Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Facet 35 letni prawiczek

Polecane posty

Gość Gość

Czy to normalne, żeby w tym wieku nosić jeszcze prawiczy wianek? Co myślicie o takim dorosłym prawiczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prv

Każdy to może być inny przypadek. Jestem jeszcze starszy, ale nie lubię być wrzucany do jednego worka. Po prostu nie trafiłem na osobę, z którą byłoby ech i ach - mam tu na myśli obustronne zakochanie. Może jestem za bardzo myślący i za mało odważny i niepewny wielu rzeczy. Poznanie fajnej kobiety wszystko zmienia, ale tylko gdy ona to odwzajemnia. Ja wtedy staję sie pewniejszy, mam nadzieję. Ale zawsze to prysło i nic nie było lub nie może być, skoro widuję i trafiam na znajomości z zajętymi. Ale przygód nie szukam. Być prawikiem to dla mnie śmieszny problem, gorzej być nie kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Metka napisał:

Prawiczy wianek. Śmiesznie to brzmi, bez urazy.

Bo miało brzmieć śmiesznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało ci się, rewelacja. A to, że jeszcze nigdy nie tego, mnie by nie przeszkadzało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Myślę, że prawdopodobnie jest mocno nieśmiały i przez to nie potrafi nawiązywać relacji z kobietami.

Czy bycie prawiczkiem to jakaś skaza, brzemię? Absolutnie nie. Brzemieniem może być dla ciebie twoja nieśmiałość i blokady z nią związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prv
6 minut temu, Metka napisał:

Udało ci się, rewelacja. A to, że jeszcze nigdy nie tego, mnie by nie przeszkadzało. 

I gitara, dziękuję Ci. Mi tez dziewica, w żadnym wieku by nie przeszkadzała. Nie to jest sensem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×