Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Imię dla córeczki

Polecane posty

Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

to czoloweczka popularnych :) nie wiem dlaczego zawsze jest taki szal na jakies imie.Ja chcialam dla syna Mateusz,a pozniej okazalo sie,ze to imie tez jest na topie,choc w ogole nie wiedzialam o tym :D ja bym zastanawiala sie miedzy Kamila i Zosia. Osobiscie wole Ewe, Olge,Kinge, Lidie i ostatnio Aurelia mi wpadla w ucho :)

Jestem tego samego zdania :) Ewa, Kinga, Aurelia, z podanych Zosia lub Kamilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak to jest z tymi imionami, ze jak jakies imie typu Zosia sie "przyjmie" tak ludzie masowo je nadaja... Teraz panuje moda na Zosie, Antosie, Marysie, Hanie jak rowniez na Julie itp. Owszem sa to ladne imiona ale przeciez nie jedyne. Warto sie zastanowic i nie isc slepo za moda. Mi sie podobaja np. Malgorzata, Gabriela, Izabela, Paulina, Urszula, Anna, Wanda, Ewa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

A moze Dorotka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dorotka, Tereska, Wanda, Ula, Kalinka, Anielka i jak dla mnie zamiast Aureli ladniejsza jest Rozalia.  Dodam Celine.

W sumie kazde imie zaprpopnawane przez was jest lepsze od imion autorki, ktora wybrala najbardziej oklepane imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dorotka śliczne imię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hania kompletnie mi się nie podoba. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Eliana albo Lilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rozalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez wyjatkowo nie lubie imienia Hanka i Kamila podobnie.

Elena i Milena sa fajne.

Jagna i Janina sa super, nadal w pierwszej setce, daleko im do oklepania i idealnie pasujace do modnych trendow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co autorka na nasze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się podoba Kornelia. 

Kamila też jest ładne i Emilia, ale ta niestety zrobiła się zbyt popularna, przez co dużo traci... 

Też zamiast Hani wybrałabym Helenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszystkie imiona podane przez autorke sa w pierwszej dziesiatce w rankingu popularnosci, oprocz Kamili. Takze na nia oddaje moj glos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat

Wioletta, Rózia, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez szukam imienia dla dziewczynki. Nie chce zeby bardzo popularne, ale tez nie jakies udziwnione...

Moje typy to Milenka, Marcelinka i Michalinka. Z Twoich imion podobają mi sie wlasnie Zuzia, Kamilka i Emilka choc te dwa wydaja mi sie takie podobne fo siebie... 

Najwazniejsze zeby Wam sie podobalo. Kazde imie jednemu sie spodoba, a drugiemu juz nie. Kazdy ma inny gust.

Na kiedy masz date?

Milenka podoba mi sie najbardziej.  Podobnie wole Kalinke od Marceli i Michaliny.  Ale oczywiscie co sie komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kamilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhbh

Przeszło dwa miesiące temu urodziłam córkę - Różę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mi się podoba Kornelia. 

Kamila też jest ładne i Emilia, ale ta niestety zrobiła się zbyt popularna, przez co dużo traci... 

Też zamiast Hani wybrałabym Helenę.

Kornelii tez pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita

Dorotka przepięknie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Dwa imiona z tego forum Dorotka i Kamilka - troche zapomniane, ale bardzo dziewczęce :)

Podobaja mi się też Róża i Rozalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi tez bardzo sie podoba imie Kamilka, najladniejsze ze wszystkich, Lucja mieszcz mi sie bardzo podoba. Przepraszam nie mam polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedna z pierwszych Polek urodzonych w tym roku byla Celina- spodobalo mi sie.  Wanda, Dagmara, Janina, Bogna, Adela, Krystyna, Konstancja i oczywiscie Danusia i Dorotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jedna z pierwszych Polek urodzonych w tym roku byla Celina- spodobalo mi sie.  Wanda, Dagmara, Janina, Bogna, Adela, Krystyna, Konstancja i oczywiscie Danusia i Dorotka.

