Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość JagoscGosc
19 godzin temu, Gość Pola napisał:

Ja 5 osób zaplanowałam na 18 boksów. Wjechało 9 boksów. Ludzi nie mogę puścić do domu.  

Przecież mozna zmienić przez awarię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi
Dnia 27.09.2019 o 13:19, Gość paulinka napisał:

 

Ale kpina z tymi zakupami na aplikacji. Klienci mają pretensję ze kolejne dni nie mogą nic zamówić na sklep. A kurier jest drogi. I drą oczywiście gęby na nas zamiast do centrali pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość MałaMi napisał:

Ale kpina z tymi zakupami na aplikacji. Klienci mają pretensję ze kolejne dni nie mogą nic zamówić na sklep. A kurier jest drogi. I drą oczywiście gęby na nas zamiast do centrali pisać 

przecież dzisiaj od 9 można robić normalnie zamówienia... nie dogodzisz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggjjvfrujjv

Kiedy były podwyżki w poprzednich latach październik czy listopad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Dnia 28.09.2019 o 13:16, Gość gość napisał:

Nie. To twoja sprawa jak wrócisz do domu. Samochodem, autobusem, na pieszo. Nikogo to nie obchodzi. Gdybyś była na wyjeździe to należy ci sie hotel jak nie masz czym wrócić do domu kończąc prace po 24.00. 
KR niechętnie dają hotele, a  firma nawet na kilometrówce za samochód oszczędza. Bieda z nędzą.

Bzdura, wszystko zależy od ks, pracuje 15 lat i nie zdarzyło mi się by ktoś mnie zmusił przyjść na nockę kiedy nie mam powrotu. Najwcześniej z nocki wychodzę o 5 rano kiedy jeździ już komunikacja dzienna, no chyba że akurat druga osoba z nocy jest autem i wyraża chęć podwiezienia mnie pod dom. Jesteśmy kobietami i życie ważniejsze niż praca, nikt nie ma prawa nas narażać na niebezpieczeństwo. No chyba że ks nie potrafi odpowiednio rozplanować godzin i nie szanuje swoich pracowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ggjjvfrujjv napisał:

Kiedy były podwyżki w poprzednich latach październik czy listopad?

Ostatnich 5 lat od listopada, np 80 groszy brutto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top
5 godzin temu, Gość JagoscGosc napisał:

Przecież mozna zmienić przez awarię

KR u nas mocno pilnuje takich odchyleń. Ale dostawy to serio kpina jakaś. Cały czas coś nie dojeżdża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z pracy do domu mam 1,5 km pieszo. Kiedyś wracając o 5 rano z nocki, było ciemno gonił mnie facet. Krzyczal do mnie i biegł za mną. Biegłam tak szybko, że w 2 minuty byłam pod domem. To było straszne. A KS się śmiała z tego przez pół roku....żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Skądś to znam ja dostałam ciśnienia że aż podejrzewali udar. w domu po powrocie z pracy miałam 210/140 a kierowniczka śmiała się ze trzeba było nie ćpać, miałam chwilową utratę pamieci i niewiedziałam zo się ze mną dzieje.. stałam w niedziele 11 godz na kasie w takim stanie aż zrobiłam 150 manka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Skądś to znam ja dostałam ciśnienia że aż podejrzewali udar. w domu po powrocie z pracy miałam 210/140 a kierowniczka śmiała się ze trzeba było nie ćpać, miałam chwilową utratę pamieci i niewiedziałam zo się ze mną dzieje.. stałam w niedziele 11 godz na kasie w takim stanie aż zrobiłam 150 manka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia

Dziewczyny czy na macierzyńskim paczki na święta przchodza do domu dla dzieci? Czy trzeba jakiś wniosek składać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
29 minut temu, Gość lilia napisał:

Dziewczyny czy na macierzyńskim paczki na święta przchodza do domu dla dzieci? Czy trzeba jakiś wniosek składać?

Przychodzą na sklep i tam trzeba odebrać i podpisać, wniosku się nie składa na paczki tylko na zapomogę jakoś w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
6 godzin temu, Gość ... napisał:

Przychodzą na sklep i tam trzeba odebrać i podpisać, wniosku się nie składa na paczki tylko na zapomogę jakoś w listopadzie

a co jest w takich paczkach dla dzieci ? co było np w zeszłym roku dla maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcc

A na l4 ciążowym składa się wniosek o zapomogę na święta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
Dnia 26.09.2019 o 21:42, Gość Gościówa! napisał:

Hej poradzicie do kogo się zgłosić w sprawie grafiku?? Początek miesiąca a my mamy ułożony tylko na pierwszy tydzień. To jakaś kpina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adbc
5 godzin temu, Gość Abcc napisał:

A na l4 ciążowym składa się wniosek o zapomogę na święta? 

Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahabha

U nas ogromna roznica miedzy godzinami asystentek a kasjerow one 175 a my kasjerzy 138...

