Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AAgg

Nikt nie chce ze mną być

Polecane posty

Bo jestem brzydka... Ech, tyle się już w życiu nacierpiałam i będę cierpieć dalej, bo ludzie oceniają tylko po wyglądzie. Byłam wyśmiewana odkąd pamiętam i już zawsze tak będzie. Jak się z tym pogodzić? Jak mam zaakceptować, że całe życie będę sama? Każdy potrzebuje bliskości, ciepła, przytulenia, ja też do cholery! A nikt nie chce mi tego dać. Zazdroszczę ludziom problemów typu "on mnie zdradził", albo "ona mnie okłamała". Was przynajmniej ma kto zdradzać. Ja jestem sama jak palec. Tylko nie piszcie, że "każda potwora... " bo to tanie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lonelyman napisał:

Aż tak źle?  Nie wierze.

Tak, aż tak źle najwyraźniej skoro żaden mnie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lonelyman napisał:

Aż tak źle?  Nie wierze.

ja też nie wierze. Znam naprawde brzydkie laski ze starych szkół i chyba wszystkie mają juz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ananke91 napisał:

ja też nie wierze. Znam naprawde brzydkie laski ze starych szkół i chyba wszystkie mają juz dzieci

To w takim razie ja jestem niewyobrażalnie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
10 minut temu, AAgg napisał:

Bo jestem brzydka... Ech, tyle się już w życiu nacierpiałam i będę cierpieć dalej, bo ludzie oceniają tylko po wyglądzie. Byłam wyśmiewana odkąd pamiętam i już zawsze tak będzie. Jak się z tym pogodzić? Jak mam zaakceptować, że całe życie będę sama? Każdy potrzebuje bliskości, ciepła, przytulenia, ja też do cholery! A nikt nie chce mi tego dać. Zazdroszczę ludziom problemów typu "on mnie zdradził", albo "ona mnie okłamała". Was przynajmniej ma kto zdradzać. Ja jestem sama jak palec. Tylko nie piszcie, że "każda potwora... " bo to tanie brednie.

Nie jesteś sama witaj w klubie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ile masz lat autorko?

23 mi styknie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AAgg napisał:

To w takim razie ja jestem niewyobrażalnie brzydka

Myśle że nie w tym tkwi problem stokrotko. Po prostu jeszcze nie poznałaś tego jedynego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cóż ja może i brzydki nie jestem ale po ostatnim rozstaniu 2 lata temu. Też jestem sam i też nie mogę nikogo znaleźć. Więc to chyba o wygląd nie chodzi. Dotego zaraz suknie mi 34 lata i też słabo to widzę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

Spoko, ja uważam się za w miarę ładna a też w związku nie byłam. Akceptuję siebie taka jaka jestem, a dalej sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Myśle że nie w tym tkwi problem stokrotko. Po prostu jeszcze nie poznałaś tego jedynego .

W tym. Nikt nigdy się mną nie interesował, a wszystkie moje znajome miały swoich adoratorów. Nikt nie lubi przebywać w moim towarzystwie, wieczory spędzam zupełnie sama, nikt mnie nigdzie nie zaprasza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, AAgg napisał:

23 mi styknie w tym roku

Młoda jesteś, wszystko przed Tobą.

Będzie dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cóż ja może i brzydki nie jestem ale po ostatnim rozstaniu 2 lata temu. Też jestem sam i też nie mogę nikogo znaleźć. Więc to chyba o wygląd nie chodzi. Dotego zaraz suknie mi 34 lata i też słabo to widzę... 

No ale miałeś przecież kobietę, więc o co ci chodzi człowieku? Nie wkurzaj mnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey

Mi się wydaje że autorko masz duże kompleksy i frustuje Ciebie ta sytuacja. Tzn samotność. Myślę też że nie w wyglądzie a postawie może być "pies pogrzebany". 

Pozdrawiam Cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Młoda jesteś, wszystko przed Tobą.

Będzie dobrze. ;)

ta, samotność i wegetacja, jest się z czego cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

23 lat dziewczyną wszystko przed Tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Hey napisał:

Mi się wydaje że autorko masz duże kompleksy i frustuje Ciebie ta sytuacja. Tzn samotność. Myślę też że nie w wyglądzie a postawie może być "pies pogrzebany". 

Pozdrawiam Cię. 

Trudno nie mieć kompleksów, kiedy widzi się wszędzie mnóstwo pięknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pisze...
5 minut temu, AAgg napisał:

23 mi styknie w tym roku

Chciałabym mieć znowu te lata...Ach...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tam mam

Też nigdy z nikim nie byłem i boję sie mówić prawdę jak mnie któraś kobieta pyta. Mam 42, nie umiem nikogo przygarnąć, nie jestem brzydki. Popisanie jakieś chwilę wychodzi z osobami z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zadbaj o siebie,popraw w swoim wyglądzie to co możesz poprawić ,a resztą się nie przejmuj.

