smiec..

To słowo zostało wykorzystane prześmiewczo w stosunku do pewnego rodzaju ludzi. Ja nikomu do spodni nie zaglądam, czy ma stulejkę czy nie. Użyłem slangowego określenia: Człowiek popadły w stan pewnego marazmu i totalnego nihilizmu. Ludzie nim dotknięci mówią o sobie, iż przegrali życie. Szukają oni wirtualnych miejsc spotkań, takich jak fora internetowe, gdzie spodziewają się spotkać innych, podobnych sobie stulejarzy. Życie stulejarza to pasmo ciągłych porażek, począwszy od kupowania rzeczy codziennego użytku i ubrań w tanich dyskontach (typu Biedronka), a skończywszy na zupełnych niepowodzeniach w kontaktach z kobietami. Podsumowując: nie wyszło mi w życiu, więc odbiorę innym radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

To wiemy,ze nie pisales o przypadlosci medycznej.

Dlatego tez zarzucilismy Ci agresje. Hejtujesz cos co sam robisz: no bo jak czlowiek robiacy zakupy w Biedronce jes be?

Tęp ZACHOWANIA nie wyzywaj,nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hipokryzja

 

lvl 100

 

olso

 

jakie

 

odbieranie radości?

 

odbieranie radości

 

to jest

 

np.

 

socjalizm

 

naświetlanie

 

zachowań patologicznych

 

które

 

tak zaciekle krytykujesz

 

urasta już

 

do rangi

 

czynu społecznego

 

chociaż

 

w większości przypadków

 

wynika

 

ono

 

z uwielbienia

 

do

 

turpizmu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Monika napisał:

To wiemy,ze nie pisales o przypadlosci medycznej.

Dlatego tez zarzucilismy Ci agresje. Hejtujesz cos co sam robisz: no bo jak czlowiek robiacy zakupy w Biedronce jes be?

Tęp ZACHOWANIA nie wyzywaj,nie generalizuj.

Mylisz tekst krytyczny z tekstem ofensywnym (atakującym). Specjalnie w tym tekście jest terminologia, której używają napastnicy. Np. ktoś w internecie napisze: patrz jaka stuleja życiowa, a prawdziwą stuleją, jest ten, który zza monitora, nie angażując się w życie, czerpie radość z krzywdy innej osoby. Nie brudzić swych rączek, nie widzieć też konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha

 

to co

 

tobie

 

tak właściwie

 

dolega

 

zapętlony

 

psycholu?

 

dostałeś

 

pocisk w ryj

 

który

 

odkrył

 

twoje projekcje

 

co spowodowało

 

że przeszedłeś

 

w tryb

 

argumentacji

 

"chyba ty"

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×