Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fenix

kobiety piszą, że szukają partnerstwa w związku, ale okazuje się to być nieprawdą!

Polecane posty

1 godzinę temu, frog_in_the_fog napisał:

 

prawdopodobnie sama jest ofiarą - ofiarą losu 😉

cwaniara w necie, ciapciak w świecie.

Co do tego nie ma wątpliwości 🙂 Ciekawe jak zareaguje jej otoczenie gdy pozna w końcu o niej prawdę...Podwójne życie kiedyś sie skończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że ona wychodzi do jakiegoś otoczenia? siedzi tu 24/7. dodatkowo robi za analno-fekalnego świra.
ogólnie żal mi jej. musi mieć smutne życie, pewnie nikt jej nie chce i dlatego się na wszystkich wyżywa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

Autor ma całkowita rację, mężczyźni chcą partnerstwa  a kobiety chcą zacząć od partnerstwa i powoli zdominować partnera. W sumie nie miałbym nic przeciwko by kobieta była głową rodziny ale zdecydowana większość się do tego nie nadaje, podejmują nielogiczne decyzję pod wpływem emocji, popełniają wciąż te same błędy i to potem mężczyznę obarczają naprawą tych błędów. Do tego każda kobieta gdy już "wykastruje" mężczyznę zaczyna się nim nudzić i szuka odskoczni w ramionach faceta o cechach które zwalczyła u męża.

 

jeśli mąż pozwolił sobie wejść na łeb, to pi/pa, a nie mąż. nikt dorosłej osoby nie jest w stanie sobie urobić, o ile ta ma jakiś kręgosłup.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bolek napisał:

Autor ma całkowita rację, mężczyźni chcą partnerstwa  a kobiety chcą zacząć od partnerstwa i powoli zdominować partnera. W sumie nie miałbym nic przeciwko by kobieta była głową rodziny ale zdecydowana większość się do tego nie nadaje, podejmują nielogiczne decyzję pod wpływem emocji, popełniają wciąż te same błędy i to potem mężczyznę obarczają naprawą tych błędów. Do tego każda kobieta gdy już "wykastruje" mężczyznę zaczyna się nim nudzić i szuka odskoczni w ramionach faceta o cechach które zwalczyła u męża.

Kobieta podejmuje decyzję pod wpływem emocji a później szuka dla niej logicznego wytłumaczenia. I ten właśnie proces nazywa "myśleniem" 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bella napisał:

Hmm to jest nieco złośliwe. Nie poznałeś nigdy kobiety, która najpierw myśli a potem decyduje? 

Bella,
Oczywiście, że można powiedzieć, iż każdy kwantyfikator ogólny jest nadużyciem.
Owszem,  poznałem wyjątki, ale wyjątki najczęściej potwierdzają regułę. Nie bez powodu rezygnuję z każdej oferty pracy gdzie szefem jest hindus, albo kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Bella,
Oczywiście, że można powiedzieć, iż każdy kwantyfikator ogólny jest nadużyciem.
Owszem,  poznałem wyjątki, ale wyjątki najczęściej potwierdzają regułę. Nie bez powodu rezygnuję z każdej oferty pracy gdzie szefem jest hindus, albo kobieta.

 

hindusów i kobiet nie da się zrozumieć 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

hindusów i kobiet nie da się zrozumieć 😄

Można zarządzać kobietą, przez zarządzanie jej emocjami, ale szefowej uwodzić nie wypada, to raz. 😛
Dwa, Męzczyzna z władzą najczęsciej daje kochanicy kopa w górę, kiedy chce włożyć w nową pracownicę. Kobiecie zależy na pinii więc doprowadza do zwolnienia bylego kochasia. 

Hindusi mają zupełnie zje..ną kulturę dupolizania i przerzucania odpowiedzialności. Czyli ani taki nie podejmie decyzji na czas nawet jeśli leży w jego kompetencjach bo musi ją "skonsultować z szefem", ani nie można czuć się przy nim bezpiecznym bo nawet za własne niedopatrzenia wrzuci pod pociąg natychmiast kogoś poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bella napisał:

Ach, Ty zwykle formułujesz swoje stwierdzenia w ten sposób, jakby obejmowały 100% osób z danej grupy bez wyjątku 🙂

Jeśli wyjątek obejmuje margines błędu statystycznego to można się pokusić o postawienie ogólnego wniosku. Chyba, ze źle pamiętam metodologię badań statystycznych 😛

Przed chwilą, bella napisał:

Miałeś już jakieś przygody z szefami-hindusami? Zaciekawiło mnie to, nie znam jeszcze nikogo kto pracował u hindusa. 

