Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olinkaaa

ubrania używane- kupujecie?

Polecane posty

Byłam teraz w nowym lumpeksie na orła białego 52 w Poznaniu. Powiem, że towar mają super, wyceniony na sztuki. Dla mnie ciuchy pierwsza klasa. Mało znany jest ten sklepik i może dobrze, więcej będzie dla mnie :))))) I jeszcze jedno, pozdrawiam tą miłą panią która tam obsługuje, Panią Iwonkę :)))Zawsze mi coś tam wyszpera.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupuje, ale glownie dla
niemowlat i malych dzieci, najczesciej skandynawskich marek (tych znanych w Polsce i tych ktorych w Polsce nie ma), bo sa swietnej jakosci, maja piekne wzornictwo (takie jakie lubie), a ja moge je miec za polowe ceny lub czasem jeszcze mniej. Nie kupuje w lumpeksach, tylko na Allegro albo Gumtree. Wybieram takie w idealnym lub bardzo dobrym stanie. Sa super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimena17
Ja kupuję ciuchy używane, chociaż z braku czasu ostatnio w sieci. Polecam na Allegro nick annsni00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemeziss
Czasami też się nad tym zastanawiałam, ale jest tyle promocji i fajnych ofert, że nie zawsze się to opłaca. Jeśli dany produkt nie jest przeceniony, to szukam na hotprice czy są jakieś rabaty i poluję na okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałamarnica2012
Ja nie kupuję używanych. NAwet w zwykłym sklepie unikam przymierzania ubrań po kimś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwrefwrf
Kałamarnica2012,nawet nie wiesz ile razy przymierzałas w slkepie ubrania,które były już przymierzane przez kogos :-) A i na pewno nie raz,nie dwa przymierzyłas biustoniosz,majtki ,które juz niejedne kobieta miała na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testorowa
Wielkimi krokami zbliża się, więc kolejna edycja naszej wymiany ubranek, ciuszków, łaszków czy jak chcecie tak nazwijcie. Przeglądamy swoje szafy i zakamarki domostwa. Zabieramy ze sobą wszystko to co nam tylko zawala już miejsce. Przynosimy na Ciuchowisko. Kładziemy na wspólną stertę a z przyniesionych przez inne osoby rzeczy wybieramy te które nam się spodobają. Zabieramy ze sobą tyle ile zdołamy unieść z tego co wpadło nam w oko. Spodobało się na wymianie - przekazujemy info znajomym, niechaj nas przybywa:) Rzeczy, które się ostaną zostaną przekazane, jak zawsze, potrzebującym. Wybierasz się na Ciuchowisko? Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/424956190907572/ Będą też z nami, jak zawsze wystawcy rękodzieła. Zgłoszenia o chęć uczestnictwa od wystawców przyjmujemy pod adresem mailowym ciuchowiskowymianaubran@gmail.com - na miejscu każdy wystawca dostanie do swojej dyspozycji stolik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam tego
kiedys omijalam lumpexy szerokim lukiem ale teraz jest tykle naprawde dobrych lumpow , ze praktycznie dla dzieci tylko tam kupuje a moja tesciowa sie dziwi, ze dzieciaki wciaz w innych rzeczach chodza. A poza tym w lumpexach sa rzeczy o wiele lepszej jakosci niz te ktore sie kupuje w sklepie, ktore po paru praniach nadaja sie na szmate do podlogi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep Piotrkow
Witajcie. Ja zaopatruję swój salon od jakiegoś czasu odzieżą od hurtowni Infinitoom. Od tego czasu mam dobry towar a klienci są zadowoleni :) Świetna współpraca z właścicielami oraz całą obsługą. To dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozorków
Często chodzę do lumpów jednak ostatnio zaobserwowałam fajny outlet w Ozorkowie. Ubrania nowe, z metkami. Są wycenione ale na prawdę warto. Starzyńskiego 27 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie używane ubrania to nic złego. Często zaglądam do lumpeksów, a także na strony z ogłoszeniami w internecie, coś typu: http://sprzedajemy.pl/ i szukam tam dla siebie fajnych markowych ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comitam
