Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość maartynkaa
Wiooleta nie susze wlosow suszarka bo potem sa sianowate same mi schna i najpierw wgniatam ta paste we wlosy a zaraz potem nakladam pianke i jak wyschna i sa sianowate to jeszcze raz ale tylko troszeczke bo potem sa tak jakby tluste :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznanaa- Ta maska to HENNA WAX TREATMENT kupisz w aptece tylko. A cena to zalezy od apteki ja kupilam po 22 zl ale wiem ze w innch aptekach sa tez po 16 ;| wiec to zalezy ale polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
wiooleta teraz juz kurcze nie pamietam ale cos kolo 15 zloty wiem ze nie jest strasznie droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maartynkaa - wlasnie przegladalam nowy katalog i nie ma :| no trudno:PP a ladnie pachnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
wiooleta bardzo ladnie, dlugo sie utrzymuja i ma dosyc intensywny zapach tzn. jak nalozysz ja na wlosy to wszyscy na okolo czuja zapach Twoich wlosow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie pianke do włosów kreconych z nivea i jest naprawde bardzo dobra : jeszcze dzisiaj mam 18stke i ciekawe jak beda włosy sie trzymały :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLECZKA
Witam... również jestem szczęśliwą posiadaczką kręconych włosów - a teraz wyjaśnię wam dlaczego szczęśliwą. Kręcone włosy miałam od dziecka.... powiem nawet tyle ze kręcone to mało powiedziane... ja po prostu miałam burze spirali i jak na to patrze z perspektywy czasu to włosy te były naprawdę piękne. Jednak wtedy myślałam inaczej. Wszystkie koleżanki miały "druty" na głowie i ja również takie chciałam mieć. przez parę pięknych lat wyprawiałam cuda żeby te włosy były gładkie: nakładałam specjalne preparaty prostujące, potem suszyłam na okrągłej dużej szczotce, potem kupiłam sobie prostownice i paliłam włosy prostownicą, w końcu dostałam w prezencie suszarkę prostującą włosy i również prostowałam i niszczyłam swoje włosy. Przez parę pięknych lat prostowania , spaliłam je i zniszczyłam do tego stopnia ze przestały sie już tak kręcić. Falowały sie tylko. Na dodatek stały sie bardzo cienkie, wypadały mi dosłownie kępkami a przy tym wszystkim były bardzo długie. Jakiś czas temu zdecydowałam sie na drastyczne posunięcie. Poszłam do fryzjerki i ścięła mi włoski do ramion i przy okazji pięknie wystopniowała. Włosy odżyły ponieważ zostało ścięte z 30 cm włosów strasznie spalonych wręcz były jak siano. no i kochane co najważniejsze -zaczęły sie znowu pięknie kręcić od samego czubka głowy. Teraz już ich nie prostuje. Podkreślam ich fakturę specjalnymi kosmetykami do kręconych włosków. Używam całej serii szamponów regenerujących pantene pro-v , następnie odżywka i maseczka z tej samej serii, potem na mokre i wyczesane włoski wgniatam piankę wellaflex do włosów kręconych. I jeszcze jedno dziewczynki jak je uczeszecie po wymyciu włosów to ich nie rozczesujcie więcej bo będą sianowate ...te włosy tak mają... :) pozdrawiam i nie przesadzajcie z prostowaniem buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkas
hey! ja rowniez mam krecone wlosy! teraz planuje isc do fryzjera! bo im dluzsze tym gorzej sie kreca i sa takie dziwne! Ja przewaznie po umyciu wlosow wsmarowuje w nie odzywke do wlosow kreconych ( pantene) bez splukiwania! i czekam az mi same wyschna! jak susze suszarka to sa wtedy mocno wysuszone i si e zaczynajja puszyc! jak wyschna to wgniatam wnie lekko serum nablyszczajace z avonu lub zwykla oliwke bambino! pozdrawiam niesforne loczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
hej mam takie malutkie pytanko do was: moze mi ktos powiedziec gdzie kupuje sie jedwab i ile mniej wiecej on kosztuje???prosze o odpowiedz pozdrawiam zakrecone pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faujące włosy
Hej dziewczyny, czy możecie mi podać jakieś linki do fryzur dla włosów krótkich albo pół długich falujących??????? Nie na proste i nie na całkiem sprężynki tylko takie lekko poskręcane i falowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaa90
hejka.. samam chciala bym jakies linki z fryzurkami do włoskow dosc długich tzn troche za ramiona no i do sprezynek bo mam akurat sprezynki nie mam pojecvia zaby cos w nich zmienic a przydałaby sie jakas zmiana..eh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madee
ajt laski kocham was ;** gdyby nie wy właśnie siedziałabym u fryzjera na prostowaniu chemicznym xP wiec..może jak napisze w pkt to będzie łatwiej czytać *WCZEŚNIEJ* miałam włosy równiutko ścięte lekko za łopatki lekko falowane zazwyczaj wiązałam w kucyk ale [no przecież zawsze jakieś jest ;d;d] po umyciu [ofc same schły] tragedia..;/ zwłaszcza gdy chciałam wyjsć w rozpuszczonych ;/ z przodu mocne fale/loki a z tyłu totalnie proste ;/ *TERAZ* zaczęło się od ścinania włosów coraz bardziej i bardziej poszłam do dobrego fryzjera pocieniowałam od połowy włosów i zrobiłam grzywkę puźniej z 5 razy ją skracałam x] wreszcie doszłam do 'swojej' fryzury grzywka centralnie na czole długość taka nijaka - leciutko za brwi(musiałam je w końcu jakoś zakryć bo sa okropne, a nie będę ich regulować w wieku 14 lat;/) *PROSTOWANIE* od czasu do czasu całosć grzywka po umyciu *KOSMETYKI* brak ;] po prostu szampon ciaglę zmieniam i nie mam jakiś szczególnych wymagań jedyny którego nie lubie to nivea - uczulenie ;/ *PROŚBY* jedna wiem że mam gęste, cienkie i zdrowe włosy ;] (blond ciemny) wyprostowane są boskie niestety przy moich falo-lokach wyglądają jak wysuszone i połamane ;/ poradźcie coś ^^ ahh..dzieki wam je pokochałam! x))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madee
Oo ale się rozpisałam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszzz;pp Znowu zaczelo cos dzialac na moje loki;d Zamowilam na allegro gume do wlosow;d z profisilka;] A juz chcialam isc do fryzjera na podciiecie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina.
