Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość sucha13
jestem tego samego zdania co wiooleta, jednym się kręcą a innymi nie. takie też są piękne prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha13 - prawda, prawda;d Czy wam tez teraz tak duzo wypada wlosow? Bo mi garsciami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiooleta: dokładnie!! jak kiedys w ogóle mi nie wypadały to teraz porażka ;/ znowu musze jeść te ogromne tabletki :( ostatnio pomogły więc mam nadzieje że szybko przestaną wypadać ;) przynajmniej na jakiś czas ;] wy też teraz musicie sie zarejestrować żeby coś napisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
owszem włosy kręcone są znatury suche i nie powinno ich się suszyć suszarka tylko pozwolić aby same wyschły ja bardzo dbam o swoje kręcone wósy używam tylko produktów do włosów kręconych z salonów fryzjerskich moje włosy prawie mi nie wychodzą tylko trochę rozczesywaniu i wogóle się nie rozdwajają mają takie wósy trzeba szczególnie o nie dbać i nie żąlować ani czasu dla nich ani pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
bardzo wypadają. mam wrażenie że jeszcze kilka umyć i będę łysa. nie wiem co mam robić żeby mi tak nie wypadały. macie jakieś dobre sposoby? napiszcie mi. a co do rozdwajania to też mam ten problem, zazdroszcze Ci Wiki że Ci się nie rozdwajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha13: ja kiedyś jadłam tabletki na łamliwe i wypadające włosy \"Vitapil\" (tak to wygląda ---> http://www.aptekawsieci.pl/photo/10148.jpg ) i po jakimś czasie przestały mi wypadać ;) oczywiście trzeba je regularnie zażywać, w moim przypadku codziennie po kolacji (zostałam zmuszona do jedzenia kolacji :() no i jak przestały wypadać to ja przestałam je jeść i to był błąd :( mogłam poczekać miesiąc, dwa i znowu zacząć jeść te tabletki ale tego nie zrobiłam i później włosy znowu zaczeły wypadać ;/ dlatego od jakichś dwóch tygodni znowu je jem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuu... nie wiem czy coś wiesz z tego co wyżej napisałam... na szybko to robiłam i możesz nic nie zrozumieć ale chodzi o to że włosy nie wypadają wtedy kiedy jesz tabletki a jak przestaniesz jeść to po jakimś czasie niestety znowu zaczną wypadać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha13
spokojnie. wszystko zrozumiałam. Dzięki za radę ...ania..., na pewno skorzystam. Nie chcę być łysa. Jak masz tak na imię to miło bo ja też:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wlosy wypadaja bo jest przesilenie wiosenne heheh na wiosne zasze wiecej wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia -
Hej też mam loczki i NIENAWIDZE ICH!!!!!!!!. Niewiem co z nimi zrobić jak je ułożyć. . . Pomocy :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - : ja tez moich kiedyś nienawidziłam ale już je polubiłam :) i to dzięki tej stronce :D nie wiem czy to robisz ale nie używaj suszarki (włosy będą jeszcze bardziej suche) i staraj się ich nie czesać :) ja czeszę tylko po umyciu jak są mokre grzebieniem z grubymi zębami :P no a włoski myję szamponem z Pantene do suchych ---> http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/images/pan_ir_1.jpg (coś takiego :D) a potem nakładam odżywke tez z Pantene \"Sprężyste loki i fale\" ---> http://www.partnersi.com.pl/dane/galerie/procter-pantene-ele/Pantene-Pro-V-ELE-packshot-04_Sprezyste-Loki-i-Fale.jpg Moja rada: jeśli będziesz używała tej odżywki to nie nakładaj tak jak pisze z tyłu \"wielkości orzeszka\" bo to ci nic nie da :/ daj poprostu tyle ile uważasz (tak na oko) :P ja zawsze tego tyle nawale że potem one mi nie chcę wyschnąć ale wtedy wystarczy trochę potrzepać głową i efekt jest naprawde świetny :) myśle że na poczatek tego możesz wypróbować :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guera
