Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiii
dziewczyny chcialabym miec grzywkemarze o niej poprostu.mam krecone wlosy i czy ktoras z was ma takową? albo chociaz mocno scieniowane pasma przy czole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
Magdalena257 a możesz powiedzieć Mi coś więcej? Co u nich robiłaś z włosami?I jak rzecz się ma u nich z cenami?Z góry wielkie Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
mimiiiiii jeśli chodzi o grzywkę miałam dawno temu i nie polecam ciągle chodziłam zła bo nie układała się tak jakbym tego chciała..Jak zaczęłam ją prostować to z kolei zajmowało mi to więcej czasu i też nie byłam zadowolona...Potem miałam problem z jej zapuszczeniem..Jeśli chodzi o mocne cieniowanie to jak najbardziej polecam,wygląda to rewelacyjnie a i problemu jakiegoś specjalnego z tym nie ma..Takie Moje zdanie..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiii
dzieki Sprezynka:) nie wiem skad u mnie ta krotka grzywka+ wogole fryzurka na pazia:D .... jakies chyba marzenie z dziecinstwa:P jestes z wawy i ponoc dobry zaklad na swietokrzyskiej jest. ktoras z was byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
Cóż...byłam u tego nieszczęsnego fryzjera...Był bardziej przerażony niż Ja ale nie dawał po sobie poznać i ostro się za nie zabrał..ściął je może i dobrze ale gdy wysychały nie mógł kompletnie ich ogarnąć i zrobił ze Mnie pudla...Czułam że nie jest za bardzo doświadczony i nawet było Mi go szkoda że Mnie na pierwszy ogień:-P he he..Acha zrobił Mi odbudowę cementem...polecam jak ktoś sobie zrobił krzywde np rozjaśnianiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
A..i poczytałam sobie trochę wcześniejsze strony...I ap ropo tego chciałabym coś napisać..Używam grzebienia z szerokim rozstawem zębów polecam(można kupić w rossmanie) Podziwiam dziewczyny które rozczesują włosy na sucho...Kiedyś próbowałam i połowa moich włosów została na szczotce... A Ja rozczesuje je tylko i wyłącznie po umyciu i to po spłukaniu szamponu i jak już nałożę odżywke...potem po godzinie spłukuje moje odżywki,maski(Do suchych,zniszczonych i nie podatnych na układanie) itp ale nie głową do dołu bo znowu by się splątały.. A żeby je podnieść u góry używam dyfuzora i lakieru zwiększającego objętość ale używam go!!wyłącznie!! u nasady włosów i w dodatku z tyłu bo z przodu Mi stoją.. Narazie to chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
aaaaaaa i nie wyobrażam sobie codziennie myć głowy..kota bym dostała..Na noc zarzucam je do tyłu,łapie podnosząc do góry i u góry lekko spinam dużą spinką z szerokimi ząbkami...niewiem jak to dokładnie napisać,próbujcie...A rano lekko zwilżam końcówki czasem wodą potem mgiełką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfihaihifhg
a ja robie tak myje włosy wieczorem i od razu kłade sie spać i tak sie układam żebygłowa przygniatała włosy wtedy ładnie się układają a grzywke niestety musze prostować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika17
ja mam krecone wlosy i jest mi z nimi zle, chcialambym miec proste bo mozna z nimi wszystko zrobic a tak ja z krecoymi nie ma szana chce sie obciac a nie dam rady mam je za ramoiona i za kazdy m razem sa inne nie ukladaja sie tak samo jak fryzura pasuje pomuzcie mi a jakie szampony stosujecie lub odzywki da sie ja jakos fajnie pocieniowac i odkad je cieniowac a mcie jakies zdjecia z frtzura dla kreconych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie dokładnie tak jak Sprężyna ;d włosy rozczesuję tylko po umyciu jak są mokre tym grzebieniem co ma dosyć wielkie odstępy między zębami ;p;p ale ostatnio mam wielki problem z włosami... nie kręcą sie tak jak kiedyś ;/ ostatnio w rozpuszczonych byłam chyba w maju bo teraz za każdym razem nie moge ich ułożyć ;/ a na dodatek schną mi pare godzin ;/ kiedyś wystarczyło 1,5h a teraz ponad 2 to za mało :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprężyna: mogłabyś polecić mi jakieś kosmetyki do włosów?? musze wypróbować czegoś innego... może to pomoże bo teraz ciągle chodze w kucyku a już mnie to denerwuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