Nie wiem czy macie ten sam problem z lokami... Mianowicie chodzi o to, że po umyciu są BOSKIE, ale wystarczy, że wyjde na dwó w nieodpowiednią pogodę ,czy nawet położe się w nich, to na drugi dzień wyglądają jakby były sfilcowane i suche. Ale normalnie są zdrowe i mocne. Poza tym wydaje mi się, że mam ich trochę za mało - chciałabym mieć więcej włosów. Czy są na te dwa problemy jakieś sposoby? Aha - i jeszcze jedno. Jakie jest najodpowiedniejsze cięcię dla loków: włosy postopniowane czy obcięte prosto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaa90
ja sadze z eraczej postopniowane by były lepsze.. ale jak masz mało włosow to ja bym chyba obciela prosto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
hejo zakrecone czy ktoras z was wie gdzie sie kupuje jedwab i w jakiej on jest mniej wiecej cenie??? prosze niech ktoras mi napisze :) pozdrawiam busssiaki pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzxcie mi co zrobic zeby loczki byly gładkie i ladnie sie blyszczaly... z moich loczkow czesto odtsaje pelno pojedynczych wlosow i wyglada to okropnie.... chce miec piekne gladklie loki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maartynkaa - jedwab na allegro 5 zl + przesylka. W kosmetycznym z 8 zl (ale nie jest gesty czyli nie oryginalny) No i 10 zl u fryzjera(gesty-oryginalny):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lane
Witam:) i pozdrawiam wszystkie szczęściary z kręconymi włosami:) Ja mam falujące, podatne na układanie włoski i przeważnie nosze je związane ..(niestety mają tendencje do puszenia :/musze dbać o to aby były bardziej poskręcane i było ich więcej) Dopiero od niedawna to się zmieniło.Byłam u fryzjerki. która podcieła mi włosy warstwowo do ramion..od tej pory faktycznie lepiej się układają i kręcą.:) Używałam wielu rozmaitych kosmetyków do stylizacji.W tym odżywki GlissKur, która jest bardzo dobra ale nie można przesadzać z jej używaniem..Dlatego jak od niedawna pokazałam się na uczelni w loczkach wszyscy znajomi byli w szoku.:) a faceci tym bardziej.:D Coś w tym jest:) kręcone włosy dodają seksapilu:D Co robię? Jak już wcześniej pisałam nie mam tzw. korkociągów tylko fale. Po umyciu włosów rozprowadzam na mokrych włosach krem Sunsilk dodający objętości , lekko podsuszam a następnie nawijam na wałki średniej wielkości..potem zdejmuje wałeczki i wgniatam piankę Nivea dodającą sprężystość ( głowa na dół) . Ostatnio zamiast pianki używam kremu do stylizacji firmy: Scharzkopf Taft Looks ( w tubce niebieskie opakowanie) . Krem rewelacja ..dzięki niemu można kręcić i prostować włosy.Polecam:) P.S Jak dotąd nie działała na mnie pianka Timotei i Garniera ...ale w końcu każdy ma inny rodzaj włosów:) Napewno wypróbuje krem do stylizacji Wella:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riddle
Jestem sztynką i również mam kręcone włosy i rzeczywiście takie włosy wyróżniają się z tłumu, bo np. w mojej szkole jest mało osób z takowymi na głowie, a znajome kręcą włosy normalnie posiadając zupełnie proste. No i trzeba dodać, że wiele mi ich zazdrości podobnie jak u was ;) Jednak moje włosy są bardzo problematyczne, ponieważ po bardzo konkretnym obcięciu i wycieniowaniu zrobiło się ich DUUŻOO, a muszę dodać że w przeciwieństwie do niektórych im krótsze, tym bardziej skręcone ale do tego sianowate, a jakbym obcieła zbyt krótko to by było niezłe afro.. mało tego pod spodem mam kilka bardzo brzydkich kosmyków takich "murzyńskich" reszta jest najpiękniejsza po następujących działaniach: najlepiej kiedy używam szamponu head&shoulders, myje, potem rozczesuje tylko na mokro, potem nakładam odżywkę do koloru lub masło gliss kur żółte. Spłukuje i wycieram ręcznikiem, a później jeszcze psikam odżywką w sprayu gliss kur różową i tak idę spać w mokrych. W przeciwieństwie do innych wcale nie są rano matowe, wręcz przeciwnie błyszczące, miękkie