Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiedżem

Pracownik biurowy bez doświadczenia, jaka pensja na start?

Polecane posty

Hej, dzisiaj byłam na rozmowie o pracę do biura, była to w ogóle moja pierwsza rozmowa o pracę w życiu, przedtem pracowałam tylko dorywczo i na czarno. Wymagań specjalnych nie mieli, obsługa komputera, exel i języki. Coś tam miałam powiedzieć po angielsku, pytali się też o niemiecki ale tego nie miałam nawet w szkole więc kompletnie zero. Mówili że uczą wszystkiego od początku i że szukają młodych osób (mam 20 lat). Potem pytanie na jakie wynagrodzenie liczę. Nie przemyślałam tego i najpierw powiedziałam 2000zł a potem szybko dodałam że 1800zł (na rękę) I wydaje mi się że to chyba za dużo, jak na kogoś bez żadnego doświadczenia? Chociaż z drugiej strony jest to praca 9h a nie 8h  dziennie i od pn-pt jak zazwyczaj. Powiedzcie mi na jakie wynagrodzenie mogłabym liczyć, czy powiedziałam dobrą stawkę czy za dużo? Dodam że to praca w firmie meblowej, dość dobrze prosperującej. A i jeszcze mam takie pytanie, powiedzieli że jeśli mnie wybiorą to zadzwonią i potem będzie kolejna rozmowa, ile mniej więcej trzeba czekać na odpowiedź? Dodam że odezwali się do mnie wczoraj a cv wysyłałam jakoś na początku grudnia więc trochę to trwało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×