Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość paulinka

hej:) wiecie może czy po powrocie z macierzyńskiego moge robic tylko swoje 3/4 etatu bez godzin nadliczbowych? podobno majac małe dziecko wystarczy złozyc wniosek.  co w takim układzie z praca w soboty? czy bede mogła pracowac mniej niz 12 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czy wracajac po maCIERZYNSKIM BEDE MOGLA PRZEJSC NA WEEKENDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

a czy wracajac po maCIERZYNSKIM BEDE MOGLA PRZEJSC NA WEEKENDY?

nie bądź bezczelna franco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

hej:) wiecie może czy po powrocie z macierzyńskiego moge robic tylko swoje 3/4 etatu bez godzin nadliczbowych? podobno majac małe dziecko wystarczy złozyc wniosek.  co w takim układzie z praca w soboty? czy bede mogła pracowac mniej niz 12 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty ... jesteś franca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz wszystko możesz. Czas pracownika 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

a czy wracajac po maCIERZYNSKIM BEDE MOGLA PRZEJSC NA WEEKENDY?

o co chodzi? chcesz pracowac same weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa!

Hej! Czy leci któraś na Kretę w dn 08.10- 11.10? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Disney - czy ktoś się nie dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2019 o 11:33, Gość paulinka napisał:

hej:) wiecie może czy po powrocie z macierzyńskiego moge robic tylko swoje 3/4 etatu bez godzin nadliczbowych? podobno majac małe dziecko wystarczy złozyc wniosek.  co w takim układzie z praca w soboty? czy bede mogła pracowac mniej niz 12 godzin?

Tak.moszesz robic tylko swoje godz.Na same weekedny nie przejdziesz i mozesz sie nie zgodzic na prace pow.8 godz lub zmniejszyć etat na czas wychowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
58 minut temu, Oxana12 napisał:

Tak.moszesz robic tylko swoje godz.Na same weekedny nie przejdziesz i mozesz sie nie zgodzic na prace pow.8 godz lub zmniejszyć etat na czas wychowawczego.

ja nie chce samych wekendów to nie mój post.. ja chce w weekendy tylko własnie chodziło czy moge max 8 godz. mam złozyc jakies pismo po powrocie/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
1 minutę temu, Gość paulinka napisał:

czy była by mozliwosc pracowania samych popołudniówek jakbym chciała? zna ktos taki przypadek?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Teraz wszystko możesz. Czas pracownika 🙂 

Zapomniałaś dodać czas nowego pracownika. Nowi mogą wszystko. A starzy pracownicy nie  sadoceniani wcale. Później pytanie czemu ludzie po wieloletniej pracy zwalniają się z firmy. Rossmann trzymaj tak dalej a zostaniesz z ręką w nocniku. Hahaha. Żenada ta cała firma klijeci juz się nawet skarżą na was. Może warto się zastanowić nad niudolna polityka firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pracownik sklepu napisał:

Zapomniałaś dodać czas nowego pracownika. Nowi mogą wszystko. A starzy pracownicy nie  sadoceniani wcale. Później pytanie czemu ludzie po wieloletniej pracy zwalniają się z firmy. Rossmann trzymaj tak dalej a zostaniesz z ręką w nocniku. Hahaha. Żenada ta cała firma klijeci juz się nawet skarżą na was. Może warto się zastanowić nad niudolna polityka firmy. 

Kiedyś było inaczej teraz firma schodzi na psy ich już oprócz pieniędzy nie interesuje nic i nikt, życzę aby upadli i nie wstali nie zasłużyli na nic dobrego. Za tyle złego co spotkało ludzi którzy pracowali u nich niech znikną raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś było inaczej teraz firma schodzi na psy ich już oprócz pieniędzy nie interesuje nic i nikt, życzę aby upadli i nie wstali nie zasłużyli na nic dobrego. Za tyle złego co spotkało ludzi którzy pracowali u nich niech znikną raz na zawsze.

Prawda zgadzam się w 100 %. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent
5 godzin temu, Gość paulinka napisał:

 

Tak można pracować same popołudnia.  U nad nawet było pismo od kr w tej sprawie. Musisz z ks porozmawiać i nie robią problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A można same rankinki. Bo mnie bardziej pasuje rano pracować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A można same rankinki. Bo mnie bardziej pasuje rano pracować? 

same ranki raczej nie bo rano każdy by chciał ja chce popołudnia żeby z dzieckiem miał kto być ale to chyba mniejszy problem załatwić... na same ranki raczej ci się nie zgodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam wrażenie, że Centrala od pewnego czasu zaczęła żyć własnym życiem, pędzi do przodu bez większego oglądania się na to co dzieje się na sklepach jakby zapomnieli, że to sklepy  zawsze były i są siłą napędową i dochodową firmy.  Jeżeli sklep nie sprzeda towaru to nie ma zysku. Latacie jak w ukropie podnosicie  standardy, procedury etc. nie patrząc że nikt za wami na dole nie nadąża chociażby dlatego ,że nie ma kto pracować na sklepach a starzy pracownicy czują się niedocenieni kiedy płacicie kasjerowi z Gamy więcej o kilka złotych niż etatowemu kasjerowi. Czego wy się spodziewacie, dobrych nastrojów, chęci do pracy, przywiązania do firmy?