Tez jestem kasjerwm otwarciowym i mam dosc..dostawy robiny od 6 rano..i zawsze jestem sama z chlopakiem..a jak chlopak nie przyjdzie to sama...

Pozostale kasjerki nie maja dostaw....pracuje 4 lata i juz mam dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahabha

U nas ogromna roznica miedzy godzinami asystentek a kasjerow one 175 a my kasjerzy 138...

Tez jestem kasjerwm otwarciowym i mam dosc..dostawy robiny od 6 rano..i zawsze jestem sama z chlopakiem..a jak chlopak nie przyjdzie to sama...

Pozostale kasjerki nie maja dostaw....pracuje 4 lata i juz mam dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie bylo sprawiedliwosci w godzinach u nas pupilek kasjera bardzo często ma więcej niż asystentki a to z tego względu ze to przyjaciółka i najgorszy podpierdalacz.ks nie ma w pracy i tak wsxystko wie co się dzieję jeszcze z takim fałszywym urozmaiceniem ze szok.a koleżanka tylko na telefonie w socjalu i mało tego nikt jej nie zwróci uwagi bo się boi.w takich warunkach trzeba pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie bylo sprawiedliwosci w godzinach u nas pupilek kasjera bardzo często ma więcej niż asystentki a to z tego względu ze to przyjaciółka i najgorszy podpierdalacz.ks nie ma w pracy i tak wsxystko wie co się dzieję jeszcze z takim fałszywym urozmaiceniem ze szok.a koleżanka tylko na telefonie w socjalu i mało tego nikt jej nie zwróci uwagi bo się boi.w takich warunkach trzeba pracować.

Praca ponad ludzkie siły. Niesprawiedliwość i mobbing to na porządku dziennym w tej firmie. Nikt nic z tym nie robi.a później wielkie zdziwienie czemu taka rotacja pracowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie bylo sprawiedliwosci w godzinach u nas pupilek kasjera bardzo często ma więcej niż asystentki a to z tego względu ze to przyjaciółka i najgorszy podpierdalacz.ks nie ma w pracy i tak wsxystko wie co się dzieję jeszcze z takim fałszywym urozmaiceniem ze szok.a koleżanka tylko na telefonie w socjalu i mało tego nikt jej nie zwróci uwagi bo się boi.w takich warunkach trzeba pracować.

Praca ponad ludzkie siły. Niesprawiedliwość i mobbing to na porządku dziennym w tej firmie. Nikt nic z tym nie robi.a później wielkie zdziwienie czemu taka rotacja pracowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdgwjks

Hej, wiecie może czy jest możliwość zrezygnowania z bycia kasjerem przyjmującym dostawy? Mam już dosyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Hdgwjks napisał:

Hej, wiecie może czy jest możliwość zrezygnowania z bycia kasjerem przyjmującym dostawy? Mam już dosyć..

Witaj w klubie ja też mam po dziurki w nosie tego bałaganu. Codziennie chodzę z bólem brzucha do pracy ze stresu bo nigdy nie wiesz co znowu się posra w tej firmie. Długo się zastanawiałam ale decyzja podjęta. Szukam nowej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimka

Co to jest ta zapomoga ? Trzeba wypełnić jakiś wniosek by dostać paczkę z rossmanna za urodzenie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

Po urodzeniu dziecka tak trzeba wypełnić wniosek i w ciągu 3 miesięcy przychodzi paczka dla dzidziusia. Wiem bo wypełniałam jakieś dwa miesiące do tyłu. a zapomoga to pomoc świąteczna w pieniążkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka

Małe miasto , zarobki asystenta, 3/4 etatu ? Podajcie proszę,  chcę zmienić pracę, nie wiem czy nie pogorsze sobie wypłaty, którą mam teraz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
1 godzinę temu, Gość Onka napisał:

Małe miasto , zarobki asystenta, 3/4 etatu ? Podajcie proszę,  chcę zmienić pracę, nie wiem czy nie pogorsze sobie wypłaty, którą mam teraz.  

jestes asystentem czy kim? nie wiesz jakie masz zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młodszy kierownik,czy ktoś już spotkał się z tym stanowiskiem i może napisać coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka
6 godzin temu, Gość ewa napisał:

jestes asystentem czy kim? nie wiesz jakie masz zarobki?

Nie jestem, pracuje w innej firmie byłam dziś na rozmowie,  wybrano mnie na asystentke, na odpowiedź czekają do poniedziałku,  moje pytanie było jakie realne zarobki na tym stanowisku w małym miasteczku ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent66
Dnia 27.09.2019 o 13:19, Gość paulinka napisał:

 

Im mniejsza miejscowość tym mniejsza stawka za godzinę. Kierownicy też zarabiają dużo mniej. U mnie z przeniesienia z Wawy do miasta oddalonego o 100 km. Stawka spadła o 3 zł. Od razu przy przesoszeniu musisz im podpisać oświadczenie, że zgadzasz się na mniejszą stawkę bo inaczej nie przeniosą Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×