Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gosc

jeden KR ma teraz po 40 sklepów i to jest normalne? Będzie jeszcze gorzej niż było. Centralo co wy robicie? czy wy w ogóle nie myślicie o nas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Roska

Tak jak drużyna sportowa potrzebuje niekiedy zmiany trenera tak i u nas dobry pomysł zamiany KR regionami. Uważam że to będzie powiew świeżości na sklepach. Bo to o czym ciągle piszecie, układy kr-ks, nierówne traktowanie, pupile kr- ks, przymykanie oczu na nieprawidłowości przez kr, ks stwarza chaos na sklepach. Może niektórzy w końcu zrozumieją (zwłaszcza ks, as) , że nowa władza to niekiedy nowy sztab. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika

my dziś dowiedziałyśmy się ze wchodzimy do trzy miesięcznego okresu rozliczeniowego, gdzie nasza KR mówiła ze na pewno nie będziemy na razie wchodzić. A tu nagle zmiana KR i już jest trzymiesięczne rozliczenie. W tej firmie zmieniają wszystko jak chcą ... teraz naucz się planować do 3m, ogarnij ramówke i idź jeszcze na zaległy urlop. W Rossmannie nie ma żadnej stabilności! Wszystko zmienia się ciągle. Ciekawe czy w centrali tak wszystko się zmienia? z poziomu biurka fajnie wszystko planować! Zapraszamy do sklepu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pll

Nasza Kr na l4 obok regionalny już się podobno zwolnił ,region podzielony dziwne jakieś to wszystko ,idą zmiany chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ross

Jedna KR wyleciała za mobbing pod koniec roku. Ale 40 sklepów przegięcie. Jakby mi się KR zmieniła to bym była wniebowzięta! Ale ona po prostu dostała po KR, których już nie ma, sklepy. Więc gdzie ta dobra zmiana? Do tego gołe etaty. Na wysokoobrotowym sklepie pracujemy we 2-3.... a system jest tak wspaniały, że czasem nie łapie jak coś pojedynczo dokładamy albo przemagazynowujemy, a potem rzyga flagami 😕  Towar na sklepie się wala, klienci na niego wpadają, podłoga brudna, mercz leży. Zapraszam sanepid i pip bo się już tak pracować nie da, w tym brudzie i towarze. Otwierają nowe nierentowne sklepy ta firma zaraz upadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lola

To rzyganie flagami u nas też jest. Po każdej dostawie są tego setki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa

czy jesli mialam komunikat na kasie o zatrzymaniu karty klientowi powinnam dostac za to pieniadze z banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość nowa napisał:

czy jesli mialam komunikat na kasie o zatrzymaniu karty klientowi powinnam dostac za to pieniadze z banku?

Tak, premia w zależności od banku, ale nie mniej niż 1000 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, premia w zależności od banku, ale nie mniej niż 1000 zł. 

Jasne 1000 zl chyba w marzeniach. Premia pod warunkiem że karta byla zgłoszona jako kradzina. Może się wyświetlić taki komunikat też wtedy gdy karta jest np nieważna I wtedy premii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Buu napisał:

Jasne 1000 zl chyba w marzeniach. Premia pod warunkiem że karta byla zgłoszona jako kradzina. Może się wyświetlić taki komunikat też wtedy gdy karta jest np nieważna I wtedy premii nie ma.

Przecież to żart był 😂 ale tępym dzidom ciężko zrozumieć.. swoją drogą, co u AC i MK? Nadal żyją w dobrocie od 15 lat?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HRowiec

Nie jedna poleciała za mobbing . W Warszawie prawie wszystkie KR do wymiany , tylko systematycznie żeby nie robić zbyt dużego zamieszania na raz . Nie podostawały też awansów na Kierowników sprzedaży , wracają na stanowiska kierowników sklepów jeżeli nadal chcą wiązać swoją przyszłość zawodową z Rossmannem . W przyszłym roku o tej porze woj. mazowieckie będzie wymienione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HRowiec
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przecież to żart był 😂 ale tępym dzidom ciężko zrozumieć.. swoją drogą, co u AC i MK? Nadal żyją w dobrocie od 15 lat?

