Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

PS: nie patrzcie na mój pyszczek bo sie wystraszycie... raczej skupcie sie na włoskach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :D TY naprawde masz niezle krecone włosy! a to ja myslałam ze mam krecone :P ale moje przy Twoich to sa falowane :P a mozliwe jest wogole je wyprostowac? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalada
Ania, piekne loczki gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka86
aniu piekne włoski też takie chciałabym mieć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miravvka
tez mam kręcone i nic z nimi nie robię lubię je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kręcone włosy... I już sie pogodziłam z tym że je mam, staram sie jakos je ujarzmić i jest ok. Ale jakie macie fryzurki ? Bo ja wiecznie miałam takie same, teraz troche obięłam grzywkę i prostuję ją, ale chętnie obcięłam bym włosy krócej - ale szukam jakiejś fajnej propozycji !!!! Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim :* ale one nie zawsze tak wyglądają i przeważnie mam z nimi wielki kłopot :( AGUSgdynia: ja ich w ogóle nie prostuje... kiedyś jeszcze mi sie chciało ale teraz uważam że to nie ma sensu, bo niedość że musze je prostować około 1h to jeszcze pod koniec szkoły one są i tak pofalowane... ja tam wole zostawić tak jak jest :D ostatnio prostowałam jakieś 4 miesiące temu :P agus7: ja mam dosyć mocno pocieniowane, a jeśli chodzi o grzywke to też mam ale zapuszczam ją bo nie chce mi sie jej prostować... na poczatku było OK ale teraz mnie już denerwuje i chyba nigdy nie zrobie sobie grzywki bo przy kręconych włosach to jest tylko kłopot :( no i właśnie mam ten sam problem co ty z fryzurami... albo rozpuszczone, albo kucyk :( bardzo lubię też dwa warkoczyki ale to właściwie tylko te trzy fryzury nosze na zmiane :( Czasem jak mi sie nudzi to biore wsuwki i wpinam je tam gdzie mi sie podoba i potem tak zostawiam :P kilka włosów spiętych, trochę wypuszczonych :) próbuj może coś ci się uda! pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolcia3
Hej dziewczyny widze ze nie tylko ja mam problem z kreocymi wlosami;/ ogolnie ostatnio bradzo mi sie zniszczyly wlosy, mam siano ;/ poradzcie co mam zrobic? ogolnie mam wlosy krecone jak naloze pianke, zaraz po umyciu. jednak gdy poloze sie spac rano wstaje i sa juz sianowate;/ co zrobic? zeby nie miec szopy i zeby wlosy staly sie gladkie tak jak kiedys. pomozcie:( dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris0501
hello :) Słuchaj ja też mam kręcone i nigdy nie chodzę z spać w mokrych! to niszczy strasznie włosy umyj je troszke wcześniej niech wyschną chociaż w połowie i dopiero wtedy nakładaj piankę. Ja stosuje odżywki pantin do kręconych i ona strasznie je nawilża a to bardzo ważne ponieważ my mamy troszkę trudniej skóra głowy która produkuje łój odpowiedzialny za nawilżanie naszych włosów nie dociera przy kręconych włosach do ich końca dlatego trzeba o nie strasznie dbać. Należy pamiętać jednak by nawilżać te partie włosów które są wysuszone jeśli przy samej skórze głowy są ok to lepiej ich nie katować odżywkami bo tylko zaczną sie przetłuszczać. do stylizacji moich loczków używam kremu sunsilk nie dość że nawiża to fajnie sie loczki po tym układają (nakłada się go na suche juz włosy) Polecam i mam nadzieję że cos pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris0501
aha i nie cieniuj włosków u fryzjera to też strasznie niszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zgadzam z waris0501... nigdy nie myje włosów wieczorem, bo rano one są żałosne ;( zawsze myje je rano i czekam aż wyschną... jest to problem bo moje schną ponad 1,5h no ale wole wcześniej wstać niż iść do szkoły z szopą ;/ co do Pantene i Sunsilka to również się zgadzam bo używam dokładnie tego samego :) ale mam inne zdanie co do cieniowania... gdybym nie miała pocieniowanych to z góry by mi się nie kręciły :( a tak to na całej długości mam loczki :) noo ale ja sie nie znam :D pozdrawiam kręcone :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waris0501 - wlosy krecone sie tylko i wylacznie cieniuje, gdyby nie cieniowanie to bysmy wszystkie wygladaly jak zje***bane. Fakt faktem, ze sa bardziej suche, i bardziej podatne na uszkodzenia, ale gdyby nie cieniowane to wcale by nie byluy takie piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena257
