Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Rossmann

A dostawałyście jakieś boksy prezentowe jak rok temu ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121

Kiedy premia za obrót grudniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka

Czy za cesarkę warta wypłaca pieniądze? Jeżeli jestem na l4 ciązowym i nikt nie zabiera mnie do kina czy paczka od rossmanna ta co dostajemy w kinie mi się należy? Jeżeli tak jak to załatwić? Od razu powem że przez kiero nie ma szans ponieważ jest nowa i tylko patrzy żebyw  biurze siedzieć , nic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak się udały spotkania w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
30 minut temu, Gość ewka napisał:

Czy za cesarkę warta wypłaca pieniądze? Jeżeli jestem na l4 ciązowym i nikt nie zabiera mnie do kina czy paczka od rossmanna ta co dostajemy w kinie mi się należy? Jeżeli tak jak to załatwić? Od razu powem że przez kiero nie ma szans ponieważ jest nowa i tylko patrzy żebyw  biurze siedzieć , nic nie umie

Za cesarkę nie wypłacają a jeśli nie ma Cię w kinie to paczka się nie należy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość rosska

Kiedy premia za grudzień? Powinna być dzisiaj.w tamty roku była 19-tego w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny a nie wiecie kiedy będzie drugi krok na nonfood kotowo-psowy i kuchnię (nie wiem czy kupować już patelnię czy warto poczekać)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

na pracujewrossmanie jest informacja dotycząca spotkań w kinie a także II tury wypłat premii świątecznej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Co do paczek za kino jeżeli chcesz ją dostać a do kina nie chcesz jechać to musisz się zapisać na wyjazd i nie jechać. Potem zgłaszasz na maila że nie mogłaś pojechać i ci paczkę prześlą do sklepu lub domu jak jesteś na macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premia

Kiedy będzie premia za obrót grudniowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxx

Kiedy premia za obrót grudniowy ? Co roku była przed 20.01...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121

To dzisiaj i tak nie będzie moze w poniedziałek. Obrót był pilny do zrobienia widocznie wyplata premii nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia1111

Powinna być dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ale nie ma dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaq

Premia będzie środa lub czwartek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie regionalne zablowaly..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hiehue nie udalo im sie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindarella

Na których to sklepach będą teraz zarządzały zesłane regionalne ? Wyrazy współczucia dla załóg bo pewnie za ich niepowodzenia dostanie się wam po dupach . Reszta warszawki tez niedługo na odstrzał. U nas szkoli się już kierownik który pójdzie do wawy na kr za jedna z regionalnych i uwierzcie będzie to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu także ulży wam stolico 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaluna

Przemek nie poniżaj pracowni SB mall 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endzela

Haha czego sie spodziewacie 100 zl premi za obrut 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaka

Raczej za "obrót" i nie 100 zl tylko wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka

Wasi kierownicy też nie mają żadnych dostaw? Podobno mają mieć przynajmniej jedną, a moja robi grafik pod siebie i dostaw sobie nie wstawia.  Promocji też unika jak diabeł wody święconej.  Nie pamietam kiedy ostatnio promocje rozkładała. Kierowniku my pracownicy widzimy I ja osobiście robię na koniec miesiaca scany grafiku A przy najbliższym spotkaniu z HR pokaże mu co mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
3 godziny temu, Gość Kajaka napisał:

Raczej za "obrót" i nie 100 zl tylko wiecej

Chyba jaja sobie robisz ja w Tamtym roku 87 zl mialam a obrót zrobilismy  na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
1 godzinę temu, Gość Pola napisał:

Chyba jaja sobie robisz ja w Tamtym roku 87 zl mialam a obrót zrobilismy  na plus

250 jest dla kasjera

500 dla asystenta

czy 100% zależy ile obrotu zrobione, jeśli zrobione 99% i więcej to każdej po odliczeniu podatku minimum należy się 124 zł więc nie bredź, skoro miałaś tylko 87 to jasne jest że nie spełniłyście warunków i dostałaś tylko część premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Nasza Kierowniczka układa grafik, ale zawsze robi tak, żeby być na jak największej ilości dostaw i promek. Więc nie jest tak wszędzie, że Kierowniczki uciekają, nic nie robią tylko wymagają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Janinka napisał:

Wasi kierownicy też nie mają żadnych dostaw? Podobno mają mieć przynajmniej jedną, a moja robi grafik pod siebie i dostaw sobie nie wstawia.  Promocji też unika jak diabeł wody święconej.  Nie pamietam kiedy ostatnio promocje rozkładała. Kierowniku my pracownicy widzimy I ja osobiście robię na koniec miesiaca scany grafiku A przy najbliższym spotkaniu z HR pokaże mu co mnie boli.

A może to dlatego, że od przyjmowania dostaw są asystenci i kasjerzy, a nie kierownicy. Kierownik jest od innych rzeczy, od rozdzielania obowiązków, realizacji planów obrotowych, od zapewnienia najwyższych standardów obsługi. Pracowałam już w kilku firmach, ale jednak hierarchia jakas w firmie musi byc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda

Co tam u upadłych kierowniczek regionalnych ? Kolejne szykują się do upadku czy knują jakby komu nogę podstawić ? Pani chytra oddawaj mi moje pieniądze za dojazdy na delegacje na które mnie wysyłałaś w miejsca gdzie psy szczekają dupami a wrony maja pętle . Nic nie jedzie , nic nie wraca w normalnych godzinach a delegacja w godzinach nocnych . Zero hotelu , frajerek szukacie które wam dołożą do kosztów firmy . Regionalne do PKSow . Sprawę zgłaszam do IP bo to jest chore żebym dokładała swoje pieniądze , amortyzację samochodu i dodatkowo 3 godziny dłużej na dojazd każdego dnia. Chcecie robić karierę , róbcie swoim kosztem . Ta firma już ma taka opinie ze niedługo żuli z ulicy będziecie do pracy zbierać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejss
5 godzin temu, Gość xxx napisał:

250 jest dla kasjera

500 dla asystenta

czy 100% zależy ile obrotu zrobione, jeśli zrobione 99% i więcej to każdej po odliczeniu podatku minimum należy się 124 zł więc nie bredź, skoro miałaś tylko 87 to jasne jest że nie spełniłyście warunków i dostałaś tylko część premii

A nie 350 kasjer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co dostaliście w kinie dziewczyny gadać ;p, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka.
13 minut temu, Gość Kejss napisał:

A nie 350 kasjer 

Nie, na pewno zgodnie z regulaminem 250 czyli netto 175 oczywiście przy wyrobieniu obrotu od 99% w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×