Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fenix

kobiety piszą, że szukają partnerstwa w związku, ale okazuje się to być nieprawdą!

Polecane posty

9 godzin temu, Bolek napisał:

Autor ma całkowita rację, mężczyźni chcą partnerstwa  a kobiety chcą zacząć od partnerstwa i powoli zdominować partnera. W sumie nie miałbym nic przeciwko by kobieta była głową rodziny ale zdecydowana większość się do tego nie nadaje, podejmują nielogiczne decyzję pod wpływem emocji, popełniają wciąż te same błędy i to potem mężczyznę obarczają naprawą tych błędów. Do tego każda kobieta gdy już "wykastruje" mężczyznę zaczyna się nim nudzić i szuka odskoczni w ramionach faceta o cechach które zwalczyła u męża.

Nie wszyscy mężczyźni chcą partnerstwa tak samo jak nie wszystkie kobiety. Najważniejsze  to żeby się dobrać. Kobieta, która chce partnerstwa nie ułoży sobie życia z mężczyzną który preferuje tradycyjny model, tak samo mężczyzna który chce partnerstwa nie ułoży sobie życia z kobietą która preferuje tradycyjny model. 

Co to znaczy " wykastruje" mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2019 o 21:50, .. 🐈.. napisał:

Miałam na myśli samo(bójstwo którym się tak podniecasz. Niech będą dostępne. Niczego się nie wypieram. Wręcz przeciwnie. Czasy gunwoburzy z deklami twojego pokroju już minęły więc zluzuj majty. Nie próbuj znowu udawać adwokata cudzego bo slabo ci wychodzi. Poza tym nie ciebie dotyczy dyskusja więc wypi(dalaj. Zegam.

Założysz własny temat to sobie będziesz rządzić kto się wypowiada a kto nie. Póki co japa. Twoje stalk subjecty raczej też cię nie zapraszają do dyskusji a wpiertalasz im się do niej cały czas. Widzę ze tu się ciekawie naotpiertalalo. Screeny z wyzywaniem służb i PO ja takze pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JackStrong napisał:

Założysz własny temat to sobie będziesz rządzić kto się wypowiada a kto nie. Póki co japa. Twoje stalk subjecty raczej też cię nie zapraszają do dyskusji a wpiertalasz im się do niej cały czas. Widzę ze tu się ciekawie naotpiertalalo. Screeny z wyzywaniem służb i PO ja takze pamiętam. 

A ciebie kto zapraszał do dyskusji z trynem? Mnie pouczać mogą jedynie ludzie u których praktyka względem nich samych idzie w parze z teorią a raczej odwrotnie. U ciebie jak jest sam wiesz więc turlaj se tego dropsa ale beze mnie. Żegnam ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, .. 🐈.. napisał:

A ciebie kto zapraszał do dyskusji z trynem? Mnie pouczać mogą jedynie ludzie u których praktyka względem nich samych idzie w parze z teorią a raczej odwrotnie. U ciebie jak jest sam wiesz więc turlaj se tego dropsa ale beze mnie. Żegnam ozieble.

W takim razie powinnaś się zamknąć na każdy możliwy temat. 

Na ten podobnie, bo tam się regularnie wpiertalasz niechciana ze swoimi hejtami, a mnie pouczasz. Totalnie straciłaś kontakt z rzeczywistością.

Pocieszające jest to że kafeteria to jednak forum optymistów. Nikt inny nie posądzałby ciebie aż  o 3 neurony. Dobrze że wreszcie znalazłaś godnego interlokutora i przestałaś się łudzić  że jesteś od niego w czymkolwiek lepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 „Kobiety” które lubią się upokarzać nie są w moim guście więc sobie daruj te fałszywe odznaki. Wystarczy ci nie pozwalać sobie wchodzić na głowę i już urobiona. Masakra. Naprawdę poradzę ci terapię bo tak to czarno widzę twój powrót do społeczeństwa czy jakikolwiek związek. O ile z twoimi skłonnościami i stanem psychicznymw ogóle  jest możliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×