Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Robson
1 godzinę temu, Oxana12 napisał:

A co 30% nie umiesz odjąć 

He he bardzo śmieszne,ktoś tu chyba ma dziś okres😉30 %nie sztuka odjąć ale od jakiej kwoty,bo niestety jedni piszą że podwyzka w wysokosci kilku zlotych a inni ze raptem sprawa rozchodzi się o groszówki (0

50 gr)zabim bedziesz pluć jadem zastanów się po co te złośliwości laleczko,forum ma służyć pomocy/wymianie poglądów itp.kulturka koleżanko kulturka eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
3 minuty temu, Gość Robson napisał:

He he bardzo śmieszne,ktoś tu chyba ma dziś okres😉30 %nie sztuka odjąć ale od jakiej kwoty,bo niestety jedni piszą że podwyzka w wysokosci kilku zlotych a inni ze raptem sprawa rozchodzi się o groszówki (0

50 gr)zabim bedziesz pluć jadem zastanów się po co te złośliwości laleczko,forum ma służyć pomocy/wymianie poglądów itp.kulturka koleżanko kulturka eh....

Czemu jestescie tacy naiwni???Nie kumam tego...Dostaniecie za swoje czyli NIC ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia
20 godzin temu, Gość Matt napisał:

Hej, wzięłaś od listopada cały etat czy 3/4? Niestety nie ma nic na gębę i musisz jak najszybciej donieść zaświadczenie. Jak już takowe bedziesz miała to na 3/4 będą Ci układać 6 godzin dziennie, cały 8 h i ograniczenie z nockami. Ale to wszystko zależy jak dogadasz się z kiero i czy jest ludzka. Co do soboty zglos się z prośbą, ze nie chcesz miec 12-stek, ale bez papierka nic nie zdziałasz, bo większość kiero tylko stosuje się niby do KP jak tylko może, aby nie było uchybień a w rzeczywistości nie myśli o dobru pracowników. Jak coś daj znać o obrocie sprawy. Pozdrawiam

Dziewczyny jak czytam to wszystko to mam wrażenie że pracujemy w różnych firmach,🤔kierownik wiedząc że ma pracownice w ciąży nie może robić takich rzeczy brrrr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak widzę co tu się wypisuje to chyba nic się ostatnio nie zmieniło na lepsze tylko na gorsze :((( ja ostatnio znalazłam fajna prace na cały etat fajne zarobki i nie musze tyrać jak wół. Naprawdę świat się nie kończy na Rossmanie i można pracować za godziwe pieniądze i być szanowany przez swojego pracodawcę. Zaczelam normalnie żyć i funkcjonować jak normalny człowiek a nie jak niewolnik jak do tej pory . Nie dajcie się tak traktować i szukajcie lepszej pracy. 

Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....😁a gdzie znalazłaś taka super pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
2 godziny temu, Gość Robson napisał:

He he bardzo śmieszne,ktoś tu chyba ma dziś okres😉30 %nie sztuka odjąć ale od jakiej kwoty,bo niestety jedni piszą że podwyzka w wysokosci kilku zlotych a inni ze raptem sprawa rozchodzi się o groszówki (0

50 gr)zabim bedziesz pluć jadem zastanów się po co te złośliwości laleczko,forum ma służyć pomocy/wymianie poglądów itp.kulturka koleżanko kulturka eh....

Stawka zależy od miasta, stanowiska. Zawsze sa tez widelki lecz przewaznie ta nizsza stawka z nich zwykle się dostaje. Zapytaj ludzi ze swojego miasta lub miejscowości na takim samym stanowisku a.najlepiej to zapytaj kierownika bo umowy powinny być juz jak nie na dniach na sklepach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdzięczny
8 minut temu, Gość Qwer napisał:

Stawka zależy od miasta, stanowiska. Zawsze sa tez widelki lecz przewaznie ta nizsza stawka z nich zwykle się dostaje. Zapytaj ludzi ze swojego miasta lub miejscowości na takim samym stanowisku a.najlepiej to zapytaj kierownika bo umowy powinny być juz jak nie na dniach na sklepach. 

Dziękuję za odpowiedź 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson
Przed chwilą, Gość Wdzięczny napisał:

Dziękuję za odpowiedź 😚

Widzę że nie tylko ja jestem ciekawy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przy  składce 50 zł kwota to 1600 zł ale za pobyt w szpitalu już nic nie dostaniesz tzn. Jeżeli leżałaś w szpitalu tylko dlatego że urodzilaś dziecko i nie było żadnych komplikacji to nie należy się świadczenie z tytułu pobytu w szpitalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaS

Cześć . Czy ktoś z Was miał styczność z panią Martą S kierownikiem z Warszawy ? Taka większa pani , jeśli tak czy mogę o coś zapytać na priv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
11 godzin temu, Gość Alunia napisał:

Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....😁a gdzie znalazłaś taka super pracę?

W Agencji Towarzyskiej. Tam jest o wiele mniej pracy niż w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
20 godzin temu, Oxana12 napisał:

A co 30% nie umiesz odjąć 

Wielka pani z-ca swoim pracownikom tez tak odpowiadasz? Nic dziwnego ze większość pracowników ucieka z tej firmy skoro w niektórych tyle jadu, pracowac z takimi sie odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia
8 godzin temu, Gość wwww napisał:

W Agencji Towarzyskiej. Tam jest o wiele mniej pracy niż w Rossmannie.