...ania..Rozumie że nie chodzisz w rozpuszczonych bo Ci się puszą?czy co jest z nimi nie tak?I co na nie nakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysimplelifee
c orobicie by włsoy sie wam nie puszyły ja ma tak wieczorem myje i ide z mokrymi spac, rano wstaje to sa ladne ale nie które sa takie nie kształtne. gdy jade autobusem i spojrze w luserko to juz ma z przodu (te krótssze włsoy) szopowatea stylu sie nadal krecą i wtedy juz je tylko biore w gumke i koniec. mam jakby stopniowane i 3 kolory włsoów mozna u mnie wyróznic brazowy cZarny i jasno brazowy(kiedys rudawy) bardzo ładnie to wyglada ale te włosy z przodu jak wy robicie ze nie macie szopy? stosowałam jedwab ale nic włsoy mi sie nie niszcze(dodawm ze mam do ramion) nie sa suche nic i nie susze suszarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisłaaaaaaaaaaa
ja tam nic nie robie poprostu myje szrym mydłem wieczorkiem i z rana jest spoko wcale sie nie elektryzują itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
mysimplelifee przede wszystkim odradziłabym spanie w mokrych włosach...A nakładasz coś na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. jestem tu nowa:) więc witam wszystkich:) moj problem wyglada nastepujaco, kiedys (jakies 3 lata temu) mialam naprawde sliczne drobne loczki i wlosy gdzies do polowy plecow, zachcialo mi sie je rozjasnic:/ po kolejnych farbowaniach byly coraz bardziej zniszczone...wiec postanowilam je TROCHE skrocic ok 3 cm, ale fryzjerka do ktorej poszlam najwidoczniej byla glucha i obciela mi wlosy do ramion:/ wygladalam jak pudelek, nie moglam sie przyzwyczaic do nowej fryzury wiec zaczelam prostowac wlosy:/ i tak codziennie przez ok 2 lata, teraz od jakiegos miesiaca opanowalam sie i nie prostuje wlosow, krecą mi sie nadal ale juz nie tak jak kiedys:( jakie kosmetyki sa najlepsze w/g was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
Mnie na szczęście jakoś już udało sie opanować efekt puszenia włosów, ale i tak mam jeszcze trochę włosów przy karku, które po prostu sie puszą i wyglądaja jak wiechecie 9 choc mówiłam fryzjerce żeby podcięła mi tez te spod spodu, ale widocznie nie zrozumiała o co mi chodzi). Ja jak na razie używam szamponu i odżywki Gliss Kur kompletna regeneracja 19 i powiem szczerze że mam po nich takie jakies nijakie te włosu. Po umyci trochę gniote włoski w dłoniach a za moment wklepuję w nie jedwam do włosów i znowu gniotę albo leciutko roztrzepuję palcami. Potem schną sobie same. Nie stosuję żadnych pianek, lakierów, żeli, lotionów czy innych specyfików bo i tak kręcone włosy są suche ( a po co je jeszcze bardziej przesuszać). Teraz kupiłam sobie mgiełke do włosów z RADICALA i mam z wziązku z tym pytanie czy można jej używać codziennie czy tylko po umyciu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprężyna... w sumie to nie wiem czy sie puszą... chyba nie aż tak bardzo ;/ ale kiedyś te loki były o wiele lepsze :( dzisiaj udało mi sie wyjść ostatni raz do szkoły w rozpuszczonych bo wstałam o 5 rano, umyłam i czekałam aż wyschną :( od dłuższego czasu używam odżywki z Pantene do kręconych i w sumie to by było na tyle ;d zawsze byłam z niej zadowolona i ciągle jestem ale chciałabym zmienić kosmetyki to może będą lepsze te loczki :) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