Hej wam wszystkim, z ciekawoscia przeczytalam wasze wypowiedzi na temat wlosow kreconych. ja naszczescie a moze i nieszczescie takich wlosow nie mam ale za to ma moja coreczka i to nie loczki tylko sprezynki. od dluzszego czasu poszukiwalam jakichs dobrych produktow dla jej wlosow. i tak przeszukujac w internecie natkelam sie na strone www.curls.biz jest to strona na ktorej mozesz "zidentyfikowac" wielkosc swoich lokow, dowiedziec sie jak o nie dbac jak i rowniez zakupic cala game doskonalych produktow odpowiednich do typu twoich lokow. niestety produkty te nie sa dostepne w polsce (mozesz je zamowic przez internet) a strona jest w jezyku angielskim. polecam przeczytac podary, recenzje osob ktore uzywaja tych produktow (curls badz tez qcurls), zobaczyc zdjecia. prawda jest ze wlosy krecone powinno sie myc raz w tygodniu, codziennie stosowac odzywki i spray do nawilzania i rozczesywania wlosow. do rozczesywania wlosow nie powinno sie uzywac wody. ale to juz wszystkiego dowiecie sie na stronce. ja juz robilam zamowienie i czekam na paczuszke:) bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie wszystko jest to
prawda gdyz praktyka mowi cos innego. po pierwsze mysie wlosow raz w tygodniu ze wzgledow higienicznych nie jest mozliwe. po drugie ja swoje myje codziennie gdyz nakladam na nie pianke i po przespanej nocy loki nie wygladaja zbyt ksztaltnie i swiezo. po trzecie wlosy krecone, wiem z doswidczenia da sie rozczesac tylko na mokro, nie jet to moze zbyt zdrowe dla wlosow, ale czesanie ich na sucho powodje tylko puszenie. tak wiec, nie zawsze to co pisze producent jest dobre. stronke zamierzam przejrzec, ale naprawde cudownych kosmetykow do lokow jeszcze nie ma. chyba, ze dla afroamerykanek to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felina91
cześć :D ja też mam kręcony włosy i raz je kocham a raz nienawidze :D... kiedyś cały czas prostowłam ale i tak miałam siano tylko po prostowaniu u fryzjera wygladały slicznie prostwoanie w domu juz mi tak extra nie wychodzi .... jak obcilam włosy tak do łopatek posżłam do super fryzjera bo wczesniejsze fryzjerki to mi tak zrabały wosy ze szok zapłaciłam co prawda duzo no ale opłacało sie bo tak mi ślicznie wycieniowała fryzjerka wlosy ze moje kretki tak slicznie sie kręcą ze szok :D no ale i tak prostuje czesto... a najlepsze jest to ze moje włosy nie kręca sie od samej góry tylko tak od gurnej częsciu uszu :D :D :D a moje loki to wygladają tak jak te laski mialy w starych brazylijkisch serialach :D Pozdroo dla wsyzkich posiadaczek kreconych włosów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka86
witam piszę pierwszy raz ale juz od jakiegoś czasu tutaj zaglądam:)) do moich włosów pasuje jedno określenie"jedna wielka szopaaaa" i zaznaczam że nie pamiętam kiedy miałam ostatnio suszarkę w ręku:)ale ostatnio doznałam szoku gdyż po zastosowaniu odżywki WAX moje do tej pory troszke pokręcone włosy zrobiły się dużo bardziej prostsze i nie wiem czy to jest normalne:(pozdrawiam wszystkie zakrecone kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
Hejka zakręconym:) Może wrzucajcie swoje fotki, pochwalmy się swoimi lokami ;-) Oto moje http://www.fotka.pl/profil/mruffka93/ Macie może jakieś pomysly jak te wlosy nawilżyć?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tutaj dawałam adres fotki gdzie możecie zobaczyć moje włoski ale dam jeszcze raz :P http://www.fotka.pl/profil/anusia100892 te zdjęcia były robione w połowie dnia więc włosy sa rozwalone :/ na zdjęcie z przodu może się kiedyś zdecyduję ale narazie wole nikogo nie przestraszyć :P poza tym te foty sa stare, teraz mam trochę inaczej obcięte :) może porobie jeszcze troche zdjęć i wrzuce na fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia -
A macie może jakies pomysły jak kładac loki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
