Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Imię dla córeczki

Polecane posty

Gość Kasia

Zastanawiam się nad imieniem dla córeczki, którą urodzę za 2 miesiące...

Podobają mi się imiona Zuzanna, Kamila i Emilia. Mężowi podobają się Hania i Zosia. co sądzicie o tych imionach? Jak je odbieracie? Pomóżcie, bo im dłużej się zastanawiam tym bardziej trudno się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ładne, ale bardzo populatne. Mi z tych najbardziej podoba sie Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żadne, nie lubię pospolitych imion, ale to wam mają się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odrzuciłabym Hanie, Zosie i Zuzie - zbyt popularne. Zastanawiałabym się nad Emilią i Kamilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kamilka najladniejsze, Emilia tez tylko dosc popularne teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkosfera

Emilia i Kamila. Reszta zbyt popularne. Co druga dziewczynka w klasie będzie miała tak na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie są zbyt sztampowe,ale trzymalabym się Emilii-piękne,dźwięczne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem tego szału na Zuzie, Zosie itd. Jest tyle ladnych INNYCH imion. Moje propozycje: Magdalena, Agata, Aurelia, Łucja, Nina, Rozalia. Z podanych moze byc jeszcze Emilia lub Kamila, ladnie tez brzmi Kalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd

Florentyna

Aniela

Franciszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hania 

U mojej córki są 3 Hanie w grupie przedszkolnej... Wybrałabym coś mniej oklepanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd

Jeszcze Zofia ujdzie. Ale te zdrobnienia są takie odejmujące uroku pełnemu imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Apostazja mi się podoba tylko niewiem czy kSIONC ochrzci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak byłam w ciąży też na mojej "liście" była Kamilka, jednak urodził się synek :P Wszystkie imiona, które podałaś są ładne, ale faktycznie strasznie popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

lubie imiona ktore wymienilas, ale ja bym chyba postawila na Anastazje lub Adrianne (Ada, Adunia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kamila okropne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm

Hanie i Zosie do mnie nie przemawiają... Zuzia ujdzie, ale jakoś dziecinnie mi się kojarzy. Moje typy Kamila i Emilia. Moja córcia ma na imię Alicja, więc też polecam to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
4 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Zastanawiam się nad imieniem dla córeczki, którą urodzę za 2 miesiące...

Podobają mi się imiona Zuzanna, Kamila i Emilia. Mężowi podobają się Hania i Zosia. co sądzicie o tych imionach? Jak je odbieracie? Pomóżcie, bo im dłużej się zastanawiam tym bardziej trudno się zdecydować...

Kamila mi się w ogóle nie podoba. Sama mam na imie Zuzia i powiem szczerze - bedac dzieckiem bardzo go nie lubilam, teraz uwielbiam swoje imie. Fakt, stalo sie dosc popularne, duzo malych dziewczynek je nosi, ale ja bedac w liceum bylam jedyna Zuzia na roczniku, natomiast na cala szkole byly moze 3? Więc to tez kwestia tego, czy nie bedzie Ci przeszkadzac, ze jak Twoja corka pojdzie do szkoly, to pewnie bedzie takich Zuź sporo, jak teraz Ań, Kaś i przede wszystkim Julek. Nie mnie jak juz sie o tym moim imieniu rozpisuje:) oficjalna forma: Zuzanna, zdrobnienie(dla rodzicow, kiedys chlopaka): Zuzia, Zuzanka, Zuzieńka, dla niegrzecznej dziewczynki: Zuźka, dla znajomych w szkole: Zuzia, Zuza, Zuzka. Od tego imienia możesz tworzyc wuele kombinacji, dlatego jest takie fajne:) Plus jego patronką była piękność, którą fakt faktem chciano uwieść.. Ale jednak piękność! 
Z całej reszty stawiałabym na Zosie. Ładne, dziewczęce, taki "miłe", a Zofia znaczy mądrość! Ale tak jak Zuzia stało się bardzo popularne... 
Emilia podoba mi sie tylko w papierach, jakoś nie przemawia do mnie zdrobnienie Emilka, Emi... 
Hania podobne do Zosi, pod względem tego "miłego" i "sympatycznego" brzmienia, aczkolwiek również jakoś do mnie nie przemawia. 
Hardo polecam swoje imie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez szukam imienia dla dziewczynki. Nie chce zeby bardzo popularne, ale tez nie jakies udziwnione...

Moje typy to Milenka, Marcelinka i Michalinka. Z Twoich imion podobają mi sie wlasnie Zuzia, Kamilka i Emilka choc te dwa wydaja mi sie takie podobne fo siebie... 

Najwazniejsze zeby Wam sie podobalo. Kazde imie jednemu sie spodoba, a drugiemu juz nie. Kazdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Obojetnie jakie dasz bedzie lepsze niz te julki, majki i lenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gabriela, Kornelia, Matylda, Jowita, Inga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka1999

 Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

stawiam na emilie i kamile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam córeczkę Kamilkę. Zastanawialiśmy się między Moniką a Kamilą i padlo na Kamilkę. Uwielbiam to imię. Emilia też bardzo ładnie i Zosia tyko Zofia mi się nie podoba i datego nie wybralbym tego imienia. Najmniej mi się z tych wszystkich podoba Hania, nigdy bym tego imienia nawet nie brala po uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wandy

Jak nie chcecie popularnego, to nie dawajcie dziecku Michalina, Marcelina, Milena,  Zofia, Zuzanna, Emilia, na wszystkich forach się powtarzają. Ludzie myślą ze będzie wyjątkowe, ale one były wyjatkowe30czy 40lat temu. Teraz w przedszkolach to właśnie są powtarzalne do znudzenia.

Szukaj ładnych imion, które nie są tak popularne teraz a nadal są piękne, jak np Wanda, Helena, Agata, Marianna, Anastazja,  Kornelia, Jolanta. Imiona które zawsze ładnie brzmią, nie są babcine takie trochę ponadczasowe, uniwersalne. Jest wiele innych, jak chcesz to dopisze cała listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hati

Proponuje: Gabriela,  Agata, Anastazja, Melania, Ewelina,

dajcie już spokój z tymi imionami jak Józefina, Franciszka, Hanna, Stanisława, Michalina itpd. To są imiona babcine i staromodne, nie oryginalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Kasia napisał:

Zastanawiam się nad imieniem dla córeczki, którą urodzę za 2 miesiące...

Podobają mi się imiona Zuzanna, Kamila i Emilia. Mężowi podobają się Hania i Zosia. co sądzicie o tych imionach? Jak je odbieracie? Pomóżcie, bo im dłużej się zastanawiam tym bardziej trudno się zdecydować...

Ja rowniez nie lubie imion pospolitych wiec zadnego z tych imion bym nie wybrala.  Zamiast Zuzanny wybralabym Lilianna. Zamiast Hani, Helena.  Zamiast Zosi, Basia.  W tym stylu powtorze po innych Aniela, Wanda, Danusia i Kalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to czoloweczka popularnych :) nie wiem dlaczego zawsze jest taki szal na jakies imie.Ja chcialam dla syna Mateusz,a pozniej okazalo sie,ze to imie tez jest na topie,choc w ogole nie wiedzialam o tym :D ja bym zastanawiala sie miedzy Kamila i Zosia. Osobiscie wole Ewe, Olge,Kinge, Lidie i ostatnio Aurelia mi wpadla w ucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×