Zgadnij po powyższym wpisie. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukają związku ale jak widzą na jakiego faceta trafiły to już tego związku nie chcą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Można zarządzać kobietą, przez zarządzanie jej emocjami

każdym, kto na to pozwoli, można tak zarządzać, niezależnie od płci.
ale np. ja jestem już w podeszłym wieku i nie chce mi się emocjonować. i co mi zrobisz? 😛

 

Cytat

Hindusi mają zupełnie zje..ną kulturę dupolizania i przerzucania odpowiedzialności. Czyli ani taki nie podejmie decyzji na czas nawet jeśli leży w jego kompetencjach bo musi ją "skonsultować z szefem", ani nie można być przy nim bezpiecznym bo nawet za własne niedopatrzenia wrzuci pod pociąg natychmiast kogoś poniżej.

 

osz kurfa, to moja przełożona jest hinduską, jeno wybieloną! 😄
ale i tak szukam nowej pracy, no chyba, że mi dadzą nową przełożoną. i podwyżkę. i godzinę leżakowania  w południe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bella napisał:

Rzeczywiście, zobaczyłam ten wpis dopiero gdy wysłałam swoją odpowiedź 🙂 Pytanie nieaktualne.

Prawda. Ale ja osobiście pokusiłabym się o stwierdzenie, że inteligentnych kobiet jest jednak nieco więcej niż margines błędu 🙂 Przykładowo 10%, to już całkiem ładna liczba.

Każdy patrzy ze swojego punktu widzenia mierząc po swojej inteligencji.

Choć przyznaję, że być może to skrzywienie percepcyjne. Być może po prostu nie zwracam uwagi na kobiety, których nie znajduję atrakcyjnymi, więc wnioskowanie oparte na podstawie źle dobranej próbki jest artefaktem.
Aczkolwiek uważam, że nie sądzę. 

Konsekwencją nadmiernie wyostrzonych zmysłów jest to, że człowiek słyszy również rozmowy ludzi, których słuchać intencjonalnie nie ma zamiaru. Z reguły większość kobiet, niezależnie od urody, rozmawia o tym samym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bella napisał:

Prawda. Ale ja osobiście pokusiłabym się o stwierdzenie, że inteligentnych kobiet jest jednak nieco więcej niż margines błędu :) Przykładowo 10%, to już całkiem ładna liczba.

 

tyle, że wśród tych inteligentnych spora ilość radzi sobie całkiem nieźle bez faceta, lub w ogóle wyklucza związki.

 

23 minuty temu, Piaskun napisał:

Chyba, ze źle pamiętam metodologię badań statystycznych 😛

 

 

chyba jestem jedynym człowiekiem  na globie, którego ominęła statystyka. ale wszystko przede mną.

Piaskun, jak zrobiłeś sobie ten napis "Jego Warchołowatość" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

każdym, kto na to pozwoli, można tak zarządzać, niezależnie od płci.
ale np. ja jestem już w podeszłym wieku i nie chce mi się emocjonować. i co mi zrobisz? 😛

Ułożę do snu łopatą?

17 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

osz kurfa, to moja przełożona jest hinduską, jeno wybieloną! 😄

Widzisz, ja oceniam kultury poprzez częstotliwość występowania ...ia w populacji. I w hinduskiej takie postępowanie to norma. 
Wśród poskiego managementu cześto gęsto też (choć nieco rzadziej). Ale widzę bardzo wiele podobieństwa między Polską a Indiami. Poczynając od tego, że oba to kraje postkolonialne i oba poszły w tanią siłę roboczą. 

17 minut temu, frog_in_the_fog napisał:


ale i tak szukam nowej pracy, no chyba, że mi dadzą nową przełożoną. i podwyżkę. i godzinę leżakowania  w południe 😴

Co takiego złego człowiek widział w tym leżakowaniu w przedszkolu, hę?

