Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dziewczyna

Chłopak z portalu

Polecane posty

Gość Young

Równouprawnienie równouprawnieniem, powiedz, że nie spotykasz się z obcymi na nie Twoim terenie ze względu na Twoje bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Każdy normalny facet to zrozumie, w końcu to kobiety najcześciej są ofiarami przemocy seksualnej. O tym, abyś spotykała się w miejscu publicznym nie muszę Ci pisać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Może sprawdź go jakoś. Napisz, ze planujesz weekend w jego mieście i zastanawiasz się gdzie spać itp..ze masz ograniczone środki ale MIMO to bardzo chcesz go poznać, bo Ci na nim zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
2 minuty temu, Gość Dziewczyna napisał:

Odbija piłeczkę że on będzie czekać 

Czy jemu się rolę nie pomyliły? 

Jakąś konkretną propozycję choć złożył? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
1 minutę temu, Gość Sen napisał:

Czy jemu się rolę nie pomyliły? 

Jakąś konkretną propozycję choć złożył? 

Że zabierze na obiad i że ja będę gościem więc on się wszystkim zajmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young

Powiedz też, że jeśli nie ma czasu na dobjazd do Ciebie to pewnie nie ma też czasu na poważne potraktowanie związku, więc Ciebie takie jego nastawienie nie interesuje. Dodaj, że jeżeli przyjedzie jako pierwszy, to ewentualne drugie spotkanie będzie w jego miejscowości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Cały czas tak mówił, że najpierw on musi przyjechać. Jednak on trzyma się swojego. Być może to, że nie może przyjechać jest spowodowane tym, że na miejscu ma kogoś. Ale z drugiej strony, gdyby miał, to czy zapraszałby do swojego miasta? Mamy codzienny kontakt, choć w weendy już tak nie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
17 minut temu, Gość Young napisał:

Powiedz też, że jeśli nie ma czasu na dobjazd do Ciebie to pewnie nie ma też czasu na poważne potraktowanie związku, więc Ciebie takie jego nastawienie nie interesuje. Dodaj, że jeżeli przyjedzie jako pierwszy, to ewentualne drugie spotkanie będzie w jego miejscowości. 

To brzmi już lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
22 minuty temu, Gość Dziewczyna napisał:

Że zabierze na obiad i że ja będę gościem więc on się wszystkim zajmie 

Może też wpaść na obiad:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young
9 minut temu, Gość Sen napisał:

To brzmi już lepiej. 

A jeśli tego nie zrozumie, to napisz mu taką wiadomość, aby wiedział, że to jego wina, a nie Twoja, bo potem będzie pierdolił na kafeterii, że niby kobiety chcą feminizmu, a nie mogą przyjechać. ;-)

Ile kilometrów Was dzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Chciał się pokazać przez kamerkę w telefonie. Tak twierdził. Kiedyś zadzwonił, ale ja wtedy nie odebrałam bo nie mogłam wtedy rozmawiać. Gdy przypominam mu o tej kamerce, żeby się pokazał, mówi,że mogłam wtedy odebrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young

Facet nie jest uczciwy, nigdy nie oczekiwałam od mężczyzn, aby wysyłali mi zdjęcia, ale oczekiwałam tego samego. Zawsze spotykam się w mieście, ja mieszkam na peryferiach tego miasta, więc nie mam trudnego powrotu, ale jednocześnie jeśli mężczyzna nie przypadnie mi do gustu, to łatwo mogę mu wybić z głowy odwożenie mnie - wolę nie trafić na stalkera. 

Jako będąca za równouprawnieniem feministka uważam, że spotkanie powinno być w miejscu dogodnym dla obu stron. Jeśli kobieta ma bardziej absorbującą pracę, to mężczyzna może się bardziej wysilić i na odwrót, ale w założeniu, że obie osoby są normalne, a Twój wybranek jest jakiś dziwny. Pewnie ma 170 cm i 100 kg, bo inaczej nie miałby problemu ze zdjęciem lub jest dużo starszy niż podaje, albo wygląda fatalnie. 

Jeśli Ty jesteś studentką, a on pracuje, to on powinien przyjechać i w dobrym tonie byłoby zasponsorowanie studentce posiłku, bo studenci mają na ogół gorszą sytuację finansową niż normalnie pracujący ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young
6 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

Chciał się pokazać przez kamerkę w telefonie. Tak twierdził. Kiedyś zadzwonił, ale ja wtedy nie odebrałam bo nie mogłam wtedy rozmawiać. Gdy przypominam mu o tej kamerce, żeby się pokazał, mówi,że mogłam wtedy odebrać. 

Olej go. Co to ... za ...any szantaż. Powiedz mu, że jego czas na przyjazd do Ciebie się skończył i, że mógł przyjechać, a teraz niech spada - takie jest życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
2 minuty temu, Gość Young napisał:

Facet nie jest uczciwy, nigdy nie oczekiwałam od mężczyzn, aby wysyłali mi zdjęcia, ale oczekiwałam tego samego. Zawsze spotykam się w mieście, ja mieszkam na peryferiach tego miasta, więc nie mam trudnego powrotu, ale jednocześnie jeśli mężczyzna nie przypadnie mi do gustu, to łatwo mogę mu wybić z głowy odwożenie mnie - wolę nie trafić na stalkera. 

Jako będąca za równouprawnieniem feministka uważam, że spotkanie powinno być w miejscu dogodnym dla obu stron. Jeśli kobieta ma bardziej absorbującą pracę, to mężczyzna może się bardziej wysilić i na odwrót, ale w założeniu, że obie osoby są normalne, a Twój wybranek jest jakiś dziwny. Pewnie ma 170 cm i 100 kg, bo inaczej nie miałby problemu ze zdjęciem lub jest dużo starszy niż podaje, albo wygląda fatalnie. 

