Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość Daniela_21
Witam wszystkie babeczki o kręconych włoskach :) Z moimi jest troche inny prblem: od góry sie kręcą, te z wierzchu też, ale warstwa od spodu wcale. wygląda to tak, jakbym sobie warstwe od spodu prostowała, poza tym strasznie sie puszą i są mocno sztywne, czyli siano. dla mnie najważniejsze jest to, żeby włosy były zdrowe, a z tego co wiem to właśnie puszenie do zdrowych cech nie należy... Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habibti
wlasnie..co na puszenie??? dziewczyny ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinecka
na puszenie jedwab lub odżywka wygładzająca. to trochę obciąża włosy ale na pewno nie puszą się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuczekqwertyuiop
Ja niedawno kupiłam maseczkę Dove w takim niebieskim pudełku. Nakładam ją po każdym myciu na 3 min. Następnego dnia sa jeszcze ladne. Ale pozniej robi sie siano. WIec uzywam tej maseczki jako zelu i wgniatam go troche i wygladzam włosy. Ale biore odrobinke zeby mi sie nie przetluscily. Dla mnie rewelacja, nie wiem jaki efekt bylby na waszych wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaaaaaalaa
chce miec krecone włosy co robic !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona wrocław
Hej dziewuszki... No ja mam kręcone włosy, a może właściwie innaczej.. Mooocno falowane ;) Zaczełam je lubić od całekiem nie dawna jak wreszcie jakaś łaskawa pani u fryzjera zauważyła że mam kręcone i że może jednak troszke innaczej mnie ściąć niż do prostych. Więc mi wycieniowała. Ale to tak mocno, skrtóciła żeby się ładnie kręciły a nie tak że na głowie placek a na dole szopa. Teraz włosy myję jak tylko mogę wieczorem, szampon to byle jaki zazwyczaj ale odżywkę mam nivei do słpukiwania i pantene po umyciu. oczywiście obie do włosów kręconych. Tą pantena nakładam po rozczesaniu włosów i ugniatam je do góry czasami głowę daję w dół ;) tak mi fryzjerka zaleciła i działa. Po tych czynnościach nakładam troche pianki na noc i kładę się z mokrymi. Tylko trzeba uważać żeby dobrze ułożyć je na poduszce ;) Bo innaczej się mogą odgnieść z jednej strony :D rano mam lekką burzę włosów ale nakładam na nie piankę i mniejwięcej tak po 30 min układania fryzurka gotowa..Niestety trzeba się trochę pomęczyć ale efekt podobno świetny. Nie moja opinia ja nie jestem obiektyna. A przekonałam się do nich po tym jak zobaczyłam że prostownica mi okropnie wysuszyła włosy i zniszczyła. były już okropne :( dwa lata czekałam aż odżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka15l
cześć dziewczyny...od lat szukam takiej stylizacji moich włosow aby były mniej" szopowate" .mam dziwne włosy bo im są dłuższe to sie mniej kręcą i przez krótszy czas od mycia. Znalazłąm świetną odzywkę estelle chyba ale nie pamiętam jak sie nazywa wiem że jest cała rózowa i , że wspomaga rozczesywanie włosow. do tego do myćia STOSUJE nivea do kręconych i jest spoko... ale nigdy nie stosowałam pianki ani żelu..nie wiem dlaczego...ale chyba wypróbuje i to z kremem do twarzy na włosy tez.... pozdrawiam moje kochaniutkie=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka15l
cześć dziewczyny...od lat szukam takiej stylizacji moich włosow aby były mniej" szopowate" .mam dziwne włosy bo im są dłuższe to sie mniej kręcą i przez krótszy czas od mycia. Znalazłąm świetną odzywkę estelle chyba ale nie pamiętam jak sie nazywa wiem że jest cała rózowa i , że wspomaga rozczesywanie włosow. do tego do myćia STOSUJE nivea do kręconych i jest spoko... ale nigdy nie stosowałam pianki ani żelu..nie wiem dlaczego...ale chyba wypróbuje i to z kremem do twarzy na włosy tez.... pozdrawiam moje kochaniutkie=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka15l
cześć dziewczyny...od lat szukam takiej stylizacji moich włosow aby były mniej" szopowate" .mam dziwne włosy bo im są dłuższe to sie mniej kręcą i przez krótszy czas od mycia. Znalazłąm świetną odzywkę estelle chyba ale nie pamiętam jak sie nazywa wiem że jest cała rózowa i , że wspomaga rozczesywanie włosow. do tego do myćia STOSUJE nivea do kręconych i jest spoko... ale nigdy nie stosowałam pianki ani żelu..nie wiem dlaczego...ale chyba wypróbuje i to z kremem do twarzy na włosy tez.... pozdrawiam moje kochaniutkie=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka15l