3 minuty temu, frog_in_the_fog napisał:

tyle, że wśród tych inteligentnych spora ilość radzi sobie całkiem nieźle bez faceta, lub w ogóle wyklucza związki.

Ludzie inteligentni nie znoszą ...i. Wątpię by inteligentna kobieta odnalazła się w relacji z kimś głupszym od siebie. A że kobiety celują w gości co najmniej o oczko wyżej od nich samych, nie jest powiedziane, że ktoś oczko wyżej znajdzie ją wystarczająco atrakcyjną. 

3 minuty temu, frog_in_the_fog napisał:

Piaskun, jak zrobiłeś sobie ten napis "Jego Warchołowatość" ?

Po prostu znalazłem w moim opisie któregoś dnia puste miejsce na tytuł to go wypełniłem (natura nie znosi próżni 😛 ). Jeśli jest to powiązane z plusikami też już powinnaś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bella napisał:

Ja w to moje 10% włączyłam oczywiście i te młode kobiety i te nieco starsze, nie wiem jak często rozmawiasz np z paniami 50+ czy 60+ żeby wyrobić sobie opinię, jak tam u nich z inteligencją.

Podejrzewam że te twoje 10% to przybliżona estymacja na podstawie własnych skrzywionych percepcyjnie  doświadczeń czyl de facto wzięte ex rectum 😛

1 minutę temu, bella napisał:

Nastolatki pomijam bo nawet te inteligentne mają w nastoletnim czasie zaburzoną funkcję logicznego myślenia przez hormony. Wszyscy przez to przechodziliśmy 🙂
 

JA bylem strasznie przeintelektualizowanym nastolatkiem. Ale, że mi z dziewczętami nie szło to co było robić? 😛

1 minutę temu, bella napisał:

O dupie maryni? 🙂

I Zosi, i Marysi, i Kasi, i o ślubach, i o tym kto kogo z kim... Nihil novi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, frog_in_the_fog napisał:

myślisz, że ona wychodzi do jakiegoś otoczenia? siedzi tu 24/7. dodatkowo robi za analno-fekalnego świra.
ogólnie żal mi jej. musi mieć smutne życie, pewnie nikt jej nie chce i dlatego się na wszystkich wyżywa.

 

Myślę że jesteś mało inteligentna bo nie widzisz jak niejaka fotelik robi cię w wuja zakładając konto podszyw z fekalem udającym mnie. Ponadto myślę że udzielasz się więcej niż ja kiedykolwiek tutaj. W dodatku żałośnie podlizujesz się odrazajacemu typowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bella napisał:

Ponoć inteligentni ludzie lubią spędzać czas sami ze sobą.. i nie lubią się nim dzielić. No to wiszenie przy kimś 24/7 już odpada, a co za tym idzie, odpada posiadanie dzieci (także uwieszonych 24/7 na rodzicu).

Chyba.

Czy ja wiem? Świetnie można się bawić razem z inteligentną przedstawicielką (przedstawicielem) płci przeciwnej. Poczynając od wiele lepszego seksu (inteligentni ludzi potrzebują rozmaitej sytuacji), przez dowcipy, dzielenie się swoimi zainteresowaniami etc. Faktem tez jest jednak, że w takich relacjach uwzględnia się wolność osobistą i z reguły nie wisi się na drugiej osobie (bo samemu też jest fajnie) wiec nie ma tego bluszczowatego zatęchłego zaduchu.

Ale dzieci to faktycznie dla mnie przeraźliwe i wielce ograniczające zwierzątka hodowlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bella napisał:

Ooo.. to dokładnie jak Twój "margines błędu" 🙂

Z iloma osób chciałbym dziś porozmawiać (włączyć się do rozmowy) inaczej niż na zasadzie grzecznościowych rozmówek? Ile dziś osób spotkałem? Wychodzi 1 - 3 % :P.