Tylko Dorotka tak w miarę mi się podoba, reszta wydaje mi się takie " imię od cioci" ale Zosia kiedyś też się tak kojarzyła a teraz to ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kamila 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Mi sie Zuzanna podobalo od zawsze, tak miala miec na imie moja corka (13 lat) maz sie nie zgodzil. Teraz bede miala druga dziewczynke i pewnie bylaby Zuzka, wbrew mezowi, ale stala sie zbyt popularna. Na poczatku ciazy zdecydowana bylam na Alicje, ale tez bardzo popularna.  Ostatnio wpadla mi Olena, mysle nad Dominika, a corka chce Madzie. Maz wciaz ma nadzieje ze to chlopak, wiec poki co mowie o niej Nadzieja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gramofon napisał:

Mi sie Zuzanna podobalo od zawsze, tak miala miec na imie moja corka (13 lat) maz sie nie zgodzil. Teraz bede miala druga dziewczynke i pewnie bylaby Zuzka, wbrew mezowi, ale stala sie zbyt popularna. Na poczatku ciazy zdecydowana bylam na Alicje, ale tez bardzo popularna.  Ostatnio wpadla mi Olena, mysle nad Dominika, a corka chce Madzie. Maz wciaz ma nadzieje ze to chlopak, wiec poki co mowie o niej Nadzieja 😉

Zuzia ladnie i Alicja tez ok.  Rozumiem dlaczego jednak odpada.  Gratuluje, ze widzisz problem i starasz sie go uniknac, logicznie i inteligentnie.  Malo takich wypowiedzi tutaj.  Dominika jest fajnym rozwiazaniem.  Co myslisz o Olimpi (skoro podoba Ci sie Olena)?  Zreszta moze juz pozostac Nadzieja rowniez 🙂  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Zuzia ladnie i Alicja tez ok.  Rozumiem dlaczego jednak odpada.  Gratuluje, ze widzisz problem i starasz sie go uniknac, logicznie i inteligentnie.  Malo takich wypowiedzi tutaj.  Dominika jest fajnym rozwiazaniem.  Co myslisz o Olimpi (skoro podoba Ci sie Olena)?  Zreszta moze juz pozostac Nadzieja rowniez 🙂  

 

Olimpia zbyt wydziwnione, mi sie podoba zdrobnienie -Olek( dla chlopca)- dlatego Olena mi przypadlo, a znow Aleksandra za dlugie. 

Najprosciej gdyby ktos wybral za mnie i tyle.

PS na przyszlosc - imiona konczace sie na "IA" w dopelniaczu pisze sie przez dwa II - Natalii,Sylwii,Olimpii itd.

Dorota paskudnie,sama mam tak na imie i strasznie denerwuje mnie zdrobnienie Dorka, a gdy bylam dzieckiem , rowiesnicy spiewali za mna "ta Dorotka"wrrr. Juz przywyklam, ale nadal wydaje mi sie to imie ciezkie i gdyby nie to ze tato mi go wybral, a bylam jedynym jego dzieckiem, to bym zmienila-z szacunku go nosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mam juz przesyt tych imion popularnych. Ciagle slysze te same imiona typu Zuzia, Julka, Lenka, Zosia......itd.

Moja corka ma na imie Weronika. Gdybym miala jeszcze jedna coreczke to bym sie wlasnie zastanawiala miedzy Kamilka, Dominika i Dorotka. Nie sa takie popularne, ale tez nie sa przestarzale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

A noo, Weronika tez mi sie placze w myslach, ale kurcze Werka paskudnie , za to Nika uroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy ja wiem, ja tam do Werki nic nie mam. Gorzej z imionami, ktorych nie da sie zdrobnic jak np. Matylda, Laura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Czy ja wiem, ja tam do Werki nic nie mam. Gorzej z imionami, ktorych nie da sie zdrobnic jak np. Matylda, Laura.

A czemu się nie da zdrobić? Mati, Matyś, Matysia, Mada,  Tysia, Lauryś, Lala, Lorka, Lorcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×