cześć dziewczyny...od lat szukam takiej stylizacji moich włosow aby były mniej" szopowate" .mam dziwne włosy bo im są dłuższe to sie mniej kręcą i przez krótszy czas od mycia. Znalazłąm świetną odzywkę estelle chyba ale nie pamiętam jak sie nazywa wiem że jest cała rózowa i , że wspomaga rozczesywanie włosow. do tego do myćia STOSUJE nivea do kręconych i jest spoko... ale nigdy nie stosowałam pianki ani żelu..nie wiem dlaczego...ale chyba wypróbuje i to z kremem do twarzy na włosy tez.... pozdrawiam moje kochaniutkie=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nci
hej kobitki!!!!!!!!!!! włoski kręcone są piękne!!!!!!!!!!!! faceci je kochają wiem to po sobie trzeba o nie dbać ...... nie lubiłam swoich włosów!!!!!!!!!!!! ale jak są zadbane to są piękne.. cieszcie się nimi...;,.}aby podkreślić loczki używajcie pianki.. i różnych odżywek... POZDRAWIAM WSZYSTKIE PIĘKNE KOBIETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powinna wygladac
czy suszarka z dyfuzorem powinna miec otwory na iglach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olussxD
echh.. ja również ma kręcone włosy, ale niestety krótkie ;/ Moim zdaniem efekt loków na krótkich włosach nie jest zbyt ładny.. Dodatkowo moje włosy są bardzo przesuszone i zniszczone.. Może ktoś mi doradzi jak o nie dbać ? Czego używać ? Proszę o pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
(do oluss) Ja do pielęgnacji przesuszonych włosów polecam Pantene ProV Program Odnowy albo Intensywna Regeneracja (oba są fajne). W Sephorze kupiłam też taką fajną różową odżywkę do zniszczonych włosów. Działa i w dodatku super się po niej loczki kręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
(do oluss) Ja do pielęgnacji przesuszonych włosów polecam Pantene ProV Program Odnowy albo Intensywna Regeneracja (oba są fajne). W Sephorze kupiłam też taką fajną różową odżywkę do zniszczonych włosów. Działa i w dodatku super się po niej loczki kręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooris
dziewczyny, uzywala ktoras z Was tego balsamu do kreconych z nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooris
dziewczyny, uzywala ktoras z Was tego balsamu do kreconych z nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooris
dziewczyny, uzywala ktoras z Was tego balsamu do kreconych z nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinecka
słuchajcie loczki. ta strona którą poleciła sami260 jest niesamowita. Jest w niej ujęte cały proces pielęgnacji kręconych włosów łącznie z typami, specyfikami i wszystkim czego szukacie. Jeżeli na stronie nie znajdziecie tematu który was interesuje wystarczy napisać to dziewczyny która prowadzi stronę i otrzymacie odpowiedz na swoje pytanie. Laska naprawdę zna się na rzeczy. http://www.krecone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze komus przydala sie ta stronka. potwierdzam, jest tam wiele sposobow na nasze problemy :P i kochajmy swoje wloski ;) sa swietne, kazdy nam ich zazdrosci :P buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
A ja tak powiem żeby Was wszystkie podbudować, że na Wigilię klasową wyprostowałam włosy i wszyscy mówili, że loki są o wiele lepsze. Nawet nauczyciel powiedział żebym ich nie prostowała :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcona
jestem młodziutka i lubie moje loczki ale chciała bym coć zmienić w swojej fryzużę hmmm ciężko z tym bo nie wiem co boje sie żeby nie wyglądać jak siepa hmm pomużci co by tu zrobnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia0592
a moje włosy na gorze sa proste a na dole krecone! TO jest straszne! codziennie musze je na gorze tapirowac by nie wygładały jakby byly przetluszczone. co mi radzicie??? jaka fryzurke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrogirl
ja tez sie troche podbudowalam tym forum i coraz bardziej lubie moje wlosienta dzieki dziewczyny :) zawsze zawsze mi sie marzyly prosciutkie wlosy bo mozna setki fryzur zafundowac im i wygladaja fajnie chociaz teraz juz polubilam moje loczusie tylko robie wszystko zeby nie wygladaly aniolkowato bo o to najlatwiej przy kreconych i w dodatku blond ;/ Sylwia0592===> radzilabym Ci kochana pocieniowac wloski na calej dlugosci beda wtedy lzejsze u góry i nie bedą oklapywac u nasady i gwarantuje Ci zakochasz sie w nich od pierwszego wejrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
a zauważyłyście może kobitki taką przypadłość że po tabletkach anty krećone włosy sie prostują? ja zauważylam to po yasminnelle i yasminum. Mam 3 krecone koleżanki łącznie ze mna i wszytskie bierzemy te same tabsy i niestety skret włośów jest o 60% mniejszy... włosy nie do poznania. Może któraś też to zauważyła ? Teraz zmieniam tabletki na inne i ciekawa jestem czy włosy wrócą do normalnego skrętu.. oby :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×