Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Żmija

Kierownik może zgłosić taka premię,  ale nie musi i w sumie nieczęsto to robi, a właściwie prawie wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4-01
8 godzin temu, Gość Żmija napisał:

Kierownik może zgłosić taka premię,  ale nie musi i w sumie nieczęsto to robi, a właściwie prawie wcale. 

Tylko że ta premia dodatkowa nie tylko od kierownika sklepu zależy. Musi być też zgoda KR i KS. U mnie w regionie często pisze o premie ale rzadko otrzymują ja pracownicy a nawet gdy ja otrzymają to ja nie mam informacji zwrotnej od KR o przyznaniu czy też nie przyznaniu - taka polityka DK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wie może ktoś ile zarabia kierownik na srednioobrotowym sklepie w Warszawie? Bo wiem że mają jakieś premie za obrót. Pytam z czystej ciekawości bo moja ks wiecznie narzeka że kasy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy

W jakim zakresie asystent powinien pracować z grafikiem, tzn ile powinien umieć zrobić, jakie czynności.  Czy asystenci na waszych sklepach układają grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga1
Dnia 12.09.2019 o 09:56, Gość Grecja napisał:

Co sądzicie o wynikach wycieczki? Śmiać mi się chce z tych podniecen, a najbardziej z osób które jak tylko usłyszały o wycieczce to już komentarzy od groma a zero treści 😁😁😁 byle tylko ktoś ich zauważył 😂 

Co sądzimy? Zasady były jasne i komu bardzo zależało komentował a do tego uważam że fajnie było by mieć wśród pracowników większość z tych osób bo to ludzie z pasją do pracy i jak gdzieś pracują to dają z siebie 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga1
Dnia 12.09.2019 o 09:56, Gość Grecja napisał:

Co sądzicie o wynikach wycieczki? Śmiać mi się chce z tych podniecen, a najbardziej z osób które jak tylko usłyszały o wycieczce to już komentarzy od groma a zero treści 😁😁😁 byle tylko ktoś ich zauważył 😂 

Co sądzimy? Zasady były jasne i komu bardzo zależało komentował a do tego uważam że fajnie było by mieć wśród pracowników większość z tych osób bo to ludzie z pasją do pracy i jak gdzieś pracują to dają z siebie 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru
21 minut temu, Gość Gaga1 napisał:

Co sądzimy? Zasady były jasne i komu bardzo zależało komentował a do tego uważam że fajnie było by mieć wśród pracowników większość z tych osób bo to ludzie z pasją do pracy i jak gdzieś pracują to dają z siebie 100%.

Tak szczerze to do wielu osób się z tobą zgodzę,ale są też takie które tylko się ujawniły od czerwca i nagle wszędzie ich pełno i czy oni są tacy super zaangażowani??🤔 Zobaczysz za kilka miesięcy śladu po nich nie będzie na WP chyba że następna wycieczka będzie ogłoszona 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tktktmtm
Dnia 1.08.2019 o 18:23, Gość Gośśćć napisał:

 

U nas na sklepie pani kierownik wygrała, mało sraczki nie dostała z podniecenia. Bo to jedyne co wyszło jej w życiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru
1 godzinę temu, Gość Tktktmtm napisał:

U nas na sklepie pani kierownik wygrała, mało sraczki nie dostała z podniecenia. Bo to jedyne co wyszło jej w życiu 🙂

😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
Dnia 4.09.2019 o 17:42, Gość Gość napisał:

Wiecie może czy bilety na Disney na lodzie są imienne czy ogólne?

Ogólne, bez imienne 👶 przynajmniej w tamtym roku tak było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
Dnia 3.09.2019 o 22:05, Gość Kkkk napisał:

A co to za kr wadowska Polak? Skąd ona jest?

Z Krakowa . 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.09.2019 o 21:45, Gość Ciekawy napisał:

W jakim zakresie asystent powinien pracować z grafikiem, tzn ile powinien umieć zrobić, jakie czynności.  Czy asystenci na waszych sklepach układają grafik?

