Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gosc

Firma się fajnie rozwija, Ale dostawy to dramat. I by mogli trochę więcej płacić..  A etaty to super pomysł, ale jeśli będziemy latać po innych sklepach to trochę to chore.. bo dla mnie to nie uszanowanie pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Firma się fajnie rozwija, Ale dostawy to dramat. I by mogli trochę więcej płacić..  A etaty to super pomysł, ale jeśli będziemy latać po innych sklepach to trochę to chore.. bo dla mnie to nie uszanowanie pracownika.

Firma się rozwija??? Chyba oszczędza na każdym kroku... Ochrona to fikcja, godzin mało czyli raj dla złodziei. Wykryjesz kradzież to coś z ubezpieczenia dostaną ale ty zapomnij o premii inwentaryzacyjnej, a nawet jeśli jakimś cudem będzie płatny próg to i tak nie dostaniesz bo w ciągu pół roku byłaś 2 tygodnie na L4. Jeśli uważasz że to jest ten rozwój firmy to gratuluję 😊👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Firma się fajnie rozwija, Ale dostawy to dramat. I by mogli trochę więcej płacić..  A etaty to super pomysł, ale jeśli będziemy latać po innych sklepach to trochę to chore.. bo dla mnie to nie uszanowanie pracownika.

Ludzie nie dajcie się na ich niby dobre zmiany.brakuje ludzi do pracy. Dlatego dali całe etaty. Mniej pracowników a ma kto im robić. Nie trzeba dawać  dobrze płatnych godzin ponad wymiar owych. Można mieć mniej pracowników, bo i tak ich ubywa z dnia na dzień. A jak okaże się że w jakimś sklepie jest za dużo godzin to będziecie dymac po innych sklepach bez żadnego zapytania czy możesz. Bo ci powiedzą że jesteś pracownikiem Rossmanna a nie danego sklepu. Podwyżki maja być wszedz od nowego roku więc łaski nie robia. Dali teraz bo się boją że nie będzie miał im kto robić w okresie świątecznym. A po świętach powiedzą jak się nie podoba to wypierdalaj. Takie słowa usłyszała moja koleżanka. To jest szanowanie pracownika? Ta firma myśli tylko o sobie. Myślę że jak nie teraz to za jakiś czas każdy się o tym przekona na własnej skórze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie co z premierami Klub Recenzenta? Zwykle były już do zamówienia i nawet do odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bądźmy trochę obiektywne. Ile dziewczyn szły na L4 nie będąc chore.. fakt jak ktoś ma operację i musi być na L4 to wtedy niesprawiedliwe. Ale ja pracuje 10 lat w Rossmannie I nigdy nie byłam na zwolnieniu z powodu przeziębienia. A jak byłam bardzo chora to jest kwestia do gadania się. A jeśli chodzi o ochronę, to powiedzmy sobie szczerze, nikt jakoś specjalnie nie łapał złodzieji! Jedyny minus ze nie czujemy się bezpiecznie! I fakt to latanie po innych sklepach, to jest najgorsze co firma wymyśliła, bo to nie szanowanie pracownika. Bo ja z chęcią latałam, bo lubię spotkać się z innymi dziewczynami.  Ale jak ma być to na stałe to oni oszaleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bądźmy trochę obiektywne. Ile dziewczyn szły na L4 nie będąc chore.. fakt jak ktoś ma operację i musi być na L4 to wtedy niesprawiedliwe. Ale ja pracuje 10 lat w Rossmannie I nigdy nie byłam na zwolnieniu z powodu przeziębienia. A jak byłam bardzo chora to jest kwestia do gadania się. A jeśli chodzi o ochronę, to powiedzmy sobie szczerze, nikt jakoś specjalnie nie łapał złodzieji! Jedyny minus ze nie czujemy się bezpiecznie! I fakt to latanie po innych sklepach, to jest najgorsze co firma wymyśliła, bo to nie szanowanie pracownika. Bo ja z chęcią latałam, bo lubię spotkać się z innymi dziewczynami.  Ale jak ma być to na stałe to oni oszaleli.