i jedwabne, a muszę jeszcze dodać, że moje włosy mają okropną tendencję do puszenia się, a po myciu są idealne. Czasem używam jedwabiu (można go kupić u fryzjerki). Włosy myję co 2-3 dni. Nigdy na sucho nie rozczesuje bo szopa totalna.. :o ! Ale marzę o falach no i czekam aż urosną długie, bo pod ciężarem mniej mi się kręcą i wogóle są ładniejsze, bo mi nie pasują spiralki.. :( Tylko zazdroszczę tym którym one się jakoś układają bez szopki, bo ja muszę podpinać, bo jest ich dużo i ostatnio zastanawiam się, czy nie wybrać się do fryzjera w celu pocieniowania żeby się układały, ale oczywiście tak żeby zbytnio długości nie skracać, bo zpuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayldus
Czesc dziwczyny..Mmam pytanko.Wlasne aj zawsz epo umyciu glowy mam takie lokie ze az szook zastanawiam sie wlasnie na dtym co mowicie ja zawsze po umyciu glowy apotem jeszcze rano je rozczesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayldus
Jeedyna fryzur w jwkiej sie dobrze czuje to kucyk:) bo mam super szope przez co najmniej dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona79
witam, co za mily temat i dopiero go zauwazylam..moje sie kreca nie od zawsze ale od momentu kiedy weszlam w okres dojrzewania. robilam z nimi rozne rzeczy.dzis je farbuje i prostuje, ale poniewaz jestem troche leniwa (mam ich cala mase na glowie) prostuje tylko koncowki i u nasady prostownica.dzieki temu sie blyszcza! zawsze jednak je spinam.nigdy nie chodze w rozpuszczonych :( bo szopa jest dla mnie nie doogarniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona77
hej wszystkim kreconym dziewczynom.wlasnie znalazlam te forum i po przegladnieciu go uwazam ze jest swietny i jest tu wiele fajnych porad które musze wykorzystac.pozdrawiam wszystkie krecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittkaa
hej wam ja tez mam ten sam problem co wy czyli mam puszące kręcone włosy ktore lubialabym jakby inaczej sie skrecały;/.Obecnie moje wlosy siegaja do ramion uzywam zwyklego szamponu i żelu do włosów.Czasami stosuje szampon i odżywke Sansilk i uważam że są dobre.Zastanawiam sie nad suszarka-dyfuzor do włosów slyszalam że jest dobra:)i chcialabym swoje włosy zafarbowac. Mam nadzieje ze moje włosy będą lepiej wygladać:)Czekam na porady :) odpiszcie prosze a moze cos lepszego wymyślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka- moim zdaniem zel na dluzsza mete jest szkodliwy;/ Ja nigdy nie uzywalam zelu. Sprobuj lekkiej odzywki pantene provi do wlosow kreconych i fal. Dla mnie jest ona najlepsza i czasami daje odrobinke gumy do wlosow zeby to sie bardziej trzymalo, ale rzadko. Mi podpasowal szampon elseve zolty i taka sama odzywka(wlosy sie fajnie po tym ukladaja) i dove ten ciemno granatowy, bodajjze regerenujacy i tez do tego taka sama odzywka. Zajebista sprawa;p jak dla mnie:). Aha i ja kazda odzywke trzymam dluzej niz 3 minuty, Czasami nawet chodze z nimi spac:). A jak macie suche lub zniszczone wlosy to polecam maski z KALLOS\'a. Ja obecnie uzywam z miodem oraz z proteinami mleka. Sa bardzo dobre ale i bardzo tanie;p Cos ponad 6zl, dostepne na allegro;] .Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokręcona grzywka
ale wam zazdroszcze!!! chciałabym miec całe włosy kręcone a kręci mi się grzywka;( i to tak okropnie wygląda...nie wiem co mam robic bo nic nie działa prostuje modeluje a grzywka po godzinie może dwóch znów się podwija, a jak jest wilgoc to w ogóle nic nie działa i do tego włosy strasznie się niszczą... i to tylko grzywka właśnie zapuszczam bo myślałam że jak będzie dłuższa to coś pomoże, ale chyba się pomyliłam... włosy mają skłonnośc o kręcenia się ale nie mam czasu aby sobie je kręcic może jakiś preparat podziała??? co mam zrobic żeby wyprostowac grzywkę albo zakręcic szybko włosy nie niszcząc ich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×