Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Go艣膰 Kajaka

Kasjer 250

Asystent 500

Zast臋pca 1000聽

Kierownik 1500

馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 goosc

jakie pytania na rozmowie na zast臋pce?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mela
15 minut temu, Go艣膰 Kajaka napisa艂:

Kasjer 250

Asystent 500

Zast臋pca 1000聽

Kierownik 1500

馃檪

A magazynier tez objety premia jest?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
9 godzin temu, Go艣膰 goosc napisa艂:

jakie pytania na rozmowie na zast臋pce?

Te偶 jestem ciekawa聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aaa
10 godzin temu, Go艣膰 Mela napisa艂:

A magazynier tez objety premia jest?

Nie, to jest premia dla pracownik贸w聽 danego sklepu za wyrobienie planu obrotu w grudniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ccc
5 minut temu, Go艣膰 Aaa napisa艂:

Nie, to jest premia dla pracownik贸w聽 danego sklepu za wyrobienie planu obrotu w grudniu

Co ty gadasz za ...y magazynier tez ma premie jak jest pracownikiem sklepu na umowie o prace聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ross

Magazynier ma premie jak kasjer

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 asd
16 godzin temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

A mo偶e to dlatego, 偶e od przyjmowania dostaw s膮 asystenci i kasjerzy, a nie kierownicy. Kierownik jest od innych rzeczy, od rozdzielania obowi膮zk贸w, realizacji plan贸w obrotowych, od zapewnienia najwy偶szych standard贸w obs艂ugi. Pracowa艂am ju偶 w kilku firmach, ale jednak hierarchia jakas w firmie musi byc...聽

zgadzam sie w 100%!!!!!!!!! kierownik na dostawy i promocje tak? ale jak przychodzi do odpowiadania za bledy to Panie kasjerki i asystentki chetnie raczki umyja prawda? nie ma to jak oczekiwac, oczekiwac i jeszcze raz oczekiwac. proponuje by kazdy zajal sie SWOJA praca, i SWOIMI obowiazkami zgodnie z umowa- ktora zawarliscie. a nie jak zwykle patrzenie na innych. jak nie pasuje proponuje starac sie o awans na tego kierownika, albo po prostu zwolnic sie? w koncu tak zle macie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jak dla mnie KS powinien by膰 w dzie艅 na sklepie, ja nawet wol臋 i艣膰 na 3-4 nocki w miesoacy ni偶,聽 siedzie膰 nad papierami i u偶era膰 si臋 z kr i centrala. KS powinien by膰 w sklepie tak 偶eby za艂atwia膰 sprawy papierkowe i kadrowe. Nasza bez problemu chodzi na nocki, ale wol臋 jak za艂atwia swoje/nasze sprawy sama niz jak my to mamy robi膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kkk
4 godziny temu, Go艣膰 Ross napisa艂:

Magazynier ma premie jak kasjer

Magazynier ma wiecej niz kasjer 350 zl Brutto聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kulianka

Nie wierze w to 偶e zwyk艂y kasjer wie ze chc膮 wyrzuci膰 kr z Warszawy i w innym mie艣cie kto艣 ju偶 si臋 szkoli na jej miejsce . Takie rzeczy trzyma si臋 w tajemnicy聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny kiedy jest wyp艂acany dodatek obrotowy?Okres rozliczeniowy jest do stycznia,zgubilam gdzie艣 aneks.Zanim zaczniecie pisa膰,偶e zarabiam du偶o itd.to powiem,偶e niewiele wi臋cej ni偶 asystent,a w tym momencie mam kiepsk膮 sytuacj臋 i ka偶dy grosz mnie ratuje;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aaa
1 godzin臋 temu, Oxana12 napisa艂:

Dziewczyny kiedy jest wyp艂acany dodatek obrotowy?Okres rozliczeniowy jest do stycznia,zgubilam gdzie艣 aneks.Zanim zaczniecie pisa膰,偶e zarabiam du偶o itd.to powiem,偶e niewiele wi臋cej ni偶 asystent,a w tym momencie mam kiepsk膮 sytuacj臋 i ka偶dy grosz mnie ratuje;(

W marcu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lenka

Do srody maja byc wyplacane premie za obr贸t,pewne bo kolezanka dzwonila do kadr聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
Dnia 9.01.2019 o 15:02, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Na macierzy艅skim 80% mam ok 500 z艂 mniej ni偶 na l4

Dok艂adnie 500zl mniej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aga

a jak licz膮 macierzy艅ski? Bo mi raz na l4 daj膮 1800 a raz 2100 i ... wie od czego to zale偶y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Czy w klubie recenzenta te偶 macie tylko jedna pozycj臋 nowo艣ci to test贸w?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 minuty temu, Go艣膰 aga napisa艂:

a jak licz膮 macierzy艅ski? Bo mi raz na l4 daj膮 1800 a raz 2100 i ... wie od czego to zale偶y