Uwierz mi,że wszystko się jeszcze u Ciebie może zmienić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo na kafeterii jest facetów użalających się, że nigdy nie mieli kobiety.

Dużo jest też kobiet na kafeterii piszących, że nigdy nie miały faceta.

Może spróbujcie ze sobą popisać. Ja nie twierdzę, że zaraz  wszyscy nieszczęśliwi i samotni znajdą sobie pary... ale lepsze to niż nie robienie niczego... macie teraz możliwość pisania prywatnie, jeśli macie konta tutaj, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Zadbaj o siebie,popraw w swoim wyglądzie to co możesz poprawić ,a resztą się nie przejmuj.

Uwierz mi,że wszystko się jeszcze u Ciebie może zmienić.

 

Poprawiłam już wszystko co było możliwe, rodzice wydali cały majątek na aparat ortodontyczny dla mnie i to wszystko na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No to skoro nic nie możesz więcej zmienić to czemu się przejmujesz tym?

Nie zmusisz siłą nikogo do tego,aby z Tobą był,więc...?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

23 lata, jesteś jeszcze mloda, wszystko przed Toba.

Nie akceptujesz swojego wyglądu i to prawdopodobnie widać po twoim zachowaniu. To może odstraszać. Jesteś niepewna siebie, tak?  Nad tym popracuj, bo uroda to kwestia gustu i zawsze jakiś adorator z czasem się trafi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
6 minut temu, AAgg napisał:

Trudno nie mieć kompleksów, kiedy widzi się wszędzie mnóstwo pięknych kobiet

Bo trzeba polubić i zaakceptować siebie. Być szczęśliwym. Wtedy i ludzi się zjednuje. 

Wiem że to brzmi banalnie i być może wydaje Ci się być bez sensu. Ale dopóki sama siebie nie zaakceptujesz bądź noe zaczniesz nad sobą pracować nikt tego nie zmieni. Tak samo poczucia szczęścia nie da Ci związek np to się nosi w sobie choć czasem trzeba naprawdę głęboko się dokopac. 

Pozatym nie szukaj byle kogo byle był a wybierz mądrze lub przynajmniej się staraj bo czasem najlepszy człowiek potrafi zawieść i wtedy co znowu na kawałki się rozwalisz. 

Dobrze Ci życzę bo wydaje mi się że jesteś bardzo, o sympatyczna kobieta . Tylko musisz uwierzyć w siebie. Lub przynajmniej znaleźć w sobie szczęście i spokój oraz zaakceptować siebie. To tylko wygląd jak uważasz się za moralna, dobra osobę to jest naprawdę dobrze 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

23 lata, jesteś jeszcze mloda, wszystko przed Toba.

Nie akceptujesz swojego wyglądu i to prawdopodobnie widać po twoim zachowaniu. To może odstraszać. Jesteś niepewna siebie, tak?  Nad tym popracuj, bo uroda to kwestia gustu i zawsze jakiś adorator z czasem się trafi 

A jak mam być pewna siebie, kiedy ludzie się ze mnie śmieją, odsuwają jak najdalej tylko się da? Od dziecka byłam upokarzana i nagle mam stać się pewna siebie? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Hey napisał:

Bo trzeba polubić i zaakceptować siebie. Być szczęśliwym. Wtedy i ludzi się zjednuje. 

Wiem że to brzmi banalnie i być może wydaje Ci się być bez sensu. Ale dopóki sama siebie nie zaakceptujesz bądź noe zaczniesz nad sobą pracować nikt tego nie zmieni. Tak samo poczucia szczęścia nie da Ci związek np to się nosi w sobie choć czasem trzeba naprawdę głęboko się dokopac. 

Pozatym nie szukaj byle kogo byle był a wybierz mądrze lub przynajmniej się staraj bo czasem najlepszy człowiek potrafi zawieść i wtedy co znowu na kawałki się rozwalisz. 

Dobrze Ci życzę bo wydaje mi się że jesteś bardzo, o sympatyczna kobieta . Tylko musisz uwierzyć w siebie. Lub przynajmniej znaleźć w sobie szczęście i spokój oraz zaakceptować siebie. To tylko wygląd jak uważasz się za moralna, dobra osobę to jest naprawdę dobrze 👍

Jestem sympatyczna i bardzo ciepła, jakbym miała faceta, to bym mu nieba przychyliła. Ale nie będę mieć, bo oni interesują się tylko atrakcyjnymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śmieją?Podaj przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, turbo napisał:

ja tez mysle ze problem jest w twoim charakterze, 

a nie facjacie. 

chociaż musiał bym cię zobaczyć zeby sie upewnic

charakter mam ok, jak rozmawiam z ludźmi przez neta, to mówią, że jestem super osobą, bardzo miłą i inteligentną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×