Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hab

RLM sie rozwodzi

Polecane posty

Gość Mijalea

Właśnie obejrzałam jej film z legginsami .Dawno nie zaglądałam na jej kanał i jestem zdziwiona że tak przytyla co się  stało?zrezygnowała z tej cudownej diety?i osobistego trenera. Jestem nie na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Mijalea napisał:

Właśnie obejrzałam jej film z legginsami .Dawno nie zaglądałam na jej kanał i jestem zdziwiona że tak przytyla co się  stało?zrezygnowała z tej cudownej diety?i osobistego trenera. Jestem nie na czasie.

Chyba strasznie dawno nie ogladalas, RLM jest taka odkad pamietam... :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaasia

musze przyznac, ze ona wie jak zrobić ze sredniej urody dziewczyny fajna laske, ladnie jej w tym makijazu i peruce z filmiku o legginsach

ja stosuje minilamy makijaz (krem bb, korektor pod oczy, tusz, roz i pomadka), boje sie, ze jak bede robic pelny z konturowaniem nie bede mogla spojrzec na siebie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ence pence
1 godzinę temu, Gość kasiaaaasia napisał:

musze przyznac, ze ona wie jak zrobić ze sredniej urody dziewczyny fajna laske, ladnie jej w tym makijazu i peruce z filmiku o legginsach

ja stosuje minilamy makijaz (krem bb, korektor pod oczy, tusz, roz i pomadka), boje sie, ze jak bede robic pelny z konturowaniem nie bede mogla spojrzec na siebie rano

I tak już robisz rozbudowany makijaż. Kobiety u nas się nie malują za dużo, maksymalnie puder i tusz do rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HhhhhhaA

Jak juciuberki robia sie slawne to zaraz rozwod. Digitalgirl, Katosu, Karolina Zientek, RLM.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooo

Hania się rozwiodła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd
1 godzinę temu, Gość Cooo napisał:

Hania się rozwiodła?

Dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsf
3 godziny temu, Gość Ence pence napisał:

I tak już robisz rozbudowany makijaż. Kobiety u nas się nie malują za dużo, maksymalnie puder i tusz do rzęs

Krem bb to rozbudowany? W porównaniu z innymi, które muszą dać rozświetlacz, brazer, milion cieni, kreskę na oko to jej makijaż jest mininalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To ja jestem mega w tyle z tymi rozwodami :/ szkoda,ale takie życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Cooo napisał:

Hania się rozwiodła?

Jeśli o Hance digitalgirl mowa, to zdążyła już drugi raz za mąż wyjść i urodzić dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To ja jestem mega w tyle z tymi rozwodami :/ szkoda,ale takie życie 

Takie jest teraz życie, nie tylko youtuberki się rozwodzą. Ja mam 27lat i 4 moje koleżanki ze szkoły w tamtym roku się rozwiodły, myślę że to sporo biorąc pod uwagę wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVV
Dnia 8.01.2019 o 05:13, Gość Hab napisał:

Ewa RLM sie rozwodzi. Wojtek wpada juz tylko do biura podokańczać projekty. Ponoć naszej bjuti guru zaczęła uderzać sodówa i od jakiegos czasu przestali  sie dogadywać.  Zobaczycie za jakis czas, ze przestanie o nim wspominać, chcą to zrobić po cichu. Info bezposrednio od ich znajomych z biura.  

Ja to się dziwię, że on chciał tego wydziaranego babochłopa. A może to kryptogej i przyszedł czas na coming out...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12332
45 minut temu, Gość VVV napisał:

Ja to się dziwię, że on chciał tego wydziaranego babochłopa. A może to kryptogej i przyszedł czas na coming out...

Od początku jej kariery o tym mówiono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może to i plota ze sie rozwodza, ale pewne jest, ze kompletnie do siebie nie pasuja. On potrzebuje spokojnej dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Może to i plota ze sie rozwodza, ale pewne jest, ze kompletnie do siebie nie pasuja. On potrzebuje spokojnej dziewczyny. 

Albo chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość Rrr napisał:

Albo chłopaka.

Nie, nie sądzę. Ewce pasuje zaś jakiś wytatuowany od stóp do głów gość, z tunelami w uszach i  o lekko głupkowatym sposobie bycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A moze wlasnie sie uzupelniaja? Ona wnosi szalenstwo do jego zycia a on uspokaja jej szalenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVV
Dnia 31.03.2019 o 00:19, Gość 12332 napisał:

Od początku jej kariery o tym mówiono...

A to nie wiedziałam. Ja w zasadzie oglądnęłam jeden jej filmik lata temu, dla mnie ta dziewczyna estetycznie jest nie do przyjęcia.  Ten wniosek wyciągnęłam zerkając na insta. Swoją drogą dość dobrze to widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrttyrhyghg

Jej filmiki o piercingu były ciekawe, lubiłam je ogladać kilka lat temu. Teraz to już nie moja bajka, ale ewa ma talent i do makijażu i do układania peruk i do biznesu, trzeba jej to przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Target dla gimnazjalistek, nuda do porz/ygu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

To prawda, zrobiła się przerysowana, teatralna, sztuczna. Odpychająca jest. Lubiłam ja z początków kanalu, bo robiła merytoryczne filmy, a teraz to palma odbiła i juz dawno odleciała do la la landu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja też tak nam, nie tylko z RLM. Parę lat temu lubiłam oglądać youtuberki, teraz wszystkim się w doopach poprzewracało, gwiazdy wielkie. Wszystkie z nich to bagno, RLM, Maxineczka, Katosu, Zientek, Lamekaupbella, Kitulec i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maxineczka strasznie zbrzydła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa

Hania Knopinska ze starych wyjadaczy trzyma jeszcze fason. Bez reklamowania badziewia i namawiania na współpracę i darmochy. Cenie ją. Maxi dawno przestałam oglądać A rlm nigdy do mnie nie przemawiala. Kitulec baaaaardzo lubiłam od początku, od roku to właściwie chodzaca reklama wszystkiego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor

RLM chyba się już poddała ze swoimi naturalnymi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z tymi perukami to... rozumiem, na jakąś specjalną imprezę, nawet do filmiku, ale ona nosi te peruki dzień w dzień, przy 35stopniowym upale 

I co nie prześmierdzą te peruki? Skora głowy też się poci

Niehigieniczne to w ##uj taka z niej bjuti guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość telewizor napisał:

RLM chyba się już poddała ze swoimi naturalnymi włosami?

Moze po prostu jej slabe, cienkie i rzadkie wlosy przy tym upale kleja sie do glowy w strąkach i wyglada to nieestetycznie? Sama mam liche wlosy i musze sie niezle nameczyc zeby wyjsc do ludzi. Peruka szybko zalatwia sprawe, ale fakt ze w taki upal to niekomfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyiytti

To są peruki z naturalnego włosia, a nie jakieś gunwo z ali, zrobione z plastiku. Głowa się na pewno w nich poci, ale nie bardziej niż u osoby z naturalnie gęstymi włosami. Zdejmujesz, myjesz i jest higiena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smierdziel
Dnia 20.06.2019 o 23:40, Gość Gosc napisał:

 ale ona nosi te peruki dzień w dzień, przy 35stopniowym upale 

I co nie prześmierdzą te peruki? Skora głowy też się poci

Niehigieniczne to w ##uj taka z niej bjuti guru

No smierdzi tak jak otyly spocony czlowiek w tapecie. Grubsdy zawsze smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×