Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościk

Wewnętrzna doskonałość w kolorze fuksji

Polecane posty

Gość Gość

Przeciez na ig ze zdjęć 13,14 lutego widać, że ma ogromną nie foremna twarz jak Wojciech Mann, a ostatnio zaczeła coś kombinować bo nagle taka gładziutka, jeszcze,ten jej trik z reka przy brodzie, żeby nikt nie widział żejej odsysany podbródek znów się pojawił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

No Bogusia napisala, ze sam autor usunal ten komentarz, ale blokadzie juz nic 😛 jej ona jest taka zakłamana, przeciez na zdjeciu nailroom widać jaka jest, przeciez to już patologiczna otyłosc kliniczna. Współczuje Bartkowi

Chcialam sie zapytac o zabieg odsysania,czy pokaze efekty ale napewno mnie zablokujr po tym 😛

Tak i autorka sama się "zbanowała".....ze wstydu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś Bogusia, pomimo swojej choroby i tuszy,  wyglądała dziewczęco. Może był to kicz, może przypominała osiedlową karynę, Ale było to dziewczęce. Potem miała efekt babci Bartka. Niby jeszcze przed 30, a zaczęła się ciężej malować, zmieniła niekorzystnie fryzurę, doszły okulary i te ubrania, o które osiedlowe Grażyny walczą w lumpeksach. Dało to bardzo babciny, aczkolwiek domowy look. Ostatnio jednak wygląda tragicznie. Mam wrażenie, że robi się na lesbijkę feministkę. Chyba przez swoją tuszę robi się coraz bardziej męska, nonszalancko zaczesuje sierść alfa, brakuje tylko żeby sobie wygoliła jedną część włosów. W dodatku te tęczowe kolory ubrań i makijażu.

Dla mnie to teraz taka stereotypowa męska lesbijka. W tych neonowych stylizacjach i teatralnych makijażach widzę ją pośród drag queen i gejów przyodzianych w pawie piórka na paradzie równości. Jak tak sobie jedzie na jakiejś platformie, otoczona tańczącymi lesbijami przebranymi za nosorożce i trzyma w ręku transparent z napisem "Równość dla lesbijek z niepełnosprawnością. Moja płeć, mój wybór. Koniec z patriarchatem". A wokół niej, w rytm "I will survive" wije się Daria całując kolorowego indora i demonstrując radość z tego, że Bogusia wyszła z szafy i przyznała się do swojej orientacji. Z tym, że musiałaby być to szafa minimum ośmiodrzwiowa, aby kruszynka się tam zmieściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

No Bogusia napisala, ze sam autor usunal ten komentarz, ale blokadzie juz nic 😛 jej ona jest taka zakłamana, przeciez na zdjeciu nailroom widać jaka jest, przeciez to już patologiczna otyłosc kliniczna. Współczuje Bartkowi

Chcialam sie zapytac o zabieg odsysania,czy pokaze efekty ale napewno mnie zablokujr po tym 😛

Czyli widzę, że kłamczuch dalej manipuluje. Kiedyś napisałam jej komentarz, że powinna zadbać o swoją dietę, było to bardzo kulturalne. Najpierw dostała odpowiedź z podziękowaniem. A za chwilę już miałam blokadę. Bogusia zmienną jest. Teraz pisałam jej z innego konta. Kilka dni wcześniej odpisałam pod innym zdjęciem jakiejś babce, napisałam jej, żeby obserwowała jak Bogusia szybko usunie mój komentarz i mnie wyrzuci. Więc Bogusia dla zachowania twarzy tylko coś odpisała. Ale widzę, że tym razem wykorzystała sytuację i się mnie pozbyła. Ja nic nie usuwałam, bo się nie wstydzę swojego zdania. Więcej prawdy już tam o niej pisałam i dalej wisi. No cóż Bogusi możesz spać spokojnie, miałam tylko dwa konta, specjalnie trzeciego nie będę zakładać. Więc noś dalej te różowe okulary zmieniające rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hahaha nie przerabiała zdjęcia, tylko lekko pomniejszyła i zniekształciła obraz :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Hahaha nie przerabiała zdjęcia, tylko lekko pomniejszyła i zniekształciła obraz 😄

No jasne, że tak, żadnego komentarze nie usunela, tylko sam się usunął a ona się do tego odniesie...żart. widać od pewnego czasu, że majstruje przy zdjęciach, dziwie się, że ma same ochy i achy na profilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popo

O matko napisała na insta, ze niedługo sobie zrobi tatuaż hahahah ciekawe gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×