Podsumowując czy ktoś był naprawdę chory czy nie są to oszczędności dla firmy bo chora czy nie chora nie dostanie premi.  W naszych oczach tylko jest to jakaś sprawiedliwość że leserzy premi nie dostaną. Takie triki firmy myslacej tylko o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może zacznijcie się choć trochę szanować, bo jak czytam Wasze posty to aż mi słabo. To Wy budujecie atmosferę na sklepach, pamiętajcie o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

To jak z tymi etatami będzie bo ja nie bardzo rozumie ...czyli dostaje etat i stałą pensje czy dostaje etat ale płaca mi na godziny np 20zl za godz razy te160 godz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
6 minut temu, Gość Olka napisał:

To jak z tymi etatami będzie bo ja nie bardzo rozumie ...czyli dostaje etat i stałą pensje czy dostaje etat ale płaca mi na godziny np 20zl za godz razy te160 godz ???

Czy masz 5/8 czy 3/4 czy tez cały etat, to stawka jest za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość JagoscGosc napisał:

Czy masz 5/8 czy 3/4 czy tez cały etat, to stawka jest za godzine.

Jak masz cały etat to nie masz godzin ponad wymiar owych które są więcej płatne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka
20 godzin temu, Gość Dramat napisał:

Ja jestem kasjerem I nie chce awansować, I nie z lenistwa tylko dlatego że nie lubię mieć obowiązków plus za te pieniądze..  to śmiech na sali. A jestem dobrym kasjerem I pracowitym. I śmieszą mnie laski co wyżej stają niż dupe mają I myślę że jako asystent są na wyższym poziomie hehe. Człowiek na poziomie się nie wywyzsza tylko cieszy się że ma kilka złotych więcej I wykonuje swoją pracę A nie poznia pracowników lub jest ą I Ę..  śmieszą mnie takie osoby.. muszą być bardzo zakompleksione że coŚ takie sprawia że czymś się lepiej..  dramat.!

Ja też jestem kasjerem i nie rozumię tego cwaniakowania asystentów ę i ą koleżanki/koledzy asystent to też pracownik marketu na litość Boską co to za wygłupy że kasjer jest bez ambicji(może traktuje pracę jak pracę i tyle)a żyje w domu to tylko praca!!!wielka mi AMBICJA  asystent-PRACOWNIK SUPERMARKETU,a przepraszam to prawie jak PROKURATOR,LEKARZ itp.niestety troszkę się asystentom w d*pkach poprzewracało!!kasjer wie że jest kasjerem i Ci ze zdrową głową mają w dupie zaczepki bo to TYLKO PRACA a asystenci niestety noszą d*pę wyżej niż głowę i taka jest prawda... nie chcę nikomu ubliżać Ale to tylko market nie zapominajcie szanowne koleżanki taka praca nie jest ambitna,bez względu na stanowisko...ZAPRASZAM DO HEJTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Wiadomo coś na temat podwyzek listopadowy ?ma ktoś jakieś info ile na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak myślicie ile podwyżki dostaną asystenci ,zastępcy ??? A może ktoś ma jakieś info?? Pewnie my kasjerzy i tak najmniej dostaniemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron
17 godzin temu, Gość Pracownik sklepu napisał:

Ludzie nie dajcie się na ich niby dobre zmiany.brakuje ludzi do pracy. Dlatego dali całe etaty. Mniej pracowników a ma kto im robić. Nie trzeba dawać  dobrze płatnych godzin ponad wymiar owych. Można mieć mniej pracowników, bo i tak ich ubywa z dnia na dzień. A jak okaże się że w jakimś sklepie jest za dużo godzin to będziecie dymac po innych sklepach bez żadnego zapytania czy możesz. Bo ci powiedzą że jesteś pracownikiem Rossmanna a nie danego sklepu. Podwyżki maja być wszedz od nowego roku więc łaski nie robia. Dali teraz bo się boją że nie będzie miał im kto robić w okresie świątecznym. A po świętach powiedzą jak się nie podoba to wypierdalaj. Takie słowa usłyszała moja koleżanka. To jest szanowanie pracownika? Ta firma myśli tylko o sobie. Myślę że jak nie teraz to za jakiś czas każdy się o tym przekona na własnej skórze. 