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam wrażenie, że Centrala od pewnego czasu zaczęła żyć własnym życiem, pędzi do przodu bez większego oglądania się na to co dzieje się na sklepach jakby zapomnieli, że to sklepy  zawsze były i są siłą napędową i dochodową firmy.  Jeżeli sklep nie sprzeda towaru to nie ma zysku. Latacie jak w ukropie podnosicie  standardy, procedury etc. nie patrząc że nikt za wami na dole nie nadąża chociażby dlatego ,że nie ma kto pracować na sklepach a starzy pracownicy czują się niedocenieni kiedy płacicie kasjerowi z Gamy więcej o kilka złotych niż etatowemu kasjerowi. Czego wy się spodziewacie, dobrych nastrojów, chęci do pracy, przywiązania do firmy?



 

To co się obecnie dzieje jest straszne i do niczego dobrego nie prowadzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc3

Dziewczyny ,nurtuje mnie jedna kwestia....Jeżeli jako sklep macie dostawy np.do godz.24 i nie macie czym wrócić do domu,zamawiacie taksówkę ,to czy firma.nie powinna nam zawracać za to? Pytam bo za nockę zarobię mniej niż wydaje na taksówki....zastanawiam się gdzie to zgłosić...czy kr może coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Gosc3 napisał:

Dziewczyny ,nurtuje mnie jedna kwestia....Jeżeli jako sklep macie dostawy np.do godz.24 i nie macie czym wrócić do domu,zamawiacie taksówkę ,to czy firma.nie powinna nam zawracać za to? Pytam bo za nockę zarobię mniej niż wydaje na taksówki....zastanawiam się gdzie to zgłosić...czy kr może coś z tym zrobić?

Nie. To twoja sprawa jak wrócisz do domu. Samochodem, autobusem, na pieszo. Nikogo to nie obchodzi. Gdybyś była na wyjeździe to należy ci sie hotel jak nie masz czym wrócić do domu kończąc prace po 24.00. 
KR niechętnie dają hotele, a  firma nawet na kilometrówce za samochód oszczędza. Bieda z nędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc3
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie. To twoja sprawa jak wrócisz do domu. Samochodem, autobusem, na pieszo. Nikogo to nie obchodzi. Gdybyś była na wyjeździe to należy ci sie hotel jak nie masz czym wrócić do domu kończąc prace po 24.00. 
KR niechętnie dają hotele, a  firma nawet na kilometrówce za samochód oszczędza. Bieda z nędzą.

Dziewczyny ,nurtuje mnie jedna kwestia....Jeżeli jako sklep macie dostawy np.do godz.24 i nie macie czym wrócić do domu,zamawiacie taksówkę ,to czy firma.nie powinna nam zawracać za to? Pytam bo za nockę zarobię mniej niż wydaje na taksówki....zastanawiam się gdzie to zgłosić...czy kr może coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc3 napisał:

Samochodu i prawa jazdy nie mam ,autobus ostatni o 23 , pieszo musiałabym iść autostradą...na głowę jeszcze nie upadłam...

Poproś regionalną może cię podrzuci służbowym samochodem, chociaż nie bardzo bo dzieci odbiera wcześniej ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmanka
3 godziny temu, Gość Gosc3 napisał:

Samochodu i prawa jazdy nie mam ,autobus ostatni o 23 , pieszo musiałabym iść autostradą...na głowę jeszcze nie upadłam...

Z całym szacunkiem, ale idąc do tej pracy chyba wiedziałaś, że Ross to tak że nocki i bardzo zróżnicowany grafik? Nie pytałaś o godziny pracy, nie mówiono? Zapewne pytano, czy jesteś dyspozycyjna, lub miałaś to w cv, a nawet jeśli nie, to nikogo nie obchodzi,, czy kandydat do danej pracy będzie miał jak dojeżdżać, bo skoro się na pracę w Ross decyduje, to jego sprawa. U mnie dziewczyny mieszkają po 30 km dalej i nikogo nie obchodzi, czym dojada, czy busem, czy poprosza członka rodziny o przyjazd o 2 w nocy, bo i tak bywało. Jeśli zbyt dużo wychodzi na taksówki, zmień pracę. Takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
Dnia 26.09.2019 o 10:53, Gość Iza napisał:

Dziewczyny czy da sie edytowac raport ramówki?bardzo prosze o odpowiedz

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
16 godzin temu, Gość Gosc3 napisał:

Samochodu i prawa jazdy nie mam ,autobus ostatni o 23 , pieszo musiałabym iść autostradą...na głowę jeszcze nie upadłam...

Pogadaj z kiero jak jest spoko to ulozy Ci zmiane tak zebys zdazyla na ostatni autobus, u nas byla taka sytuacja i dziewczyna dogadala sie i ma zmiany tak zeby na ostatni autobus zdążyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
8 godzin temu, Gość Bbb napisał:

 

Mozna edytowac raport wystarczy kliknac edytuj i poprawiasz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
2 godziny temu, Gość JagoscGosc napisał:

Mozna edytowac raport wystarczy kliknac edytuj i poprawiasz co chcesz

Super dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×