80% tego co na l4. A L4 masz liczona 艣rednia z 12 m-cy. Zale偶y od dni w miesi膮cu, ale r贸偶nic po 300 z艂 nie powinno byc. Chyba 偶e jest to spowodowane nowym systemem premii i ju偶 na l4 nie ma premii wcale.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aga
51 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

80% tego co na l4. A L4 masz liczona 艣rednia z 12 m-cy. Zale偶y od dni w miesi膮cu, ale r贸偶nic po 300 z艂 nie powinno byc. Chyba 偶e jest to spowodowane nowym systemem premii i ju偶 na l4 nie ma premii wcale.

ale to na macierzy艅skim te wyp艂aty te偶 b臋d膮 mi si臋 r贸偶ni膰 w zale偶no艣ci od ilo艣ci dni w miesi膮cu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
29 minut temu, Go艣膰 aga napisa艂:

ale to na macierzy艅skim te wyp艂aty te偶 b臋d膮 mi si臋 r贸偶ni膰 w zale偶no艣ci od ilo艣ci dni w miesi膮cu?

Tak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Yyyu

Ile dostan臋.za chorobowe jak na r臋k臋 dostawa艂a 2450 z艂.chem.sie do wiedzie膰 bo nigdy na l4聽 nie chodzi艂em?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beata

no 80% kwoty z ostatnich trzech miesi臋cy naprawd臋 g艂膮bie nie znasz kodeksu pracy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gls
8 godzin temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Czy w klubie recenzenta te偶 macie tylko jedna pozycj臋 nowo艣ci to test贸w?

Wystarczy poczyta膰 na workplace

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Hej! Jestem kasjerem i podobno zmienia nam sie regionalna na AC, tak mowi膮 u nas.聽Ktos cos o niej wie, na co trzeba uwazac? Sama nie wiem na co sie szykowac. Podobno bardzo mila osoba, ale ja jej jeszcze nie widzialam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ala

DZiewczyny czy za cukrzyce ci膮偶owa z warty dostaje si臋 wyp艂at臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Humanitarna
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Hej! Jestem kasjerem i podobno zmienia nam sie regionalna na AC, tak mowi膮 u nas.聽Ktos cos o niej wie, na co trzeba uwazac? Sama nie wiem na co sie szykowac. Podobno bardzo mila osoba, ale ja jej jeszcze nie widzialam.聽

No baaardzo mi艂a a pod przykrywk膮 mi艂ej zimna wyrachowana sucz . Takie s膮 najgorsze . Si臋 nie ciesz za bardzo ale gorzej to zawsze b臋d膮 z ni膮 mieli asystenci i kadra .Uwazaj na wszystko a najbardziej na pozwalanie sobie na delegacje . Pu艣ci ci臋 w wy...ow a potem powie ze podr贸偶 zwr贸ci po biletach a wracasz w nocy w艂asnym samochodem . Dasz palec a r臋k臋 urwie i jeszcze powie 偶e masz presti偶owa prac臋 . Kto Ci dziewczyno nagada艂 ze to mi艂a kobieta ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ccc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Ala napisa艂:

DZiewczyny czy za cukrzyce ci膮偶owa z warty dostaje si臋 wyp艂at臋?

Ale by艂a艣 z tego powodu w szpitalu czy chodzi Tobie o sama chorob臋? Je艣li by艂 pobyt w szpitalu min.4 dni to si臋 nale偶y za sam pobyt, za chorob臋 sama w sobie nie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 123
23 minuty temu, Go艣膰 Humanitarna napisa艂:

No baaardzo mi艂a a pod przykrywk膮 mi艂ej zimna wyrachowana sucz . Takie s膮 najgorsze . Si臋 nie ciesz za bardzo ale gorzej to zawsze b臋d膮 z ni膮 mieli asystenci i kadra .Uwazaj na wszystko a najbardziej na pozwalanie sobie na delegacje . Pu艣ci ci臋 w wy...ow a potem powie ze podr贸偶 zwr贸ci po biletach a wracasz w nocy w艂asnym samochodem . Dasz palec a r臋k臋 urwie i jeszcze powie 偶e masz presti偶owa prac臋 . Kto Ci dziewczyno nagada艂 ze to mi艂a kobieta ?

Dok艂adnie. Nieszczery ci膮g艂y usmiech. Uwazac trzeba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elza

I gdzie dziewczyny wasze premie za obr贸t. Prawdopodomnie juz nie wyplacaja ich tylko ma dodane byc do wyplaty聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beata
34 minuty temu, Go艣膰 Ccc napisa艂:

Ale by艂a艣 z tego powodu w szpitalu czy chodzi Tobie o sama chorob臋? Je艣li by艂 pobyt w szpitalu min.4 dni to si臋 nale偶y za sam pobyt, za chorob臋 sama w sobie nie

Chodzi o sam膮 chorob臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×