Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marita.prawdziwa

Czy zgodziłybyście się na seks z czymś większym?

Polecane posty

Gość gość gość
Dnia 4.01.2019 o 21:35, Gość Jan45 napisał:

21 cm długość w niczym nie przeszkadza., wejdzie do dna pochwy i będzie się odbijać,nie musi wchodzić do końca przecież, dojdzie tak daleko ile mu miejsca starczy

 

Taki jest ok, ale partner musi umieć się nim posługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Mój chłopak ma 22 cm ale bardzo cienkiego dlatego zaproponowałam trójkąt z kolegą który by miał grubego. Zgodził się bardzo chętnie im od razu był pobudzony tym faktem i podniecony. Nim doszło do spotkania nasz seks stał się dużo lepszy. Szukaliśmy odpowiedniego kochanka prawie trzy miesiace. Podczas trójkąta moj chlopak nie mógł sobie znaleźć miejsca. Chcial wszystko widzieć a jednocześnie byc przy mnie i pieścić caly czas minie. By nie czuł się odizolowany bylam po lewatywie i zaproponowalam w obie dziurki. Momentami jakbym miała omdlenia i lekkie krwawienue z cipki ale było warto. Chłopak analnie a kochanek w cipkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Magda napisał:

Mój chłopak ma 22 cm ale bardzo cienkiego dlatego zaproponowałam trójkąt z kolegą który by miał grubego. Zgodził się bardzo chętnie im od razu był pobudzony tym faktem i podniecony. Nim doszło do spotkania nasz seks stał się dużo lepszy. Szukaliśmy odpowiedniego kochanka prawie trzy miesiace. Podczas trójkąta moj chlopak nie mógł sobie znaleźć miejsca. Chcial wszystko widzieć a jednocześnie byc przy mnie i pieścić caly czas minie. By nie czuł się odizolowany bylam po lewatywie i zaproponowalam w obie dziurki. Momentami jakbym miała omdlenia i lekkie krwawienue z cipki ale było warto. Chłopak analnie a kochanek w cipkę. 

 Czyli roz...jechali cię jak starego Poloneza ? ha ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita.prawdziwa

Jednak nie zgodziłam się, ale już prawie było, ... jak pół mojej ręki, podziękowałam 21 cm to jednak za dużo, może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×