Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość tulipek
nigdy nie wiem, o jakim skręcie mówicie kiedy mówicie "kręcone" :).... ja mam kręcone takie, jak mają Murzynki... skręt jest taki, jak ma ten jeden aktor z High School Musical. Tylko mam trochę lepszą fryzurę, ale skręt taki sam. Po prostu, jesli nic z nimi nie robię, mam afro.I naprawde nie wiem, jak mam z tymi wlosami spać, czym mam je myć, czym odżywiac, czy dyfuzor coś mi pomoże... bo one czasem wyglądają ok, ale przez powieszmy godzinę, a potem wyglądam jak afropudel. Eh, niech mnie ktoś choć pocieszy że też ma takie, to będzie mi choć fajniej . Pojęcia nie mam co z nimi robić, już próbowałam wielu odżywek/pianek itd i nawet pomagały przez tydzień, a potem włosy się na nie uodparniały i znów swoje. Help, kobietki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ania... - jezeli suszarka to najlepiej zimny strumien( domyka luske wlosa i przez to sie bardziej swieci). Jak uzywam dyfuzora? troche od dolu troche od gory;] Trzymasz troche jedna partie wlosow doslownie chwilke, bierzesz nastepna i tak okolo 15 minut (az beda suche). Moj nowy nabytek :)) :http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13218 ]jak dla mnie swietny, ale lepiej nie pryskac bezposrednio na wlosy tylko na rece i pozniej to gniesc. Wgniatam to w mokre wlosy susze dyfuzorem, jak wyschna to daje http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13218 (rozowy) Jak wszytsko dobrze wyjdzie to fryzura czesto nawet po nocy jest zdatna do noszenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipek
przerczytalam forum (nie całe , od 20 strony) i postanowiłam kupić sobie spray wella zakręć, odżywkę z pantene do kręconych,szampon z pantene do suchych i grzebień z grubymi ząbkami (czesze zwykłą szczotką, może taki grzebień coś mi da). Zastanawiam się tylko jak z loczkami spac, bo na brzuchu naprawde nie umiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiooleta: dzięki wielkie :* mam nadzieje że zrozumiałam jak mam suszyć i teraz będe zadowolona z suszarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipek
dzisiaj przeczytałam forum od 12 do 20 strony :P małymi kroczkami i będzie całe. mam do Was pytanie, bo tak naprawdę nie znalazłam jednej jakiejś takiej fajnie wyróżniającej się propozycji maski do włosów, takiej do kręconych of kors - jaką polecacie tak naj naaj najlepiej działającą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
ja mam oczywiscie rowniez krecone wlosy. To forum dzisiaj znalazlam i sie bardzo ciesze. Jest naprawde przydatne!! tylko tyle tu tych propozycji kosmetykow ze juz nie wiem na co sie zdecydowac... A jesli ktos ma zniszczone wlosy to bardzo polecam Pantine Provi Program Odnowy. Jest świetny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasius
hej dziewczyny. też mam kręcone włosy ale to straszna szopa. po przeczytaniu części forum postanowiłam iść do fryzjera wycieniować je. mam nadzieje że będą się lepiej kręciły. a moje pytanie brzmi czym najlepiej nawilżyć włosy??? Pozdro dla pokręconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałyście racje co do dyfuzora ;d właśnie przed chwilą wysuszyłam włosy i są świetne... tzn. może byłyby świetne jakbym tyle pianki nie nawaliła bo wyglądają jak mokre ;d ale jestem zadowolona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
do ...ania... : dyfuzor może i daje fajny efekt ale podobno straaasznie niszczy włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasius
co tutaj tak pusto??? czy już nie ma dziewczyn z kręconymi włosami??? pozdr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
z wszystkich szamponów które polecałyście zdecydowałam się na Gliss Kur z jedwabiem. No i kupiłam też jedwab biosilk. Jutro wypróbuje i napisze jak dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów tulipek
napisz eewcia, napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
A więc szampon fajny ale bez rewelacji... Może zauważę różnice po paru razach. Co tu tak pusto?? Nagle nikt nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiola
Też mam kręcone włosy. Do niedawna meczyłam się bardzo z suchymi sianowatymi lokami, które często zamieniały się w pognieione strąki. Wyprobowałam już chyba większośc szamponów maseczek, ampułek... Aż przypadkiem zaczęlam na ten temat rowzmawiać z panią z apteki ziołowej, która stwierdziła, że może być to spowodowane niedoborem jodu. Po badanich okazalo się że faktycznie mam niedobór tego pierwiastka. Zaczęlam przyjnować go w postaci tabletek, a moje włosy są teraz piekne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio zaczelam krecic na lokowke wlosy bo mam proste a w kreconych extra wygladam,ale boje sie ze zniszcze je i szukam kosmetykow ktore temu zapobiegna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