Jeśli Ty jesteś studentką, a on pracuje, to on powinien przyjechać i w dobrym tonie byłoby zasponsorowanie studentce posiłku, bo studenci mają na ogół gorszą sytuację finansową niż normalnie pracujący ludzie. 

170 cm to nie problem, do setki to mu daleko zapewne;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Dużo wskazuje na to jakby się ukrywał,jakby nie chciał się pokazać. Być może zajęty, ale zmylił mnie jego opis, że jest singlem. Nie bałby się pokazać swojego zdjęcia i podpisać singiel skoro jest zajęty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young

1) Nie jest singlem

2) Nie jest atrakcyjny 

3) Ma nierówno pod sufitem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
7 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

Dużo wskazuje na to jakby się ukrywał,jakby nie chciał się pokazać. Być może zajęty, ale zmylił mnie jego opis, że jest singlem. Nie bałby się pokazać swojego zdjęcia i podpisać singiel skoro jest zajęty? 

Nie powinien ta dręczyć dziewczyny tą nipewnością... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Nie ma powodów żeby w najmniejszym stopniu mu ufać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to możliwe ze nie masz jego zdjecia na portalach zawyczaj jest napis : "użytkownik pisze tylko osobami ze zdjęciem " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Mam jedno zdjęcie. Na zdjęciu widać że jest młodszy niż obecny wiek, czyli wstawił stare zdjęcie. Nie chce mi wysłać dodatkowego,a mnie śmiało prosi o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Taka jedna 29 napisał:

Odpuść go sobie. 

Po 1 jak nie ma auta to po co Ci golodupiec? 

Po 2 wygląda na manipulatora. 

Po 3 juz nawet przymykajac oko na brak auta, to i tak jest maksymalnie leniwy i niezaradny. 

Pewnie dodatkowo brzydki i bez pasji. 

Daruj sobie, szkoda Twojego czasu. Ani nie będzie Cie podniecal ani jego obecność Ci przyjemności sprawiać nie będzie. 

 

A po 4te to chce Cie pewnie zaciągnąć do łóżka od razu, zapraszając do siebie do mieszkania,, na herbatke" :D. Odpuść sobie, podejrzany typ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Dziewczyna napisał:

Mam jedno zdjęcie. Na zdjęciu widać że jest młodszy niż obecny wiek, czyli wstawił stare zdjęcie. Nie chce mi wysłać dodatkowego,a mnie śmiało prosi o to. 

cos moze byc na rzeczy ja np w wieku 16 miałem afro na bani a majac lat 20 bylem prawie łysy a te liche włosy co mi zostały by pol siwe  >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

coś w tym może być, o na zdjęciu miał już duże zakola;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela

Mialam podobne zdarzenie.Chlopak byl w stalym zwiazku.Tez mowil ze to ja mam przyjechac.On nie mogl sie wyrwac na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Dziewczyna napisał:

Mam jedno zdjęcie. Na zdjęciu widać że jest młodszy niż obecny wiek, czyli wstawił stare zdjęcie. Nie chce mi wysłać dodatkowego,a mnie śmiało prosi o to. 

AAA to pewnie już wylysial i brzuch mu urosl, takie z niego teraz,, ciasteczko" że az nie chce aktualnego zdjęcia pokazać :D. Nie daj sobą kręcić, to jakiś podejrzany typ, olej go i urwij kontakt. Na bank coś z nim nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Obstawiam, ze żonaty. Autorka pisze, ze piszą tylko w tygodniu i w nocy. W weekendy kontaktu brak... Więc piszecie w pracy a w domu przy żonie nie ma jak. Dla mnie znajomość do zakończenia. Jakby chciał się spotkać, to zrobił by wszystko aby tak się stało. A tak to ma wesoły przerywnik w nudnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Zawsze powtarzal ze chce miec szczesliwa rodzine wiec pomyslalam ze moze byc wartosciowa osoba.Kontakt sie urywal w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Abc napisał:

Obstawiam, ze żonaty. Autorka pisze, ze piszą tylko w tygodniu i w nocy. W weekendy kontaktu brak... Więc piszecie w pracy a w domu przy żonie nie ma jak. Dla mnie znajomość do zakończenia. Jakby chciał się spotkać, to zrobił by wszystko aby tak się stało. A tak to ma wesoły przerywnik w nudnej pracy.

Też tak myślę. Autorko, nie bądź naiwna i nie patrz na to co powtarzał, on chciał tylko jak najlepsze wrażenie zrobić i przekabacic Cie żebyś przyjechala. Faceci wieeeele potrafią gadać i nawijać makaron na uszy a potem wychodzi szydło z worka... Bądź,, mądra dziewczynka" i urwij kontakt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Też tak myślę. Autorko, nie bądź naiwna i nie patrz na to co powtarzał, on chciał tylko jak najlepsze wrażenie zrobić i przekabacic Cie żebyś przyjechala. Faceci wieeeele potrafią gadać i nawijać makaron na uszy a potem wychodzi szydło z worka... Bądź,, mądra dziewczynka" i urwij kontakt 

Kurcze, myślałam, że jakiś normalny się znalazł. Ciągle powtarza, ze może to ja jestem tą i że chce poznać, i że czeka na mnie. Ale co mnie najbardziej dziwi, to ten brak kontaktu w weekendy. Już myślałam, czy gdzieś jeździ, może ma jakąś kobietę z dzieckiem, ale z nią nie żyje? Ale gdyby chciał coś stworzyć nowego, to chyba nie ukrywałby tego.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

A jak ma na imie Klaudiusz? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Pawel,ale zaczynam watpic nawet czy jest prawdziwe.Dziwie sie komus kto jest w zwiazku,ze wstawia swoje zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×