Statystycznie mam ochotę na rozmowę z 0,05% kobiet w pracy  dziennie 😛

1 minutę temu, bella napisał:

Dlatego tak miło się dyskutuje, bo każdy ma swoje doświadczenia i próbuje przekonać do nich tę drugą osobę 😉
 

Przypomina się cytat z Bubba J'a Jeffa Dunhama: "Ja nie myślę. Ja wiem!" 😉 😛

1 minutę temu, bella napisał:

Chyba byłeś marginesem błędu 😛

No raczej. W onych czasach nie było forów na których można się było użalać nad swoim prawictwem to kontynuowałem ucieczkę w abstrakcję. 😛

1 minutę temu, bella napisał:

Chciałabym krzyczeć, że wcale nie, ale jak sobie przypomnę rozmowy z koleżankami z pracy.. no na wyżyny intelektu się nie wspinamy ale trzeba wziąć pod uwagę stopień zażyłości, trudno rozmawiać o czymś innym niż bzdurne small talks z osobami, które mija się na korytarzu w pracy.

Szkoda strzępić języka. Choć z drugiej u wielu kobiet ten ma bezpośrednie połączenie z rdzeniem kręgowym z pominięciem kory mózgowej. Gdyby przestały nim wachlować pewnie zapomniałyby oddychać.

Dlatego stosunkowo cenię sobie pracę w męskich zespołach. Jak nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia to milczy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Piaskun napisał:

Po prostu znalazłem w moim opisie któregoś dnia puste miejsce na tytuł to go wypełniłem (natura nie znosi próżni 😛 ). Jeśli jest to powiązane z plusikami też już powinnaś mieć.

no właśnie nie mam, albo jestem ślepa, albo jedno i drugie.

 

14 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Myślę że jesteś mało inteligentna bo nie widzisz jak niejaka fotelik robi cię w wuja zakładając konto podszyw z fekalem udającym mnie. Ponadto myślę że udzielasz się więcej niż ja kiedykolwiek tutaj. W dodatku żałośnie podlizujesz się odrazajacemu typowi.

bla bla bla kulturko. a teraz idź poszukać kogoś, kogo obchodzi twoje zdanie.

i podziękuj niebiosom, że łaskawie odnoszę się do twojego bełkotu.

 

9 minut temu, bella napisał:

Chciałabym krzyczeć, że wcale nie, ale jak sobie przypomnę rozmowy z koleżankami z pracy.. no na wyżyny intelektu się nie wspinamy ale trzeba wziąć pod uwagę stopień zażyłości, trudno rozmawiać o czymś innym niż bzdurne small talks z osobami, które mija się na korytarzu w pracy.

to fakt, przy powierzchownych relacjach i rozmowy będą powierzchowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, frog_in_the_fog napisał:

no właśnie nie mam, albo jestem ślepa, albo jedno i drugie.

 

bla bla bla kulturko. a teraz idź poszukać kogoś, kogo obchodzi twoje zdanie.

i podziękuj niebiosom, że łaskawie odnoszę się do twojego bełkotu.

 

to fakt, przy powierzchownych relacjach i rozmowy będą powierzchowne.

Za bardzo się cenisz wiesniaro. Jarasz się fekalnym podszywem stworzonym przez histrioniczke. Ty inteligencjo. Ale czego się spodziewać po amatorce męskich chamow lizacych im dupy z emfaza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .. 🐈.. napisał:

Za bardzo się cenisz wiesniaro. Jarasz się fekalnym podszywem stworzonym przez histrioniczke. Ty inteligencjo. Ale czego się spodziewać po amatorce męskich chamow lizacych im dupy z emfaza. 

- Szefie, fama głosi, że szef używa słów, których znaczenia nie rozumie.
- Proszę powiedzieć tej Famie, że może mnie pocałować w dupę i vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Za bardzo się cenisz wiesniaro. Jarasz się fekalnym podszywem stworzonym przez histrioniczke. Ty inteligencjo. Ale czego się spodziewać po amatorce męskich chamow lizacych im dupy z emfaza. 

a może hirsutyczkę?

drobnomieszczanko, nie chodzi mi o podszywa. a teraz już idź się przeloguj na gośćemilię czy inny anal, wszak to twoje jedyne hobby w tym smutnym życiu.