Aniu, to cykaj fotkę i dawaj;-) A jakich kosmetyków używasz? I ile Ci się to wszystko trzyma? tzn co ile musisz myć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
Hmmmm...patrzcie co znalazlam:) http://www.expertvillage.com/video-series/356_curly-hair.htm Fajne fryzurki wymyśla dziewczyna:) Zaciekawila mnie taka mgielka (jakby spray) to co ona tam używa, na 6 filmiku chyba. Bo rzeczywiście jak nakladę pianki to te loki robią się takie twarde, a jak ona spsika tym takim fajnym to mówi że jej się miękkie robią. To znaczy tak zrozumialam, bo angielskiego to nie umiem, bardziej niemiecki. Wiecie może czy da się taki spray kupić, żeby wloski miękkie byly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka86 - zapewne wyprostowaly Ci sie bardziej, bo są bardziej nawilżone i cięższe, bo ta maska jest ogolnie ciężka. Tez jej uzywalam i wlosy mialam takie oklapniete. Pozdrawiam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montra: może jutro zrobie jakieś zdjęcie ale to zależy czy mnie włoski posłuchają bo one czasem sa niegrzeczne ;/ np. zawsze mi sie fajnie układały jak nie trzeba było a jak miałam klasowe zdjęcie i chciałam jakoś w miare wyglądać i specjalnie wstałam wcześniej to one jak na złość sie kompletnie nie ułożyły i teraz to ja tego zdjęcia nie chce widzieć!! no a włoski myje co dwa dni rano o 6 :) na 8 ide do szkoły czasem z mokrymi (ale bez przesady) :D a to wszystko z tego powodu że zawsze nałoże za dużo odżywki (tej z Pantene :P) i one potem tak długo schną :( raz zdarzyło mi się że miałam jeszcze na trzeciej lekcji mokre :D no i właśnie tego pierwszego dnia mam zazwyczaj rozpuszczone, a na drugi dzień robie kucyk albo dwa warkoczyki (uwielbiam je:D) bo rozpuszczone są okropne :( zdarza się że musze umyć wieczorem, to wtedy na drugi dzień nie ma szans żebym szła w rozpuszczonych więc jestem skazana na wczesne wstawanie :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisac jakich kosmetyków używam :D a więc szampon do suchych z Pantene ( http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/images/pa n_ir_1.jpg ) potem odżywka z Pantene do loków ( http://www.partnersi.com.pl/dane/galerie/pro cter-pantene-ele/Pantene-Pro-V-ELE-packshot-04_Sprezyste-Lok i-i-Fale.jpg ) no i czasem spryskam sprayem Wellaflex ( nie moge znaleźć go w necie :/) ale pisze na nim LOKI I FALE, SPRAY REWITALIZUJĄCY, MOCNO UTRWALAJĄCY ale wydaje mi sie że ten --> http://torebka.kafeteria.pl/photos/big/ed60e2dc60cac0456a1c21d29ef42b7f.png też będzie dobry bo w sumie to samo na nim pisze chyba :] teraz musiałam tylko zmienić szampon bo mi łupież wyskoczył i używam Clear do suchych :( jeszcze nie wiem jaki jest bo dopiero raz umyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
dzięki Aniu za odpowiedź:* No ja mylam swoje we wtorek ostanio xD i zamierzam jutro albo w poniedzialek umyć. Muszę sobie taki spray żeby się miękkie te loki po piance robily. Tylko w Polsce to oczywiście nie ma...cztery szampony na krzyż do kręconych, kilka pianek i już:/ Mogliby wymyślić jakąś fajną serię...albo fajnie jakby firma specjalna powstala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki fijołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kręcone włoski;D;D Do tego blond. Robie sobie maseczke(olejek rycynowy, żółtko, sok z ctryny) raz na tydzień;) Po każdym umyciu nakładam maske fryzjerską do włosów z jedwabiem "Romantic";D Włoski są miękkie i lśniące, wcale się nie puszą, są za to fajne loczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc... rano zapomniałam że mam zrobić fotki i przypomniało mi sie dopiero po południu kiedy miałam już spięte :/ ale porobiłam kilka i wrzuciałam na fotke tylko że one nie są rozpuszczone tylko pospinane w niektórych miejscach wsuwkami bo tak cały dzień chodziłam (nawet lubie ten fryz :P ) ---> http://www.fotka.pl/profil/anusia100892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×