Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dziewczyna

Chłopak z portalu

Polecane posty

Gość Dziewczyna

Chłopak, którego poznałam na portalu randkowym twierdzi, że nie może do mnie przyjechać, tylko chce się spotkać u siebie w mieście. Twierdzi, że zależy mu i chce się poznać, ale to ja mam przyjechać, bo on nie ma jak. Dodatkowo, unika pokazania siebie na innych zdjęciach. Z kolei mnie o to bardzo śmiało prosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29

Odpuść go sobie. 

Po 1 jak nie ma auta to po co Ci golodupiec? 

Po 2 wygląda na manipulatora. 

Po 3 juz nawet przymykajac oko na brak auta, to i tak jest maksymalnie leniwy i niezaradny. 

Pewnie dodatkowo brzydki i bez pasji. 

Daruj sobie, szkoda Twojego czasu. Ani nie będzie Cie podniecal ani jego obecność Ci przyjemności sprawiać nie będzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

olej go i mówi to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
2 minuty temu, Gość Taka jedna 29 napisał:

Odpuść go sobie. 

Po 1 jak nie ma auta to po co Ci golodupiec? 

Po 2 wygląda na manipulatora. 

Po 3 juz nawet przymykajac oko na brak auta, to i tak jest maksymalnie leniwy i niezaradny. 

Pewnie dodatkowo brzydki i bez pasji. 

Daruj sobie, szkoda Twojego czasu. Ani nie będzie Cie podniecal ani jego obecność Ci przyjemności sprawiać nie będzie. 

 

Zastanawia mnie czemu nie chce pokazać się na innych zdjęciach i jak ma śmiałość prosić mnie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
12 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

Chłopak, którego poznałam na portalu randkowym twierdzi, że nie może do mnie przyjechać, tylko chce się spotkać u siebie w mieście. Twierdzi, że zależy mu i chce się poznać, ale to ja mam przyjechać, bo on nie ma jak. Dodatkowo, unika pokazania siebie na innych zdjęciach. Z kolei mnie o to bardzo śmiało prosi. 

Dlaczego nie może do ciebie przyjechać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Twierdzi, że dużo pracuje. Mamy kontakt ze sobą już troszkę, ale ten kontakt w weekendy jest mniejszy.  Zastanawia mnie to, bo często kontaktujemy się w różnych porach dnia i czasem w nocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
1 minutę temu, Gość Dziewczyna napisał:

Twierdzi, że dużo pracuje. Mamy kontakt ze sobą już troszkę, ale ten kontakt w weekendy jest mniejszy.  Zastanawia mnie to, bo często kontaktujemy się w różnych porach dnia i czasem w nocy 

Powied mu żeby Ci to wyjaśnił... No i dlaczego nie przyśleswojego zdjęcia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Twierdzi, że ma taką zasadę, że nie wysyła zdjęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra kobieta
6 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

Twierdzi, że ma taką zasadę, że nie wysyła zdjęć 

Nie gadaj z nim.  

Podchodzisz do tego poważnie a on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
5 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

Twierdzi, że ma taką zasadę, że nie wysyła zdjęć 

Szkoda, mogłabyś sobie popatrzeć jak go nie ma i byś tęskniła, wiedząc że to dla ciebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Trochę to dziwne, że on ma taką zasadę, ale prosić mnie o dodatkowe zdjęcia jakoś nie jest mu głupio. Zastanawia mnie to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Stracisz tylko czas i pieniądze.

Nie jest warty uwagi. To on powinien do Ciebie przyjechać. Szanuj się! 

Lenistwo/skąpstwo/brak zdjęcia..Mało Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra kobieta

No teraz to nie dziwie sie, ze traktuje cie jak glupia, bo tak sie zachowujesz. Zdesperowana jesteś? Ty masz stawiać warunki i granice, facet to by najchętniej kobiete pod siebie ustawił. Glupie się dają, madre nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Stracisz tylko czas i pieniądze.

Nie jest warty uwagi. To on powinien do Ciebie przyjechać. Szanuj się! 

Lenistwo/skąpstwo/brak zdjęcia..Mało Ci?

Dzieli nas dość duża odległość. Powiedział, że jest równouprawnienie i że on zaprasza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
1 minutę temu, Gość Mądra kobieta napisał:

No teraz to nie dziwie sie, ze traktuje cie jak glupia, bo tak sie zachowujesz. Zdesperowana jesteś? Ty masz stawiać warunki i granice, facet to by najchętniej kobiete pod siebie ustawił. Glupie się dają, madre nie. 

Przecież nikt ni powiedział, że tam pojadę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
2 minuty temu, Gość Dziewczyna napisał:

Dzieli nas dość duża odległość. Powiedział, że jest równouprawnienie i że on zaprasza. 

