Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marita.prawdziwa

Czy zgodziłybyście się na seks z czymś większym?

Polecane posty

Gość Marita.prawdziwa

Cześć, mam pytanie czy zgodziłybyście się seks z facetem którego penis jest gruby a na dodatek ma 21cm? pytanie mnie ciekawi bo sama nie wiem co robić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masz taka okazje to korzystaj... nie dowiesz sie jakie to uczucie takiego bolca poczuc w sobie 🙂 bierz z zycia co mozesz bo moze takiej okazji nie bedziesz już miec 😄 <sex>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1245
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chyba za duży może bolec 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak dobrze Ciebie rozpali to zmiescisz go w sobie a pewnie na taki widok olbrzyma tez soczki Ci poplyna wiec idz na calosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita.prawdziwa

chyba że on trochę sobie dodaje cm 😛 bo czytam że chłopaki sobie lubią dodawać, ale tak czy siak widziałam i jest duży a nawet bardzo, mam stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator

Jak Cię popieści to ci się zmieści:)

A poważnie ..to spróbuj , by się poźniej nie okazało, że jednak sie nie mieści i bezie za późno:D

Musisz to zrobić w komfortowych warunkach i byc rozluźniona.

Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta

 Nie słuchaj ich i daj sobie spokój. Byłam nieśmiała i po ciemku go nie widziałam , okazało się ze ma potwora nie penisa. Włożył kawałek już miałam dość , pchnął do końca, gryzłam drapałam na końcu nie wiem dlaczego ale darłam się poooliicjjaaa! Skończyło się w szpitalu szyciem. Dzisiaj on się dziwi ze nie chcę z nim rozmawiać i od buhajów go wyzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Mateusz Allenstein napisał:

czy 12 cm to dobry wzrost penisa?

 Troszkę mało, zaczekaj może do 18-19 lat ci jeszcze z 2 cm urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

a jest problem  z wielkością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

A czy wielość stanowi problrm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita.prawdziwa

W szpitalu szyciem, poważenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera
15 minut temu, Gość kobieta napisał:

 Nie słuchaj ich i daj sobie spokój. Byłam nieśmiała i po ciemku go nie widziałam , okazało się ze ma potwora nie penisa. Włożył kawałek już miałam dość , pchnął do końca, gryzłam drapałam na końcu nie wiem dlaczego ale darłam się poooliicjjaaa! Skończyło się w szpitalu szyciem. Dzisiaj on się dziwi ze nie chcę z nim rozmawiać i od buhajów go wyzywam.

od tyłu cię ładował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

21cm jest ok, tylko jeśli jesteś niedoświadczona i nierozciągnięta niech ci nie wkłada po prostu do końca, miłych doznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator

Gość kobieta

30 minut temu, Gość kobieta napisał:

 Nie słuchaj ich i daj sobie spokój. Byłam nieśmiała i po ciemku go nie widziałam , okazało się ze ma potwora nie penisa. Włożył kawałek już miałam dość , pchnął do końca, gryzłam drapałam na końcu nie wiem dlaczego ale darłam się poooliicjjaaa! Skończyło się w szpitalu szyciem. Dzisiaj on się dziwi ze nie chcę z nim rozmawiać i od buhajów go wyzywam.

Może trafi na mądrego partnera ..powinna spróbowac. A partner powinien to zrobic delikatnie i bardzo uważać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T411

Hehe mudzin z maczuga i po ciemku niewidoczny?? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

W szpitalu szyciem ? Idź lekcje odrób dzieciaku . Albo głupot nie czytaj w internecie . Jakim trzeba być downem by takie głupoty pisać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolawiola

21 cm to jest bardzo duży penis, ale nie gigantyczny aby nie można było się kochać, nie wiem jakie masz doświadczenie ale na pewno za pierwszym razem będzie słabo, musicie być ostrożni i niech nie wkłada na siłe, po 3-4 razie jak się ,,oswoicie,, myślę ze będzie już ok, duży penis nawet dla drobnej kobitki jest ok ale stopniowo, delikatnie i nie na siłę, lubrykant też by się przydał bo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy chyba nie wiecie o czym piszecie weście sobie liniejke albo metr bo linijki braknie i zobaczcie ile to jest 21cm, przecierz to sięga aż do połowy brzucha, jestem po jednym dziecku ale jak by mi jakiś koleś zasacił do końca 21cm to chyba by mu odgryzła... no nie powiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoMiZrobiszJakMnieZłapiesz

Jak kochasz to cóż poradzisz.:-) Dla mnie jednak za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, acordeon napisał:

🤥

🤥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość Marita.prawdziwa napisał:

Cześć, mam pytanie czy zgodziłybyście się seks z facetem którego penis jest gruby a na dodatek ma 21cm? pytanie mnie ciekawi bo sama nie wiem co robić...

Nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć. A do tego możesz później żałować, że nie spróbowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale jest też i drugie dno tej sprawy.Sprobujesz i dopiero wtedy możesz żałować,jeśli okaże sie brutalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz

spróbuje z pania lub panna, jak to jest z młodszą?
mieszkam sam, GDANSK prosze telefon 513745818
sprawdze czy tu sa propozycje dla mnie aktualne nawet na weckend

mogę obiecać że kazda nawet zimna bedzie miała przyjemność, nie zostawiam niczego bez dopieszczenia i bez skończenia,

sms i bedziesz  wiedziała kto zadba o ciebie,  życie ucieka żadnych zobowiązań, nie sprawdzam dokumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
Dnia 3.01.2019 o 20:35, Gość kobieta napisał:

 Nie słuchaj ich i daj sobie spokój. Byłam nieśmiała i po ciemku go nie widziałam , okazało się ze ma potwora nie penisa. Włożył kawałek już miałam dość , pchnął do końca, gryzłam drapałam na końcu nie wiem dlaczego ale darłam się poooliicjjaaa! Skończyło się w szpitalu szyciem. Dzisiaj on się dziwi ze nie chcę z nim rozmawiać i od buhajów go wyzywam.

Dziecko nie  pierdziel głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Dnia 3.01.2019 o 20:50, Gość Marita.prawdziwa napisał:

W szpitalu szyciem, poważenie? 

 Tak poważnie, wybacz żebym takie coś wymyślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość Lolek napisał:

Dziecko nie  pierdziel głupot

No przecież ty wiesz wszystko najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
23 godziny temu, Gość Dawid napisał:

W szpitalu szyciem ? Idź lekcje odrób dzieciaku . Albo głupot nie czytaj w internecie . Jakim trzeba być downem by takie głupoty pisać ....

 Widzę że mężczyźni są ekspertami w tym temacie, panowie nie ośmieszajcie się bo to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan45

21 cm długość w niczym nie przeszkadza., wejdzie do dna pochwy i będzie się odbijać,nie musi wchodzić do końca przecież, dojdzie tak daleko ile mu miejsca starczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan45

21 cm długość w niczym nie przeszkadza., wejdzie do dna pochwy i będzie się odbijać,nie musi wchodzić do końca przecież, dojdzie tak daleko ile mu miejsca starczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×