Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Supermami

Poduszka ciążowa ;) pochwalcie się

Polecane posty

Gość Supermami

Hejo , 

Laseczki bo jestem w 6miesiacu i kręgosłup boli mnie niemiłosiernie słyszałam ze poduszka ciążowa  mogłaby mnie wybawić. Jakich Wy używacie używalyscie ? Słyszałam o poduszce super mami wiele osób ja poleca ale czytałam ze dla wysokich kobiet się nie nadaje a ja mam 176cm 

z kolei wyczytałam na jakimś blogu o poduszce motherhood premium podobno jest ogromna i świetnie sprawdza sie dla wysokich osób z dużym łóżkiem ( ja mam King size wiec jak dla mnie ) i ta ma same superlatywy ale w przeciwieństwie do supermami kosztuje 200zl a nie 100 . 

Gdybym miała pewność ze się sprawdzi to byłabym skłonna zapłacić za ta droższa .. 

mialyscie któraś proszę podzielcie się ze mną swoim doświadczeniem ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123

Ja mam właśnie supermami o kształcie litery C i bardzo ją sobie chwalę, tylko jestem niższa od Ciebie, więc nie wiem czy by Ci pasowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermami

O dzięki za odpowiedz a ile masz wzrostu ? 

Duzo niższa jesteś ? ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Man motherhood i jeszcze nie używam,  bo to koniec 3mies dopiero, ale jest rewelacyjna,  służyła mi w poprzednich dwoch ciazach, nawet po porodzie z nia spałam, przydaje się też do karmienia,  albo zabezpieczenia małego dziecka ( one ją lubią, bo pachnie mamą). Mam 170cm,  koleżanka 186 i też taką miała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mama

U mnie się taka poduszka nie sprawdziła , nie umiałam z na spać , było więcej kłopotu żeby się przekręcić czy wstać , wolałam mała zwykła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Mam od miesiąca motherhood premium kojec to właśnie ten olbrzymi rogal, mój wzrost to 170 ,jest to najlepszy zakup jaki mogłam dla siebie sprawić. Zamówiłam na necie był w empiku w promocji 180 zł i ból kręgosłupa i nóg minął,nie żałuję kasy bo poducha jest mega . Jestem w 5 miesiącu ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Poduszka ciążowa- rzecz niezastąpiona u kobiet w ciąży;) Ja swoją kupiłam z SuperMami i spałam z nią praktycznie całą ciążę;) Bardzo wygodna, dobrze zrobiona i fajnie się układa- odciąża kręgosłup i brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Też mam tą z supermami i w sumie ja korzystam bardzo często, mi się po prostu dobrze z nią śpi, wysypiam się i rano wstaję wypoczeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Każdej przyszłej mamie polecam kupić taką poduchę- w późniejszej fazie ciąży jest na prawdę niezastąpiona. Swoją też miałam z Supermami i do tej pory czasem z niej korzystałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić z ceba;) Ja posiadam typu C i sprawdza się idealnie, bardzo wygodna i pomogła z nieszczęsnym bólem pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam purflo, jestem od autorki tylko kilka centymetrów niższa. A jak mi niewygodnie to też zdarza mi się staroświecko zarzucić nogę na mojego partnera, działa to nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×