Równouprawnienie to fikcja;) Powiedz mu, że jak on się spodka gdzieś w twojej okolicy, to i ty przyjedziesz do niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość Dziewczyna napisał:

Dzieli nas dość duża odległość. Powiedział, że jest równouprawnienie i że on zaprasza. 

Zaprasza do siebie do domu?

kurcze.. ja bym się bała do kogoś nieznanego jechać na noc i być na jego zasadach.

I drugie pytanie, jeśli jednak nie do domu, to gdzie miałabyś spać?

wiesz, Ty wydasz pieniądze, a on Ci wskarze (oczywiscie Ty płacisz) niedrogi hotel/hostel..i za obiad zapłacicie po połowie..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Może żonaty i dzieciąty i szuka naiwnej ...ki  z którą może się pobawić a pisać można  wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Juz samym tym ze jeszcze pytasz ludzi co masz sądzić o tym podczlowieku świadczy o tobie. Resztę sobie dopowiedz sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Zaprasza do siebie do domu?

kurcze.. ja bym się bała do kogoś nieznanego jechać na noc i być na jego zasadach.

I drugie pytanie, jeśli jednak nie do domu, to gdzie miałabyś spać?

wiesz, Ty wydasz pieniądze, a on Ci wskarze (oczywiscie Ty płacisz) niedrogi hotel/hostel..i za obiad zapłacicie po połowie..

 

Nie była mowa o domu, zaprasza do siebie do miasta.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
4 minuty temu, Gość Aga napisał:

Może żonaty i dzieciąty i szuka naiwnej ...ki  z którą może się pobawić a pisać można  wszystko.

Oczywiście, biorę to pod uwagę. Powtarzał, że jest wolny, ale wiem, że mówić można wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

A to jedz do niego i wyślij mu z 5 zdjęć żeby było jak on chce bo jeszcze cie rzuci ..... 

 

Żal mi takich kobiet jak ty i jestem wściekła bo przez takie jak ty faceci potem myślą że mogą nic nie robić wejść na łeb i kobieta ma być wogole zadowolona ze facet się odzywa raz na jakiś czas obok pozwoli się ze sobą spotkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Czyli zero kosztów z jego strony.

Masz już odpowiedz, Dalczego nie chce jechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
4 minuty temu, Gość Gość Aga napisał:

A to jedz do niego i wyślij mu z 5 zdjęć żeby było jak on chce bo jeszcze cie rzuci ..... 

 

Żal mi takich kobiet jak ty i jestem wściekła bo przez takie jak ty faceci potem myślą że mogą nic nie robić wejść na łeb i kobieta ma być wogole zadowolona ze facet się odzywa raz na jakiś czas obok pozwoli się ze sobą spotkać. 

Rzpuszczony jakiś, pewnie jeszcze najlepiej nagie;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
4 minuty temu, Gość Sen napisał:

Rzpuszczony jakiś, pewnie jeszcze najlepiej nagie;) 

O tym nie była mowa. Nie mam zamiaru jechać do obcego faceta. Chodzi o sam fakt, że pisze, mamy kontakt, prosi o przyjazd (twierdząc, że on nie może), a jakoś nic nie robi w tym kierunku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Mądra kobieta napisał:

No teraz to nie dziwie sie, ze traktuje cie jak glupia, bo tak sie zachowujesz. Zdesperowana jesteś? Ty masz stawiać warunki i granice, facet to by najchętniej kobiete pod siebie ustawił. Glupie się dają, madre nie. 

Głupi facet też się pod siebie daje ustawić. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
20 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

O tym nie była mowa. Nie mam zamiaru jechać do obcego faceta. Chodzi o sam fakt, że pisze, mamy kontakt, prosi o przyjazd (twierdząc, że on nie może), a jakoś nic nie robi w tym kierunku.  

Powiedz mu niech zrobi, ruszy tyłeczek bo mu uschniesz z tęsknoty:) no chyba, że jednak kogoś tam ukrywa... /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj sobie spokój. Też tak miałam. Niby szukał poważnej dziewczyny, ale to ja miałam przyjechać do niego (kawał drogi), mieliśmy iść na DARMOWY koncert, a on potem łaskawie by mnie odwiózł (podejrzewam, że tylko na dworzec). Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
1 minutę temu, Gość Sen napisał:

Powiedz mu niech zrobi, ruszy tyłeczek bo mu uschniesz z tęsknoty:) no chyba, że jednak kogoś tam ukrywa... /

Odbija piłeczkę że on będzie czekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Daj sobie spokój. Też tak miałam. Niby szukał poważnej dziewczyny, ale to ja miałam przyjechać do niego (kawał drogi), mieliśmy iść na DARMOWY koncert, a on potem łaskawie by mnie odwiózł (podejrzewam, że tylko na dworzec). Śmiech na sali.

Masakra. Wszystko tanim kosztem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×