Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Błysk

Dziewczyna coraz mniej się odzywa

Polecane posty

1 godzinę temu, Berutiel napisał:

A co Ty, byś mi doradził w mojej sytuacji?

A jaka jest twoja sytuacja? Opisz ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Błysk napisał:

ale potem co dziwniejsze było ok, bo okazało sie że stresowała się praktykami

No i masz odpowiedz, więc po co pytasz? Widocznie ma bardzo stresujące praktyki, może szef się na nią wydziera, może wsółpracownicy dają jej popalić itd. Ja gdy miałam naprawdę stresujący okres w pracy, też nie chciałam nikogo widzieć. Tak już mam. Każdy inaczej przeżywa silny stres. Jedni chcą rozmawiać o problemach, drudzy wolą pobyć sami.

Poza tym po co pytasz nas? Było trzeba zapytać ją. Ale skoro już pytasz, to wydaje mi się, że chodzi o te praktyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i masz odpowiedz, więc po co pytasz? Widocznie ma bardzo stresujące praktyki, może szef się na nią wydziera, może wsółpracownicy dają jej popalić itd. Ja gdy miałam naprawdę stresujący okres w pracy, też nie chciałam nikogo widzieć. Tak już mam. Każdy inaczej przeżywa silny stres. Jedni chcą rozmawiać o problemach, drudzy wolą pobyć sami.

Poza tym po co pytasz nas? Było trzeba zapytać ją. Ale skoro już pytasz, to wydaje mi się, że chodzi o te praktyki. 

Ma dziewczynę a z nią nie rozmawia tylko ludzi tutaj pyta? Dziwne troszkę. Jesteście razem to rozmawiajcie ludzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Narodowy napisał:

A jaka jest twoja sytuacja? Opisz ze szczegółami.

Odpisałam Ci w wiadomości prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik

Czekaj az ona zaproponuje spotkanie, jak wiesz ze chciala spotkania i jest wtedy fajnie to wszystko ok, tylko jest opcja ze ty za bardzo za nia lazisz, jakbys mnie tak analizowal to bym sie dusila 🙂 wiecej luzu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×