Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olinkaaa

ubrania używane- kupujecie?

Polecane posty

Gość gość
ubrania chanel markowe od 1 zl torebki parfois allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=29118928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupowac uzywane, jak mozna skorzystac z promocji i miec nowe. Ostatanio sciagnelam apliakcje "Veroni Style" i otrzymalam zniżkę 40% na asortyment sklepu answear.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę bo mam mało czasu i żałuję bo kiedyś kupowałam i rzeczy te długo mi służyły a teraz co się nie kupi w sklepie i cholernie drogo to po kilku praniach szmaty ;-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
rzeczywiście jeśłi chodzi o nowe ciuchy to warto mieć rękę na pulsie i sprawdzać, które oferują jakeiś promocje, ja lubie kupować w ten sposób, dlatego na pewno ściągnę aplikacje veroni style, żeby załapać sie na tańsze zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej nie kupuję ubrań używanych, mam swoje ulubione sklepy stacjonarne i internetowe http://senseishop.pl/ i tam staram się ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to mam raczej pecha , nie potrafię nic wyszperać , nigdy chyba jeszcze nie trafiłam na coś wartego uwagi, może właśnie z tego powodu nauczyłam się kupować przez internet :) na tej stronce jest to bardzo proste http://malito.pl/ i zawsze coś znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. W lumpkach czasem można znaleźć markowe ciuch za kilka groszy. Ostatnio czasem też kupię sobie coś przez neta, na vintedzie dziewczyny naprawdę fajne ciuszki sprzedają. Tutaj http://szafapelnaciuchow.pl/ też kupiłam sobie dwie bluzki - grunt to mieć oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne , że kupuję ciuchy w ciucholandach, nie widzę w tym nic złego. Można znaleźć naprawdę ładne i fajne rzeczy, poza tym często są bardzo dobrej jakości bo po praniu nie szarzeją, ani nie zmieniają rozmiaru, co często zdarza się rzeczom ze "zwykłych" sklepów. A tak apropos tych , którzy twierdzą, że się brzydzą, przyznajcie się , ale tak z ręką na sercu, kto z was jadąc na wakacje do jakiegoś pensjonatu, hotelu zabiera ze sobą swoją pościel ? Może z 10 %. I jakoś nie brzydzicie się spać w takiej pościeli. Z ciuchami z ciuchlandów jest podobnie.Tylko, wiadomo przed pierwszym użyciem trzeba je uprać. Przecież ciuchy nowe też chyba przed pierwszym użyciem pierzecie? Ja tak, bo nie wiem ile osób przede mną to mierzyło, nie jest prawdą , że się pozna, czy ktoś to mierzył, czy nie. Ba ! Ekspedientki ekskluzywnych butików potrafią "wypożyczyć" sobie ekstra kieckę ze swojej pracy na imprezę, po imprezie wieszają ją na wieszaku jak gdyby nigdy nic, a nieświadoma tego klientka potem ją kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale np. ciężko jest teraz w lumpeksach dostać firmowe torebki typu adidas, nike, że o Chanel, Michael Kors, czy LV nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_88
Ja kupuję używane ciuchy bo po co przepłacać jak mogę jeden sezon pochodzić i kupić następne :) dobrze ubrana za grosze ;) polecam jeden taki butik na facebooku, mają tam niskie ceny i bardzo fajne ciuchy. Nazywa się Yagodabutik Link: https://www.facebook.com/yagodabutik/ Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję i raczej używanych nigdy bym nie kupiła, nigdy nie wiadomo kto nosił przed Tobą, Często szukam fajnych inspiracji tutaj: http://www.hexe.com.pl/akcesoria, tu też są moje ulubione ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję. Bardzo często można znaleźć fajne perełki w niskich cenach. Najczęściej kupuję w hurtowni www.wilowscy.pl. Można tam znaleźć ubrania takich marek jak Mexx, Zara oraz H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czasem kupuję. Nie widzę w tym nic wstydliwego. Często nie widać, że są nawet używane, a posiadają o wiele niższą cenę. Kilka razy wraz ze znajomymi zamawialiśmy ubrania z www.wilowscy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza104
Czasami się zdarza, ale nie w second handach - nie mam do nich cierpliwości. Wolę już poszukać w serwisach ogłoszeniowych, tylko wtedy zawsze kupuję lokalnie. Zresztą widzę, że nie ja jedna, bo na wp.pl pojawił się tekst o tym, jakie używane ciuszki kobiety chętnie kupują: http://kobieta.wp.pl/suknie-slubne-odziez-ciazowa-co-jeszcze-kupuja-kobiety-z-drugiej-reki-na-serwisach-ogloszeniowych-6286339031152257a . I co chyba nie powinno dziwić, na pierwszy miejscu jest suknia ślubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna78

Ja zamawiam ze znajomymi ubrania używane z hurtowni www.wilowscy.pl. Zawsze coś ładnego znajdziemy i sporo zaoszczędzimy. Sporą ilość ubrań sprzedaję także innym koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aga

Kupuję ubrania w ciuchlandach. Nigdy nie kupiłam na allegro "Mega- paki", czy jak tam to nazywacie, bo po pierwsze za to się przepłaca, po drugie nie macie wyboru, bo bierzecie paczkę z rzeczami , ale nie wiecie, czy spodobają wam się wszystkie ubrania, które tam są, czy też jedna rzecz, a może i żadna... Moja koleżanka kiedyś kupiła takie mega paki. 2 razy i 2 razy się wkurzyła, bo z jednej paczki wybrała 3 ciuszki, a z drugiej - jeden ciuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aga

A w lumpeksie możesz wszystko obejrzeć, przymierzyć, wybrać. Bo np. coś może wyglądać ekstra na zdjęciu, czy manekinie, ale niekoniecznie na nas. Podam wam przykład : swego czasu "polowałam" na kurteczkę dżinsową. Pewnego razu poszłam, patrzę - jest ! ale ekstra, nie dziurawa, nie zniszczona, no to mierzę, pasowało, ale ja jakoś się w niej "nie czułam", nie umiem tego wyjaśnić, no, ale jakoś nie "współgrałam" z tą kurtką. Za jakiś czas poszłam z siostrą, ja ominęłam wieszaki z kurtkami, a ona tam "buszowała", w peewnym momencie mnie zawołała, pokazuje mi kurteczkę, na pierwszy rzut oka nie spodobała mi się, ale siora mówi :"weź, przymierz chociaż, przecież nie musisz kupić". Przymierzyłam i ... "przepadłam". Wyglądałam w niej i czułam się super. Mam ją do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja w ostatni piątek poszłam kupić spodnie dżinsowe, bo te co mam dosyć mocno już się "sfatygowały". Kupiłam... 3 pary dżinsów, za które dałam ... 15 złotych ! (5 zł. za sztukę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ngdy nie kupuje uzywanych ciuchow

ceny w sieciowkach sa tak niskie ze nie mam potrzeby kupowac lumpow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka

Jeżeli ktoś z was powadzi sklep z używaną odzieżą to polecam kontakt do tej hurtownia odzieży markowej w Przemiarowie KM Textile. ja jestem stałą klientką tej hurtowni i moje rzeczy schodzą jak świeże bułeczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×