 

6 minut temu, Piaskun napisał:

- Szefie, fama głosi, że szef używa słów, których znaczenia nie rozumie.
- Proszę powiedzieć tej Famie, że może mnie pocałować w dupę i vice versa.

amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz skarbie paranoje.wymyślasz konta których nie zalozylam.nie sadz po sobie.i doucz się bo bawią cię rzeczy których nie znasz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, .. 🐈.. napisał:

Za bardzo się cenisz wiesniaro. Jarasz się fekalnym podszywem stworzonym przez histrioniczke. Ty inteligencjo. Ale czego się spodziewać po amatorce męskich chamow lizacych im dupy z emfaza. 

Buhaha. Nie mam nic wspólnego ani z tamtym kontem, ani tym bardziej z obiektem twojej obsesji psycholko 🖐🏻Coraz bardziej tracisz kontakt z rzeczywistością.

Pogódź się z tym, że swoim złorzeczeniem, zboczeniami i chamstwem dorobiłaś się tu większej grupy wrogów czy po prostu ziomów, którzy mają z ciebie bekę. 

Oby ciebie w końcu namierzyli, bo beka beką, ale jak się kończy odstawianie leków u psycholi takich jak ty to widać niestety po tragedii w Gdańsku. Tez prędzej czy później kogoś sprzątniesz, wiec trzeba działać. 

Lepiej być amatorką męskich chamów niż dochodzić do kazirodczo-pedofilskich fantazji. Czego zresztą nawet się nie wypierasz chory na łeb prymitywie 🤮

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

a może hirsutyczkę?

drobnomieszczanko, nie chodzi mi o podszywa. a teraz już idź się przeloguj na gośćemilię czy inny anal, wszak to twoje jedyne hobby w tym smutnym życiu.

 

amen 🙂

Spoko. Ona rzuca każdemu diagnozami jak z rękawa, tylko szkoda, że sama jak na razie obnażyła stalkerskoe, sadystyczne i pedofilskie skłonności. Tak to jest, że najbardziej zaburzeni widzą chorobę wszędzie tylko nie w sobie. 

Zapytaj BrokenInside jak się napawała życzeniem jej gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Na innych forach jeszcze lepiej się odstawiało i to podlegało pod jeszvze gorsze paragrafy.  Pogróżki tez były. Trzeba się zająć tym chorym babsztylem. Brak nadzoru takich osób z reguły kończy się źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fotelik napisał:

mi Buhaha. Nie mam nic wspólnego ani z tamtym kontem, ani tym bardziej z obiektem twojej obsesji psycholko 🖐🏻Coraz bardziej tracisz kontakt z rzeczywistością.

Pogódź się z tym, że swoim złorzeczeniem, zboczeniami i chamstwem dorobiłaś się tu większej grupy wrogów czy po prostu ziomów, którzy mają z ciebie bekę. 

Oby ciebie w końcu namierzyli, bo beka beką, ale jak się kończy odstawianie leków u psycholi takich jak ty to widać niestety po tragedii w Gdańsku. Tez prędzej czy później kogoś sprzątniesz, wiec trzeba działać. 

Lepiej być amatorką męskich chamów niż dochodzić do kazirodczo-pedofilskich fantazji. Czego zresztą nawet się nie wypierasz chory na łeb prymitywie 🤮

 

jestes zwykłym śmieciem po tym porównaniu.nie wycieraj sobie gęby cudzą tragedia bo to żenujące.ty jesteś nikim wiec kto by chciał się ciebie pozbyć?nie schlebiaj sobie i nie wykorzystuj ludzkiej tragedii żeby zrobić z siebie ofiarę.gardzę toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gośćć napisał:

jestes zwykłym śmieciem po tym porównaniu.nie wycieraj sobie gęby cudzą tragedia bo to żenujące.ty jesteś nikim wiec kto by chciał się ciebie pozbyć?nie schlebiaj sobie i nie wykorzystuj ludzkiej tragedii żeby zrobić z siebie ofiarę.gardzę toba.

Straszne. Stalkerka i pedofilka z zaburzeniami odbioru rzeczywistości i prawdopodobnie schizfrenią mną gardzi 😂  Naprawdę przerażajace. 

Jakim śmieciem ty jesteś po życzeniu komuś gwałtu czy gnębieniu swojej ofiary  pedofilskimi scenariuszami? 

