Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dziewczyna

Chłopak z portalu

Polecane posty

Gość Gośću
15 godzin temu, Gość Dziewczyna napisał:

Chłopak, którego poznałam na portalu randkowym twierdzi, że nie może do mnie przyjechać, tylko chce się spotkać u siebie w mieście. Twierdzi, że zależy mu i chce się poznać, ale to ja mam przyjechać, bo on nie ma jak. Dodatkowo, unika pokazania siebie na innych zdjęciach. Z kolei mnie o to bardzo śmiało prosi. 

Temat oklepany dziewczyno 😄 chłopak chce zobaczyć czy jesteś taka ... jak na zdjęciach dlatego chce więcej, ty masz do niego przyjechać bo szkoda mu kasy jakby przyszła gruba szlora, w swoim mieście znajdzie sobie miejscówkę gdzie jak przyjdziesz i mu się nie spodobasz się ulotni. Swoich zdjęć nie daje na wypadek jakbyś zmieniła zdanie bo nie ma się za przystojniaka. Daj spokój ilu kolegów tak robiło. Oczywiście nie pochwalam, olej gościa bo mu tylko zależy żeby wyrwać dupę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Ale tez musi byc cos nie tak z tymi weekendami.Mysle ze moze po prostu ukrywa sie,nie chce sie ujawnic,bo jest juz w zwiazku. Mialam na poczatku dobre o nim zdanie,wrecz mowil ze brzydzi go klamstwo i zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

A poza tym,jak mozna dopytywac o dodatkowe zdjecia,a sam mowi ze on nie ma. Przeciez moglby zrobic nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech spada. Powiedz mu, że nie przyjedziesz, bo już umówiłaś się z kimś, kto wysłał Ci swoje zdjęcie. Kto pierwszy ten lepszy, a Ty kota w worku nie bierzesz. Krótka piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto nie potrzebne
18 godzin temu, Gość Dziewczyna napisał:

Dzieli nas dość duża odległość. Powiedział, że jest równouprawnienie i że on zaprasza. 

ma racje jakby co, więc nie wykręcaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sępić potraficie
18 godzin temu, Gość Dziewczyna napisał:

Masakra. Wszystko tanim kosztem. 

ty też chcesz tanim kosztem, a najlepiej zerowym kosztem, typowa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Nie kazałam mu przyjeżdżać do mnie,powiedziałam że możemy się spotkać w połowie drogi. W każdy weekend nie może,w każdy pracuje? Dziwne, że w tygodniu pracuje i mamy kontakt, a w weekend też pracuje i kontaktu nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

On nawet każe mi dzwonić. Nie wiem dlaczego. Nie zadzwoni sam tylko, mówi, żebym zadzwoniła teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaa

Olej go i poblokuj. Napisz, że się Tobą bawi, a ty liczyłaś na normalną relację i, żeby więcej nie pisał i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
16 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

On nawet każe mi dzwonić. Nie wiem dlaczego. Nie zadzwoni sam tylko, mówi, żebym zadzwoniła teraz.

To zadaj jemu to pytanie. Zapytaj go, dlaczego sam do Ciebie nie dzwoni.

A co do tamtej rozmowy z kamerka, dlaczego nie chciał przy następnej okazji tak porozmawiac?

Brzmi to jak typowy wykręt i pretekst aby uniknąć kontektu wzrokowego, tylko co on zdobi, jak przyjedziesz? Będzie chodził w masce na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Wkręca Cię koleżanko , daj sobie z nim spokój . Jest wielu innych mężczyzn którzy nie będą zachowywać się jak małe dziecko tak jak tamten . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż tez się tak bawi. Kryzys wieku średniego. Włosy sobie pofarbiwal, udaje przystojniaka,  leży cały wieczór i klika w telefon z różnymi paniami. Szkoda mi ich. Robią sobie nadzieję, a to tylko zabawa dla znudzonych satyrow, co udają młodzików. Autorki, zakończ tą relację, bo szkoda cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydzi mnie zabawa czyimis uczuciami. Daj sobie z nim spokój. Auta nie ma? A pociąg, autobus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Czy on jest z sympatii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Gdzie by nie był to jeżeli nie chcę się spotykać, a nawet zadzwonić to coś jest na rzeczy i takie relacje zakańcza się . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Brzydzi mnie zabawa czyimis uczuciami.

Nie tylko Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Pytanie, co autorkę w nim urzekło?

wszystko co tu piszemy jasno pokazuje, ze to oszust/psychopata i ze mu się nudzi w pracy.

Zadnego związku nie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Miałam wrażenie że jest wartościową osoba, bo powtarzała, że jego największe marzeniem jest rodzina. Od początku mówił, że brzydzi się kłamstwem i zdradą. Po prostu uwierzyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Czy on jest z sympatii?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Dziewczyna napisał:

Miałam wrażenie że jest wartościową osoba, bo powtarzała, że jego największe marzeniem jest rodzina. Od początku mówił, że brzydzi się kłamstwem i zdradą. Po prostu uwierzyłam 

albo kłamie bo wie , ze to działa na ciebie, albo  nawet tak mysli, tyle ze jest za leniwy zeby cokolwiek zrobić zeby to osiagnać i liczy ze kobieta będzie go obskakiwać. Obie opcje beznadziejne. Może tez mieć kogoś i tak tylko sobie ego karmić cudza adoracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko jak długo to jeszcze będziesz rozstrzasać i analizować? Nie szkoda Ci czasu na niego? Widać że to podejrzany typ, obstawiam że na 90% ma kogoś a Ciebie potraktowałby jak przygodę ale Ty chyba się jeszcze ludzisz że on jednak przyjedzie do Ciebie i wszystko będzie ok. Nie będzie bo koleś to typowy kretacz jakich wieelu w internecie. Standard. Miej honor i olej go! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znam takich z portali randkowych, kazdy ściemnia ze mu zależy na stałej relacji z czego 90% nie ma  jak sie spotkać, albo chce od razu u mnie bo na kawę to już  nie wyda- taka inwestycja a nie wiadomo czy sie zwróci, . Jak facet nie  dzwoni, ucieka z kontaktem bez konkretnego [powodu  w czasie po pracy, nie moze przyjechać, nie może wyjść na kawę itp to olej go- albo zajęty, albo szuka seksu tylko i to jak  najtaniej, albo tylko gada zeby  sie dowartościować, albo może i by chciał, ale żeby nie musiał nic przy tym robić.  Każda opcja źle rokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Zgadzam sie ym Wami.Na poczatku inaczej to widzialam,ale widac juz wyraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uciekaj  i to szybko .. ja miałam taką szkołę życia , ze teraz widzę wyraźnie co i jak .. nie pisze w weekendy ? bo kogoś ma, nie chce przyjechać ?bo nie ma jak się wyrwać na dłużej ,szkoda mu czasu bo traktuje Cię niepoważnie, być może jest kontrola finansów i nie ma jak wydać na Ciebie kasy ..,  a  ja do tej pory nie wierzyłam ile facet może kitu nawciskać byle tylko przelecieć laskę i jak to ktoś fajnie napisał "być może nawet przez chwile w to wierzy ":D:D     widzę też że nieźle manipuluje Tobą .. aa i to "Zadzwoń teraz" znaczy "żona na zakupach, jest okazja do pogadania ";) odpuść i to już ! blokada telefonu, mess czy whatss app czy czegokolwiek czym się komunikujecie. nie dziękuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×