Zamiast odżywki spróbuj maki do zniszczonych włosów..zresztą przeczytaj co pisałam wcześniej..I radziłabym urzyć suszarki z dyfuzorem nie niszczy wlosów jak by się mogło wydawać..Ja kiedyś też spedzałam trzy godziny na czekaniu aż wyschną..W dodatku po zastosowaniu dyfuzora loki o niebo lepiej wyglądają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
A i jak nie stosuje się nic do układania włosów to one bardzo szybko się rozwalają..I nie są takie ładne jak przy małej pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
Używam szamponów do suchych i zniszczonych(ulubionego jeszcze nie znalazłam),maski jw,jedwabiu,ostatnio lanoliny do włosów na końcówki bo je obciąża,pianki(wella),spray do loków loreal(różowy),trochę lakieru(wella),od czasu do czasu mgiełki..myje włosy co 3-5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rowniez mam ! i bardzo je lubie ;p dziwie sie ze to mowie, bo iedys tak nie bylo narzekalam i prostowalam a teraz za kare mi strasznie wypadaja :( jest ich malo ale sa. i juz o nie dbam, biore capivit - piekne wlosy i mysle ze rownowaga w koncu bedzie ;)) krecone - gorą ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8g
witajcie, cieszę się, że jest więcej takich dziewczyn jak ja- narzekają na swoje włosy. Kiedyś je prostowałam, ale nie prostownicą, tylko hm.......uciskiem :) siedziałam tak długo z dociśniętymi włosami do fotela aż wyschły i były gładkie :) mloda i głupia :) potem ich polubiłam i przestałam tak eksperymentować. Jednakże do końca nie jestem z nich zadowolona. Ostatnio je obcięłam by kręciły mi się u nasady, ale nic z tego. Kręcą się od połowy i robią się bujne loki. nie wiem co na to poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k8g: a masz pocieniowane włosy?? spróbuj je mocno pocieniować, może wtedy zaczną sie kręcić u nasady :) tylko idź do dobrego fryzjera, który zna się na kręconych włosach (niestety takich mało :() pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplatana
ja mialam wlosy do polowy plecow. zachcialo mi sie cieniowac i juz mi sie nie kreca jak kiedys.. a chcialam tak jak ty zeby krecily sie u nasady i nic z tego.. mam tylko szope wieksza.. :/ ale moze zalezy od wlosow.. zycze powodzenia.. ja wiem ze juz napewno nie bd cieniowac wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o moje włosy, to niepocieniowane wyglądałyby okropnie, bo wszystko by mi odstawało na różne strony i o ułożeniu ich nie ma mowy :( ja włosy cieniuje dosyć mocno bo one potem nie są tak bardzo obciążone i loczki są ładniejsze a przede wszystkim kręcą mi sie od nasady :) osobiście polecam cieniowanie :D a co zrobisz to zależy od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
MAsakra mnie się teraz tak strasznie przesuszyły włosly że szok. Próbuje juzżna nie wszystkiego i nie pomaga nic jak na razie. Jutro idę do fryzjerki ale wątpię żeby ona mi coś poradził ide tylko je obciąć, ale troche sie boje tak na krótko bo mi sie zrobi baranek na łbie :(( . Mnie to się tak wysuszyły na słońcu bo ostatnio strasznie na nim dużo przebywałam, a do tego nie jem mięs bo jestem vegetarianką i nie jem innych tego typu tłuszczów i po prostu nie dostarczam wszystkiego dla kłaczków. Jeszcze teraz kupiłam sobie nieodpowiedni szampon, który mi przesuszył włosy i teraz to juz nie wiem co ja mam z nimi zrobić. Mam olbrzymią szopke :(( DLACZEGO JA NIE MAM PROSTYCH WŁOSÓW!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×