Ostatnio u nas tylko asystent układa grafik, więc musimy znać zasady jego robienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xcc

TJaka wycieczka jaki konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Cześć może ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa z regionalnym kierownikiem HR? w niektórych sklepach podobno kierownicy się boją i nie zgodzili się na  ich wizytę i to mowy z pracownikami. Ciekawe co na to góra? Czy sprawdza w jakich sklepach już były a w jakich jeszcze nie i dlaczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościa
9 godzin temu, Gość Xcc napisał:

TJaka wycieczka jaki konkurs?

Na workplace, dla tam aktywnych. Tam zasady, szczegóły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Jak przerobić Denso na kolektor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Kkk napisał:

Jak przerobić Denso na kolektor?

podczas włączania przycisk. SF i kropki równocześnie potem dwa razy dwójka wpisujesz 82 i cztery razy enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asc

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na asytetna i zastępcę kierownika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent66

Jak u Was promo na kolorówke?  Bo u nas lipa. Słaba promocja, ludzie nie czytają w ogóle inf o promo i o wszystko mają pretensję. Rano trochę małolat wpadło a tak dzień bez szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-)
17 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Cześć może ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa z regionalnym kierownikiem HR? w niektórych sklepach podobno kierownicy się boją i nie zgodzili się na  ich wizytę i to mowy z pracownikami. Ciekawe co na to góra? Czy sprawdza w jakich sklepach już były a w jakich jeszcze nie i dlaczego. 

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

Witam. Dziewczyny wiecie może ile się dostaje pieniążkow za pobyt w szpitalu za dzień? Mam skladke 35zl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy warta wypłaca za pobyt w szpitalu po Cesarke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Czy warta wypłaca za pobyt w szpitalu po Cesarke??

Nie wypłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
43 minuty temu, Gość Zofia napisał:

Nie wypłaca

mi wypłacuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-S

Hej kochani

Jak rozliczane są godziny ponadwymiarowe? Niby na 3/4 na wrzesień jest 126 h do wyrobienia a jak mam załóżmy 150 h to jak rozliczane są te 24 h ponadwymiarowe? Jest jakiś dodatek do tego? Bo dostałam informację, ze na Wawie 20,20/h netto (dopiero zaczęłam od września). Proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigu
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Czy warta wypłaca za pobyt w szpitalu po Cesarke??

Jeżeli cesarka była z przyczyny nagłej i pobyt w szpitalu był powyżej 4 dni to wypłaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2019 o 18:04, Gość Asc napisał:

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na asytetna i zastępcę kierownika? 

na asystenta jakąś jedną trudną sytuację ci wymyślą typu kłótnia w zespole czy kałuża na sklepie w której trzeba się wykazać możliwością określenia priorytetu działań, na zastępcę pytania na temat zwiększenia sprzedaży, też trudna sytuacja w zespole, trochę pojęć związanych z STS, co zrobisz jak zostaniesz, co zrobisz jak nie zostaniesz. cyferki dotyczące flag prio i zer. Zależy od regionalnego i rekruterki ale myślę że obie rozmowy są proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość K-S napisał:

Hej kochani

Jak rozliczane są godziny ponadwymiarowe? Niby na 3/4 na wrzesień jest 126 h do wyrobienia a jak mam załóżmy 150 h to jak rozliczane są te 24 h ponadwymiarowe? Jest jakiś dodatek do tego? Bo dostałam informację, ze na Wawie 20,20/h netto (dopiero zaczęłam od września). Proszę o pomoc 

Niestety poprzez zapis w umowie, który określa, iż dopiero godziny powyżej całego etatu są nadgodzinami - płatnymi pięćdziesiątki i setki. W związku z czym np. te Twoje 24 będzie po prostu policzone normalnie za podstawową stawkę godzinową, bez pięćdziesiątek i setek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-S
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Niestety poprzez zapis w umowie, który określa, iż dopiero godziny powyżej całego etatu są nadgodzinami - płatnymi pięćdziesiątki i setki. W związku z czym np. te Twoje 24 będzie po prostu policzone normalnie za podstawową stawkę godzinową, bez pięćdziesiątek i setek.

Dzięki kochana za rozjaśnienie :) Najlepsze, ze jeszcze umowa nie doszła a już dwa tygodnie minęły hah 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×