No jak chodzi o konkrety to ich brak, odpowiedz godna wzorowego pracownika 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej, jak wygląda sprawa wypełnienia wniosków świątecznych o zapomoge finansowa i paczkę świąteczną przez osoby przybywające na macierzyńskim, bądź też l4 ciąża? Będę wdzięczna za odpowiedź 😉🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy osoba będąca na wychowawczym należy się jej zapomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wert
3 godziny temu, Gość Alunia napisał:

No jak chodzi o konkrety to ich brak, odpowiedz godna wzorowego pracownika 😎

BYŁEGO PRACOWNIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqq

Jak byłam na zwolnieniu lekarskim do soboty  a mam za jakiś czas odbiór za tą sobotę to bedę miała zabrany ten odbiór czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość qqqq napisał:

Jak byłam na zwolnieniu lekarskim do soboty  a mam za jakiś czas odbiór za tą sobotę to bedę miała zabrany ten odbiór czy nie? 

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia
14 godzin temu, Gość MonikaS napisał:

Cześć . Czy ktoś z Was miał styczność z panią Martą S kierownikiem z Warszawy ? Taka większa pani , jeśli tak czy mogę o coś zapytać na priv ?

Ty się na priv o nic nie pytaj bo roznie moze być szczególnie jeżeli chodzi o Martę S  

A nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz.

Nie jesteś pierwsza która ma jakiś problem pracując z tą pania 

Poczytaj to forum od początku prawdopodobnie znajdziesz odpowiedź na swoje pytania 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A czy osoba będąca na wychowawczym należy się jej zapomoga?

Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onapyta

Hej, czy ktoś z was ostatnio aplikowal na stanowisko zastępcy? Jeśli tak to jak to wygląda i jakie trzeba mieć wymagania ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
3 godziny temu, Gość Onapyta napisał:

Hej, czy ktoś z was ostatnio aplikowal na stanowisko zastępcy? Jeśli tak to jak to wygląda i jakie trzeba mieć wymagania ? 

Idź lepiej na asystenta. Zarobki takie same, a nawet wieksze, a mniej odpowiedzialności i brak 1000 telefonów po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ines

Rozmowa jak rozmowa zalezy to rekrutuje i jakie ma nastawienie do ciebie. Kwestia wiedzy i doświadczenia w wiekszosci przypadków to fikcja kto cie poleci i zalezy jak jak sie sprzedasz czy dobrze czy nie.Niektórzy dostają konkretne pytanie i trzeba na nie odpowiedziec a z niektórymi przeprowadzona jest luzna rozmowa.Awans w tej firmie to farsa i kpina.Awansuja czesto osoby nie mające o niczym pojecia i tak to wygląda.A co do pensji owszem sama w sobie moze i nie wielka ale premie za to owszem owszem.Wię jak masz mozliwosc to próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhff;:
14 godzin temu, Gość Abc napisał:

Idź lepiej na asystenta. Zarobki takie same, a nawet wieksze, a mniej odpowiedzialności i brak 1000 telefonów po robocie

Wątpię żeby zastępca miał takie same zarobki jak asystent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent66

Nie rozumiem tego szczęścia ze rossmann daje podwyżki. Daje bo musi. Od stycznia wzrasta minimalna krajowa. Jakby nie musieli dać to wątpię czy byłaby jakakolwiek podwyżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś wie coś o zwolnieniach na górze? Na workplace jedna kierowniczka pisała że po 13 latach została zwolniona... Podobno jakieś czystki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik firmy
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ktoś wie coś o zwolnieniach na górze? Na workplace jedna kierowniczka pisała że po 13 latach została zwolniona... Podobno jakieś czystki ..

Wiem że w centrali dużo ludzi się zwolnilo. Na sklepach Tez ciągle ktoś odchodzi. To że kogos zwolnili nie słyszałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITAP

 

Dnia 31.10.2019 o 11:11, Gość Gosc napisał:

Hej, jak wygląda sprawa wypełnienia wniosków świątecznych o zapomoge finansowa i paczkę świąteczną przez osoby przybywające na macierzyńskim, bądź też l4 ciąża? Będę wdzięczna za odpowiedź 😉🤔

Czy jest ktoś wstanie odpowiedzieć na to pytanie zadane wcześniej ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupa
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ktoś wie coś o zwolnieniach na górze? Na workplace jedna kierowniczka pisała że po 13 latach została zwolniona... Podobno jakieś czystki ..

Masakra czytałam to, dziewczyna widać ogarnieta, zalezało jej na pracy, nawet byla na Krecie. Koszmar jak traktuje sie pracownika ktory angazuje sie w swoja prace. Jednak lepiej zostac w tej firmie kasjerka i miec wywalone, albo w ogole tu nie pracowac. Rossmann w Polsce zwany titanicem tonie i to widza wszyscy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu
15 minut temu, Gość Zupa napisał:

Masakra czytałam to, dziewczyna widać ogarnieta, zalezało jej na pracy, nawet byla na Krecie. Koszmar jak traktuje sie pracownika ktory angazuje sie w swoja prace. Jednak lepiej zostac w tej firmie kasjerka i miec wywalone, albo w ogole tu nie pracowac. Rossmann w Polsce zwany titanicem tonie i to widza wszyscy 😕

No ale bez powodu to nie zwalniaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek
5 godzin temu, Gość Asystent66 napisał:

Nie rozumiem tego szczęścia ze rossmann daje podwyżki. Daje bo musi. Od stycznia wzrasta minimalna krajowa. Jakby nie musieli dać to wątpię czy byłaby jakakolwiek podwyżka. 

Jakby nie dali, mimo, ze mamy więcej niż najniższa krajowa to by o czymś świadczyło, ze firma stoi w miejscu i by pracownicy uciekali do konkurencji ;) Wszystko jest dobrze zaaranżowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×