Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Życie

Patrząc z perspektywy czasu

Polecane posty

Gość sss
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nikt nie pisze feniksie . Niech sobie glowy nie zawraca , to oczywiste . To bylo zwykle stwierdzenie . Moze autora nie dotyczyc .

Kogo dotyczyła w takim razie, skoro do autora była kierowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani S
6 minut temu, Gość Życie napisał:

Ostatni komentarz . Ona mnie nigdy nie kochała i to zdecydowało o wszystkim . A to że wszystko minęło - tak bywa , milosc prawdziwa ,to tylko ta obustronna, wszystko inne , to chore. Coś o tym wie, bo sam chorowałem na to. Pozdrawiam wszystkich i dobranoc 

Nieprawda,od 9 lat niezmiennie ..od pierwszej chwili poznania tam..kocham jak nikogo na świecie ale to nie ty ON napisałby Dobranoc.On wie że Ja WIEM i że kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani S
35 minut temu, Gość Życie napisał:

Nie wiem czemu sporo osób na forum uważa 

Nie zasługuje na miano ojca- to brzmi poważnie. Ciekawy skąd taki wniosek? Bo ni rozumiem 

Nigdy nie rozumiałeś ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość sss napisał:

Kogo dotyczyła w takim razie, skoro do autora była kierowana.

Wypowiedz byla kierowana do autora , jako stwierdzenie , ze jesli byla to prawdziwa milosc to nie wygasla lecz zostala uspiona . Natomiast moze nie dotyczyc autora jesli nie byla prawdziwa . O to chodzilo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wypowiedz byla kierowana do autora , jako stwierdzenie , ze jesli byla to prawdziwa milosc to nie wygasla lecz zostala uspiona . Natomiast moze nie dotyczyc autora jesli nie byla prawdziwa . O to chodzilo . 

Nadal myślicie, że prawdziwa miłość nie może wygasnąć? Przeciwnie może doprowadzić do śmierci. Alle tak to jest kiedy ogląda się tylko komedie romantyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość sss napisał:

Nadal myślicie, że prawdziwa miłość nie może wygasnąć? Przeciwnie może doprowadzić do śmierci. Alle tak to jest kiedy ogląda się tylko komedie romantyczne.

Czyli nawet istnieje do ostatniego momentu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Czyli nawet istnieje do ostatniego momentu ? 

W pewnym sensie, Wiem co chcesz zasugerować. O pewnych rzeczach nie można pisać otwarcie z troski o użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×