Nie szukaj w braku argumentów wykorzystywania tragedii tam gdzie go nie ma.

O ile pamietam ze screenów z Kowbojek to zaledwie kilka miesięcy temu sama wyzywalaś całe PO (czyli także prezydenta Adamowicza)  od złodziejskiej elity 🙂 

Masz jego krew na rękach, naczelna przedstawicielkko wściekłego motłochu,  bo właśnie teksty takich gnid jak ty nakręcają równych tobie psycholi, a teraz cynicznie udajesz oburzoną?

To jest dopiero  obrzydliwe i godne pogardy, odpadzie. 

I pisz na jednym koncie tchórzu. Cała Wieczorna. 

Widzi jedną osobę w wielu kontach a sama właśnie w taki sposób pisze. Żałosne. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sprawie Adamowicza doinformuj się bo się ośmieszasz niewiedza.jesteś żałosna.o po zdania nie zmieniam po dziś dzień i nie wiem co by musiało sie stać żebym zmienila.reszty bełkotu nie skomentuję z szacunku do A.i samej siebie bo nie wypada wręcz wykorzystywać cudzej śmierci jakichkolwiek poglądów by nie miał tenże czlowiek. Nie znam większego ...a niż ty.nie pisz do mnie więcej.bez odbioru.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gośćć napisał:

w sprawie Adamowicza doinformuj się bo się ośmieszasz niewiedza.jesteś żałosna.o po zdania nie zmieniam po dziś dzień i nie wiem co by musiało sie stać żebym zmienila.reszty bełkotu nie skomentuję z szacunku do A.i samej siebie bo nie wypada wręcz wykorzystywać cudzej śmierci jakichkolwiek poglądów by nie miał tenże czlowiek. Nie znam większego ...a niż ty.nie pisz do mnie więcej.bez odbioru.

 

 

 

 

 

Jestem doskonale doinformowany. Prezydenta zabiła osoba chora psychicznie, która nienawidziła Platformy. A więc, niestety, macie identyczny profil psychologiczny z tym człowiekiem...I nie piszę tego jako wyborca PO bo nim nie jestem. Za to mowy nienawiści nie popieram po żadnej stronie sceny politycznej.

Przestań w tak żałosny sposób zagłuszać swoje wyrzuty sumienia, bo masz krew na rękach i to pewnie niejednej osoby. Ja mogę rzucić screeny. I te dotyczące stalkowanych przez ciebie osób, i tego, co wypisywałaś o członkach PO i jak to źle im nie życzysz.

Możesz się dzisiaj cieszyć i triumfować wykolejeńcu. Brawo. Twoje zagrzewanie z trybun odniosło skutek. 

To właśnie takie ustawiczne nienawistne komentarze i pochopne wyzywanie ludzi od złodziei (widzisz przestępstwo, idz do prokuratury, działaj w opozycji, a nie szczekaj po forach i nakręcaj nienawiść) przez takich jak ty doprowadza potem do takich rozłamów społecznych i tragedii. 

Kim ty jesteś smieciu zeby do kogoś tak się zwracać? Po tym co zrobiłaś?

Seriously daruj sobie to sztuczne oburzenie, bo można się porzygać od tej twojej hipokryzji. To jest totalnie popiertolone, że te wszystkie cechy, które masz sama w maksymalnym natężeniu (hipokryzja, zaburzenia psychiczne, bycie zerem) widzisz w kimś. Jesteś przypadkiem psychiatrycznym. 

I zacznij używać jednego konta. Ułatwisz prace funkcjonariuszom.

Aż  tak ci już siadła psychika ze się musisz po wielu kontach ukrywać? To marsz do szpitala a nie na ludziach się wyżywać. Tolerancja osób zaburzonych ma swoje granice, gdy zamieniają się w potworów. 

Policja była? Bo zawiadomienie na ciebie już kilka osób składało. 

Ty mój nick  wywołałaś do tablicy psycholko więc co ty piszesz o niepisaniu do ciebie? Serio się lecz. I przestań w tak obleśny sposób maskować swoje poczucie winy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam wrażenie że Piaskun ma z jakiegoś powodu wielki problem z kobietami uwzględniając je jako destrukcję samą w sobie i tutaj rozładowuje swoja frustracje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×