marciola: kręcąc codziennie włosy i tak je zniszczysz ale możesz kupić jakąś odżywkę bez spłukiwania. Nie wiem czy są jakieś uławtwiające kręcenie ale na pewno jest dużo ułatwiających prostowanie a to raczej na jedno wychodzi bo to poprostu chroni włosy i jak prostujesz to się nie niszczą. Z lokówką to działa raczej na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
Sory marceliona nie marciola pomyliło mi się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka8989
witam was dziewczyny! czy moglybyscie napisac cos wiecej o tych produktach z nivei serii do wlosow kreconych .. mam na mysli odzywke i szampon! poniewarz niektore z was pisza ze wysuszaja wlosy a inne znow ze sa świetne- niewiem juz co mam myslec!:( moje wlosy raz sie kreca a raz nie i musze sprobowac czegos co mi pomoze utrzymac je w stanie \"krecenia\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
ja tego szamponu nie probowalam... tu masz duzo opinii wystarczy poszperac. ale ogolnie to i tak kazdy szampon inaczej dziala na innych wlosach wiec to ze komus sie podoba nie znaczy ze tobie tez bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka8989: ja używałam i szamponu i odżywki z NIVEI do kręconych i po jakimś czasie po prostu to wyrzuciłam... strasznie mi wysuszał włosy... poza tym na forum przeczytałam że nie tylko ja po nim miałam siano dlatego go wyrzuciłam :) włosy kręcone z natury są suche więc radze używać szamponu do włosów suchych (np. z PANTENE) a potem jakaś odżywka do kręconych ;) jeżeli ten szampon Ci odpowiada to możesz go używać, ale ja nie byłam z niego zadowolona... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka8989
hmmm .. juz kupilam ten szampon i odżywke (z nivei) . Dziś umyje nim wlosy i zobaczymy .. wiadomo że po pierwszym razie pewnie nie odczuje różnicy ale zobaczymy co bedzie puźniej ! Apowiedzcie mi jeszcze po czy dokladnie poznam że wlosy np coraz bardziej zaczynaja mi sie wysuszac? bo jesli tak sie zacznie robic to przestane go uzywac! wczesniej uzywalam head and shoulders (niewiem czy dobrze napisalam ale ok hehe :P) a puzniej nakladalam odżywke taką z shaumy brązowa do wlosów zniszczonych(bez splukiwania) i bylo ok. ale postanowilam zrobic cos wiecej zeby zaczely mi sie bardziej krecic! aha i mam jeszcze jedno pytanie:)jak juz umyje wlosy i naloze odzywke a potem splukam .. to czy moge nalozyc jeszcze ta odzywke z shaumy bez splukiwania co wczesniej uzywalam? bo zostalo mi jej jeszcze dosc sporo. Alb0o czy lepiej nie dawac jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
moim zdaniem mozesz nakladac ta odzywke. Ale to zalezy czy masz cienkie wlosy jesli tak takie odzywki moga je obciazyc i zamiast ladniej sie krecic jeszcze bardziej sie wyprostuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasarek
witam. tak jak wy mam "krecone". mam dlugie (prawie do polowy plecow) wlosy i kreca mi sie. niestety nie od nasady (a bardzo bym chciala- ale nie chce trwalej) wlosy nigdy mi sie nie krecily zawsze bylo poprostu siano w zeszle wakacje zaczelam je robic na mokro na zelu i byly sliczne ale teraz nie mam czasu przed szkola zeby je umyc i czekac az same wyschna dlatego chcialam Was zapytac co zrobic by bardziej podkreslic skret wlosow i zeby nie robila mi sie szopa? obecnie robie na piance taft ale malo to daje. plissssss... pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasarek: też miałam ten problem... przed szkołą włosy nie zdążą mi wyschnąć (no chyba że bym sie obudziła o 4.00 rano :D) musze też przyznać że od czerwca nie byłam podcinać końcówek :/ ( moja fryzjerka jest na macierzyńskim a innych fryzjerów sie boje :() no i przez to że ich nie podcinałam włosy są obciążone i też przestały się kręcić od nasady :/ ale dziewczyny na forum poradziły mi suszarke z dyfuzorem :P nie byłam do tego przekonana bo niby jak takie coś może sprawić że włosy będą mi sie kręcić od nasady i nie bedę miała siana...w końcu to suszarka więc wysusza :/ a jednak ;d kupiłam tą suszarke i jak narazie jestem zadowolona... może po jakimś czasie zauważe że włosy się niszczą ale narazie tak nie jest i jej używam :D zawsze rano przed szkoła myje włosy, nakładam pianke i susze dyfuzorem :D efekt naprawde fajny :) jutro musze sie przełamać i odwiedzić fryzjera bo już mi wstyd za te włosy :( ajjj... boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipek po raz kolejny
a w jakiej cenie jest taka już dość dobra (nie jakieś badziewie ale też nie jakaś super droga) suszarka z dyfuzorem? Bo wydaje mi się że dyfuzor dyfuzorowi nierówny.. : > Ty ...aniu... mówisz, że masz fajny efekt po tej Twojej, ile więc tak orientacyjnie taka kosztuje? kupiłam jedwab w sklpepie fryzjerskim, buteleczka naprawdę maleeeńka, ale jeszcze jej nie wypróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×