Nie zgadzam się z waris0501. Nigdy nie słyszałam zeby cieniowanie włosów u fryzjera niszczyło je. Sama mam kręcone włosy i gdybym ich nie cienmiowała nie chce myśleć jakbym wyglądała. Włosy kręcone musza być pocieniowane. Bardziej albo mniej zalezy od rodzajów włosów bo tylko wtedy ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprężyna
Czy któraś zna fryzjera który wie co zrobić z naszymi włosami z Wrocławia albo okolic?Błagam o pomoc!Do którego bym nie weszła albo się zachwycają albo doradzają Mi coś co jest kompletną bzdurą więc wiem że nie maja o nich pojęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprężyna
I dlatego też zawsze sama cieniuje sobie loki z tym że nigdy nie wygląda to zachwycająco...Do tego miałam brązowe a zachciało Mi się je rozjaśnić i cóż nie wychodzę od jakiegoś czasu z domu bo są pomarańczowe..nie wiem gdzie się udać..POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprężyna
czekam..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprężyna
No nic czekam dalej;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowo miii
Ja mam dosyc długie włosy i pocieniowane,zawsze wieczorem je myje szarym mydłem i to wszystko z rana wstaje i jak mam szope to związuje wlosy gumką potem zdejmuje i jest ok,różnie mi sie układająale nie stosuje zadnych odzywek itp i nie mam suchych włosów .Musze niestety prostowac grzywkę bo inaczej byłoby strasznie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej
jak sie ta twoja wies nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprężyna
:-D Ja mimo wszystko słyszałam że szare mydło zdrowe i dobre na włosy ale nie próbowałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapuściłam grzywkę i już jej nie prostuje.Przemęczyłam się aż odrosła i teraz mam wszystkie fajowe.Polecam tą metodę i oczywiście dobrego fryzjera.Ja jak żyję (a żyję długo na tym łez padole) nie trafiłam na dobrego fryzjera aby umiał dobrze pocieniować włosy kręcone.Mówię o Łodzi,a mam problem bo we wrześniu mam wesele i szukam super dobrego fryzjera w Łodzi.Szukam też pomocy u was kobitki bo w waz moja nadzieja. Pozdrawiam P.S Ciesze się że to forum tak się rozwinęło,sama je założyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena257
spreżyna jesli szukasz we Wrocku fryzjera to polecam LAURENTA albo salon CESARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines1: no to wielkie dzięki że założyłaś to forum bo gdyby nie Ty to ja bym do dzisiaj chodziła codziennie w kucyku a moje włosy to byłaby jedna wielka szopa!! dziękii;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezs1
Ktoś musiała zacząć ,aby innym było lżej:) Napiszę jak ja robię z moimi włosami.Nie myję ich rano bo nie mam na to czasu a poza tym długo schną .Do butelki po spreyu nalewam wodę może byc przegotowana zimna.Rano jak wstanę to na głowie mam masakrę :) Więc biorę mój wynalazek i spryskuje włosy i ugniatam palcami a nadwyżkę wyciskam w ręcznik.Na sam koniec wgniatam w nie żel,ale myślę że może byc pianka . Pozdrawiam zakręcone i dajcie znać czy próbowałyście mojego wynalazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowo miii
wczesniej uzywałam normalnych szamponów ale szare mydło jest lepsze przynajmniej dla moich włosów ii nie musze nad nimi zbyt wiele pracowac bo i tak ładnie wyglądają, więc niepotrzebne mi są żadne odżywki itp zreszta duzo osób mi mówiło że mam ładne kręcone włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Mi wlosy zaczely sie krecic dopiero od 12 roku zycia, przed tem mialam proste jak drut:) Mam srednio pokrecone, ni sprezynki tylko takie delikatne, blond loczki:) Mam ich za duzo, zbyt grube wlosi i ciagle mam szope, ale je kocham:) Ja myje wlosy codziennie, raz w tygodniu nakladam maske na pol godziny i klade na wlosy folie:), po kazdym umnyciu stosuje jedwab i odzywke bez splukiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katsuyu
ja mam krecone wlosy i prawie zadna prostownica nie daje im rady gdy nie wysusze ich dyfuzorem i nie uzyje pianki sa tragiczne ... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×