 

AC trzęsie portkami bo wie co zbliża się wielkimi krokami . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście że pozwalniali kr,awanse dostała 1 regionalna z danego obszaru - ma robić to co ks wcześniej a stanowisk ks-ów jako takich już nie ma i nie będzie, kr też okazuje się do niczego już nie są potrzebne, przecież teraz wszystko logistyka robi, także kr także do odstrzału będą tylko pewnie jeszcze z rok czy dwa to potrwa , wogóle jak widać dział sprzedaży niepotrzebny wszystko zdalnie z centrali można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta

za zatrzymanie karty obojetnie czy kradziona czy już nie ważnej dostaje sie około 150 zł , ale po bardzo długi czasie około roku , wniosek masz na erossie do wypełnienia i trzeba wysłać z kartą na podany tam adres, oczywiście płacisz od nagrody podatek w Pit .pozdrawiam Dla tych co nie wierzą to objaśniam że tak jest na 100% zatrzymałam z 6 kart i za każdą dostałam kasę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttttt
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

A ja zayrzymalam jedna kartę. Odeslalam zgodnie z procedurą I nic nie dostałam. Więc z tym na pewno to nie do końca na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa
33 minuty temu, Gość karta napisał:

za zatrzymanie karty obojetnie czy kradziona czy już nie ważnej dostaje sie około 150 zł , ale po bardzo długi czasie około roku , wniosek masz na erossie do wypełnienia i trzeba wysłać z kartą na podany tam adres, oczywiście płacisz od nagrody podatek w Pit .pozdrawiam Dla tych co nie wierzą to objaśniam że tak jest na 100% zatrzymałam z 6 kart i za każdą dostałam kasę !

mialam zatrzymanie karty ale kierowniczka wypisala w tym wniosku swoje dane, czyli ona dostanie kase ktora mi sie nalezy to ja i na mojej kasie bylo zatrzymanie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

wiecie może ile się dostaje tej premii za obrót w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa
1 godzinę temu, Gość nowa napisał:

mialam zatrzymanie karty ale kierowniczka wypisala w tym wniosku swoje dane, czyli ona dostanie kase ktora mi sie nalezy to ja i na mojej kasie bylo zatrzymanie???????????

Tak ja bym to zgłosiła do kierownika regionu bo to zachowanie poniżej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek

Jestem i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Co do zatrzymania karty do osoby, która nie otrzymała nagrody. Dwie sprawy, wypłacana po ok. 6 mcach, a druga, to odsyłana na poprawny adres karta musi być odpowiednio odcięta, odpowiedni róg id odpowiednim kątem na odpowiednią głębokość i nie uszkodzony chip i w zależności od karty na 2/3 głębokości wzdłuż paska podpisu, ale obok... W regulaminie jest też, że firma wypłaca uznaniowo, zalezy od zasadności zatrzymania. Inaczej jest, gdy to karta kradzions, inaczej, gdy ktoś aktywuje nowa, a potem próbuje zapłacić jeszcze ważna poprzednia itd. Inaczej, gdy bank zastrzeże. Czyli wypłacaja, ale nie zawsze.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

CD co do karty. Na protokole wpisuje się też nr konta bankowego do nagrody. Więc masz już odpowiedź, kto dostanie te 180-200 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez motywacji

po tym co się teraz stało i w naszym regionie brakuje całkowicie motywacji do dalszej pracy, bo jakimi wartościami góra się kieruje zwalnając pracowników którzy tak bardzo angażowali się w pracę w tej firmie. Wniosek można wyciągnąć jeden każdy z nas za nic może staracić pracę z dnia na dzień. Może większość z Was cieszy się ze zmiany KR ale u nas tak nie jest,  nasz KR zawsze mogliśmy na niego liczyć, na pomoc, zawsze stał za nami murem ale jak trzeba było to dał notatkę, zabrał premię.  W firmie nie ma osób nie zastąpionych wiadomo ale stracić takiego pracownika to chyba ktoś ma klapki na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile

Dziewczynki jak to jest z tym PO.. dostałam propozycję prowadzenia dostaw,ile ich musi być i jaka kasa za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk

ok 40 zł za dostawe

]

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCD

zmiany ....zmiany......zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Prowadzenie nocek to 40 zl brutto, czyli ok. 30 na rękę i max 3 takie w m-cu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pik

Do bez motywacji

Ojakim regionie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat

Kobieta mająca dziecko niby ma prawo A w praktyce bez prawa , zmuszanie do nocek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vnnvcvnkccf

Która regionalna awansowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak północ, cieszy sie ze zmian? 

:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×