chodzę do takich sklepów i bardzo jestem z siebie zadowolona kiedy zakupie coś fajnego a przede wszystkim za niską cenę. zazwyczaj są to małe sklepiki bo nie mam cierpliwości szperać w tych wielkich. zazwyczaj łatwiej jest kupić coś dla małych dzieci. znacie jakieś fajne szmateksy w KATOWICACH? a może są jakieś z odzieżą ciążową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja malec
Proszę bardzo - http://www.kolorowemarzenia.pl/ Skoro nowe ubranka można na promocjach kupować w cenie ciuchów używanych, to czemu z tego nie korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaKowalska
Ja tam się brzydzę używanymi. PS Co sądzicie o tym sposobie na zdobycie trochę kasy? link tutaj: http://tnij.com/aZang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogata pani
Ja kupuję i wystawiam na allegro ,nie dlatego że muszę dorobić,traktuję to jak zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajde cos fajnegona rzeczach używanych to oczywiscie ze kupuje :-) zapraszam na mojego bloga :-) www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodger
Sama otworzyłam taki sklep z odzieżą markową w dobrym stanie. Myślę że nie ma się czego brzydzić, jeżeli ubrania są czyste i wyprane przede wszystkim ;) Szukaj nas na facebooku. Dodger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku miałam opory, ale kupiłam prześliczną kurtkę za grosze i tak zaczęło się kupowanie używanych ciuchów u mnie nigdy nie kupiłabym używanej bielizny, też nocnej ale spodnie czy coś innego - czemu nie? zawsze piorę po kupieniu, jeżeli coś było kupione w lumpie, to używam też płynu do płukania i przy suszeniu wietrzę, żeby pozbyć się tego charakterystycznego zapachu odkażacza kupuję bardzo dużo ciuchów, nie wszystkie są takie, jak myślałam, więc co jakiś czas po prostu zbieram te niechciane razem i sprzedaję jako "pakę ubrań" na alledrogo, zawsze jest duże zainteresowanie taką aukcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
raczej nie kupuje. dla tych co kupuja prawie nowe z allegro jeszcze z metka. kolezanka sprzedaje. jest stala klientka lumpeksow, wyszukuje nowe rzeczy z metka lub nawet doczepia metki, a potem sprzedaje na allegro i ludzie sie ciesza, ze to nie z lumpeksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalennnna
Jesli interesuje Was kupno ubran uzywanych to mam tutaj niezle paczki oryginalnych, niemieckich ubran za 30zł. Jest w nich kilka sztuk bluzek, spodni, swetry, bluzy i inne. Zapraszam :) P.S. Wymazcie w adresach te trzy niepotrzebne kropki i dopiszcie "www." na poczatku - olx....pl/oferta/paczka-h-m-esprit-zara-mexx-kenvelo-benetton-hennes-i-wiecej-CID87-ID6hs7J.html - olx.pl/oferta/paczka-ubran-h-m-mng-basic-hennes-esprit-sisley-CID87-ID6hrxD.html - olx....pl/oferta/paczka-mexx-mng-esprit-sisley-kenvelo-h-m-promod-we-i-wiecej-CID87-ID6hsI5.html - olx....pl/oferta/paczka-zara-h-m-esprit-sisley-mng-s-olivier-kenvelo-i-wiecej-CID87-ID6hsnl.html olx....pl/oferta/paczka-s-oliver-esprit-h-m-benetton-mng-we-sisley-i-wiecej-CID87-ID6ht0Z.html - olx....pl/oferta/paczka-h-m-mng-esprit-sisley-s-olivier-g-benotti-i-wiecej-CID87-ID6hrP7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na moją stronę na facebooku, sprzedam parę fajnych ubrań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a czy ktoś z was kupował moze ubrania z hurtowni www.wilowscy.pl ? zastanawiam sie nad podjeciem z nimi wspolpracy, bo tak sie sklada, ze prowadze second hand;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×