To wszytko niestety prawda😔ciekaw jestem tylko ile tej podwyżki czy tak jak zwykle mniej nie wzrost cen czyli nawetnie odczujemy?bo 90gr na rękę do godziny to chyba żal komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek

drodzy pracownicy macie  jakieś sprawdzone info z tymi pełnymi etatami?czy to wybrane osoby/sklepy/regiony?czy jak w kazdym markecie bez łaski wszyscy i nie ma się czym podniecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podobno tylko w dużych miastach całe etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Podobno tylko w dużych miastach całe etaty.

No najlepiej czyli w takiej Warszawie nie dosc ze zarabiaja wiecej to jeszcze etaty cale maja. Brawo, a my w mniejszych miastach marne godziny i pensja mniejsza 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związki zawodowe

Związku zawodowe - czy w umowach mamy ujęte że nie można ich tworzyć , bo nie mogę tego znaleźć ? Dlaczego nie ma ich w Rossmannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S

Marta S im mniej kto wart , tym wyżej głowę nosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik firmy
1 godzinę temu, Gość Związki zawodowe napisał:

Związku zawodowe - czy w umowach mamy ujęte że nie można ich tworzyć , bo nie mogę tego znaleźć ? Dlaczego nie ma ich w Rossmannie ?

Nie ma bo za dużo w Rossmannie niezgodności i przekrętow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
21 minut temu, Gość Pracownik firmy napisał:

Nie ma bo za dużo w Rossmannie niezgodności i przekrętow. 

HEJ NAIWNY MARZYCIELU...Zdziwisz sie i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie na sklepie kierownik i asystentka to siostry - kuzynki. I wyobraźcie sobie, że asystentka nosi się dzięki temu jak przynajmniej kierownik. Ciągle jej wszystko nie pasuje, siostra kierowniczka wyrzuca każdego kto tylko coś powie na jej siostrę asystentke( . Klienci ich nie lubią i skarżą sie ,bo są chamskie i wywyzszają się,  że aż strach. Ale co tam regionalna ich kryje , bo inne nazwisko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Pracownik firmy napisał:

Nie ma bo za dużo w Rossmannie niezgodności i przekrętow. 

Nie pisz nawet o związkach.Wypiepsza Cię. ONI związków boją się jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gęś
Dnia 20.10.2019 o 20:11, Gość Gosc napisał:

Jak masz cały etat to nie masz godzin ponad wymiar owych które są więcej płatne. 

Może nadliczbowe? Których z resztą ta firma nie daje z zasady aby nam więcej nie płacić. Godziny ponadwymiarowe są płatne normalnie- to te godziny, gdzie przy niepełnych etatach można dobić do całego. Nie wprowadzaj w błąd innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaka
Dnia 20.10.2019 o 20:11, Gość Gosc napisał:

Jak masz cały etat to nie masz godzin ponad wymiar owych które są więcej płatne. 

Ponadwymiarowe dopracowane przy etacie 3/4 do calego etatu placone sa normalnie, dopiero gdy ponad caly etat masz przepracowane to jest lepiej placone, ponadto pamietajmy ze rozliczenie jest teraz 3-miesięczne wiec jesli w jednym miesiacu masz wiecej godzinn to w nastepnym mozesz miec ich mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Jak płaci rossmann premie obrotowe dla zastępców? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxhgjj

Hej, hej ! Dobre duszyczki ja z takim pytaniem... zna ktoś z Was nazwisko kierowniczki z Nowego Miasta Lubawskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Co to za sciema z tymi calymi etatami. U nas nikt nic nie wie a jestesmy sklepem wysokoobrotowym i godziny na rozplanowanie grafiku zostaly podane ,oczywiscie za malo godzin do ilosci pracownikow.A wiekszosc u nas ma 3/4 lub 1/2 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie do tych,co nie mają pełnych etatów. Czy na pasku wynagrodzen macie coś takiego jak DODATEK ZA DNI WOLNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilop

Dodatek za dni wolne zniknął jakieś dwa lata temu jak dołożyli do nocek i za niedzielę.I tak mniej się zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×